Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Etkinlikler" » Doktorclub Awards 2019 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri Finalisti Sesan Akademi

Doktorclub Awards 2019 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri Finalisti Sesan Akademi

Doktorclub Awards, Türkiye’de sağlık sektöründe yapılan çalışmaları geliştirmek ve daha iyiye yönlendirmek, ilham verici fikirleri ortaya çıkarıp farkındalık yaratmak ve sektöre katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Türkiye’nin Sağlık Ödülleri etkinliğidir. Bu sene üçüncüsü düzenlenen ödül töreni için, Sesan Akademi Eğitim Programı projemizle, finalist olarak seçildik. Bilimsel ve sektörel juri oylarıyla finalistler, 20.000’i aşkın hekimin oylarıyla da her kategorinin kazananları belirlendi. 20 Aralık 2019 akşamı İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli törenle Türkiye’nin Sağlık Ödülleri takdim edildi. Ödül töreninde finalist olarak yer alan Sesan Akademi Eğitim Programı projemize olan ilgi için herkese teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi İste »

Yılın Sosyal Sorumluluk Kategorisi Finalisti Sesan Akademi Eğitim Programı

Sesan Akademi, sağlık alanındaki konularda toplumun ihtiyacı olan bilgi desteğini vermek amacıyla yürüttüğümüz bir eğitim projesidir. Bu proje kapsamında, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, engelliler, biyomedikal bölümlerinde okuyan öğrenciler, sektör profesyonelleri, hekimler ve hemşirelere yönelik belirli konularda etkinlikler ve çalıştaylar düzenlemekteyiz. Toplumun sağlık alanındaki birçok konuyla ilgili farkındalık düzeyinin arttırılmasına katkı sunmayı amaçlamaktayız. Sosyal sorumluluk amacı ile oluşturulan Sesan Akademi etkinlikleri ücretsizdir.

2014 yılında başlayan Sesan Akademi Eğitim Programı etkinliklerini günümüzde daha sık organize eder hale geldik. Bugüne kadar yaptığımız eğitim konuları genel olarak; biyomedikal sektöründe kariyer, tıbbi cihazların teknik servisi, evde hasta bakımı, yara bakımının nasıl yapıldığı, yetişkin, çocuk ve bebeklerde ilk yardım uygulamaları, uyku apnesi ve KOAH gibi solunum hastalıkları, evde kullanılan tıbbi cihazlar ve aksesuarları, SGK ödemeleri ve engelli bireylerin karşılaştığı sorunlardan oluşmaktadır.

Biyomedikal öğrencilerine yönelik eğitimlerimizin bazılarını akademisyenler eşliğinde üniversitelerde gerçekleştirdik. Tüm etkinlikleri Facebook üzerinden canlı yayın yaparak paylaştık. Canlı yayın videolarını, Facebook ve Youtube sayfalarımıza yükleyerek her zaman ulaşılabilmesini sağladık. Sesan Akademi sayesinde doktorlar, hemşireler, akademisyenler, medikal sektör profesyonelleri ve konusunda uzman diğer kişilerden oluşan tamamen gönüllülük esasına dayanan bir topluluk oluşturduk.

Doktorclub Awards 2019 Türkiye'nin Sağlık Ödülleri Finalisti Sesan Akademi

20 Aralık 2019 akşamı gerçekleşen Doktorclub Awards 2019 Ödül Töreninde Sesan Akademi Eğitim Programı projemizle Yılın Medikal Endüstri Ödülleri Yılın Sosyal Sorumluluk Kategorisinde finalist olarak seçildik. Pek çok uzman, profesör, doçent ve öğretim üyesinin jürilik yaptığı bu organizasyonda Türkiye’den birçok doktor, hemşire, medikal firma, hastane, eczane ve kamu kurumu da yarışmacı olarak yer aldı. Projemize olan ilgi ve destek için Doktorclub ekibine, projemizi finale kadar taşıyan çok değerli jüri üyelerine, etkinliklerde görev alan ve emek veren çalışma arkadaşlarımıza, eğitimci olarak katkı sağlayan gönüllülere ve etkinliklerde bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Bilgi İste

  Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Doktorclub Awards 2019 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri Finalisti Sesan Akademi https://sesanltd.com.tr/doktorclub-awards-2019-turkiyenin-saglik-odulleri-finalisti-sesan-akademi »