İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İK Politikamız

Kariyer Fırsatları

Staj Fırsatları

  

İK Politikamız

Memnuniyet odaklı çalışan şirketimiz için en önemli kaynak insandır. Müşterilerimize, yatırımcılarımıza, çözüm ortaklarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza her zaman daha iyisini sunmak adına doğru insan kaynağını doğru işte istihdam etmeyi istiyoruz. Düzenlediğimiz şirket içi eğitimler sayesinde çalışanlarımızın kişisel gelişimini planlıyoruz. Böylece ortak hedeflerimize ulaşmayı amaçlıyoruz.

Ekip çalışmasına uygun ortamı oluşturmak, çalışanların kişisel gelişimlerine destek sağlamak, hedefe yönelik performans değerleme ile ödül sistemi uygulamak, kariyer olanakları sağlamak, adil ücret politikası uygulamak, din, dil, ırk ayrımı olmaksızın her bireye eşit yaklaşım sergilemek ilkelerini benimsiyoruz.

  

Kariyer Fırsatları

“İK Politikamız” gereği her zaman en iyilerle çalışırız. Sizi de bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Tecrübeli veya tecrübesiz fark etmeksizin tüm adayları değerlendirme sürecine alıyoruz. Seçme ve yerleştirme sürecinde uygun kişileri belirleyerek onları uygun görevlere yönlendiriyoruz.

Müşteri hizmetleri, muhasebe, satın alma, stok, depo, satış, teknik servis, e-ticaret, ithalat, ihracat, pazarlama, arge ve yönetim ile ilgili iş başvurularınızı, ilgilendiğiniz departman bilgisini de yazarak, öz geçmiş belgenizle birlikte e-posta adresimize göndererek yapabilirsiniz.

  

Staj Fırsatları

Lise ve üniversite öğrencilerine iş hayatını öğrenciyken deneyimleme fırsatı sunuyoruz. Kısa ve uzun dönem staj imkanı sağlıyoruz. Stajyer adayı öğrencilerle mülakatlar yaparak onları doğru pozisyonlara yerleştiriyoruz. Staj süresince görevler ve sorumluluklar vererek gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Stajyerlerimiz mezuniyetlerinden sonra ise, şirketin seçme ve yerleştirme sürecinde öncelikli aday oluyorlar.

Müşteri hizmetleri, muhasebe, satın alma, stok, depo, satış, teknik servis, e-ticaret, ithalat, ihracat, pazarlama, arge ve yönetim ile ilgili staj başvurularınızı, ilgilendiğiniz departman bilgisini de yazarak, öz geçmiş belgenizle birlikte e-posta adresimize göndererek yapabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Whatsapp
Whatsapp
İnsan Kaynakları https://sesanltd.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari »