Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçemiz

Markalarımız

Misyonumuz

Vizyonumuz

Değerlerimiz

Amaçlarımız

Hizmet Politikamız

Belgelerimiz

Çözüm Ortaklığı

Banka Hesaplarımız

  

Tarihçemiz

Sesan, medikal ürünlerde güvenilir adres!

1988 yılında sağlık sektöründe teknik servis hizmetleri vererek işe başladığımızda adımız Sesan’dı.

Sesan demek; insan sağlığını ve çevre korunmasını kendisine ilke edinmiş, güçlü ve saygın isminin gelecekte de aynı şekilde anılıyor olmasını isteyen, faaliyet gösterdiği alandaki konumunu piyasa lideri haline getirmiş, sürekli gelişen ve dinamik, örnek şirket kültürünü devam ettiren, tüm partner ve çalışanlarının mutlu ve güçlü bir ailenin bireyi olarak hissetmesini sağlayan, zengin ürün portföyü ile piyasanın ihtiyaçlarına cevap veren, dahil olduğu pazarda hızlı büyüyen ve ona yön veren, sağlık sektöründe faaliyette bulunan, güvenilir bir firma olmak demektir.

1988 yılında Sesan doğdu. İlk dönemlerinde ağırlıklı olarak merkezi yoğun bakım sistemlerine teknik servis hizmetleri veriyordu. İlkeli ve dürüst çalışmasının karşılığını alarak büyümesini devam ettirdi.

1989 yılında satış departmanını oluşturdu.

1990 yılında portföyüne radyoloji ürünlerini ekledi.

1994 yılında ürün portföyünü hızla genişletti ve Türkiye genelinde özel hastanelerin anahtar teslim projelerini yapmaya başladı.

1996 yılında TSE-HYB (Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi) aldı.

2000 yılında Türkiye genelinde taahhütlü devlet ihalelerine katılmaya başladı.

2001 yılında yurt içi ortaklıklar yaparak ithalat ve ihracata başladı.

2006 yılına kadar ithalat, ihracat, Türkiye genelindeki anahtar teslim projeler ve taahhütlü devlet ihaleleri ile yoluna devam eden Sesan, aynı zamanda kuruluşundan itibaren verdiği servis hizmetlerinin kalitesini de Avrupa Standartları’na yükseltti.

2006 yılının ortalarında oluşturduğu yurt dışı ortaklıklar ile yeni bir çağa atladı.

2007 yılında Avrupa pazarına açılarak uluslararası ticaret hacmini ikiye katladı.

2008 yılında Sesan, kurumsal yapısında yenilikler yaparak, önce sağlık ilkesi ile, kazanç sağladığı sektöre daha iyi hizmet edebilmek için, dünyada ilerleyen ancak ülkemizde henüz çok bilinmeyen hastalık türleri ve tedavileri üzerine çalışmaya başladı ve evde hasta bakım alanında yatırım yapmaya karar verdi.

2009 yılında solunum cihazlarının bölgesel distribütörlükleri ile yoluna devam etti.

2010 yılında yatağa bağımlı hastalarla ilgili ürünleri bünyesine kattı.

2013 yılında çeyrek asırdır yaşayan kurum kültürünü marka çatısı altında birleştirdi.

2013 yılının ortalarında Türkiye genelinde solunum cihazlarıyla ilgili bayi ağı oluşturmaya başladı.

2014 yılında geliştirilen çözüm ortaklıklarıyla hizmet portföyünü genişleterek çeşitli medikal hizmetleri bünyesine kattı.

2014 yılında sağlık alanındaki konularda toplumun ihtiyacı olan bilgi desteğini vermek amacıyla “Sesan Akademi” eğitim projesini oluşturdu.

2015 yılında “Kaliteli Medikal” markasını oluşturarak e-ticaret ve e-ihracat süreçlerini güçlendirdi.

2016 yılında N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Sanalpazar ve Epttavm ile iş birliklerini geliştirerek e-pazaryerlerinde yurt içi ve yurt dışı satış hizmetlerine başladı.

2017 yılında ücretsiz bir iletişim platformu olan “Sesan Forum”u hayata geçirdi. Bu platformun amacı, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar, eczaneler ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir.

2018 yılında ikinci el tıbbi ürünlerin satıldığı güvenilir bir alışveriş platformu olan “Medbidding”i oluşturdu. Medbidding, alıcıları ve satıcıları bir araya getiren uluslararası bir platformdur. Bu sistem sayesinde tıbbi ürünler istenilen fiyattan satın alınabilir veya satılabilir.

2018 yılında sosyal sorumluluk projelerini genişleterek “Evde Kullanılan Tıbbi Cihazlar İçin Ücretsiz Eğitim Programı”nı başlattı.

2019 yılında N11pro ile işbirliği yaparak e-ticarette toptan satış sistemini geliştirdi.

2020 yılında Trendyol, Amazon, Bpazar, Çiçeksepeti, Farmazon ve Novadan ile iş birliklerini geliştirerek e-pazaryerlerindeki yurt içi ve yurt dışı satışlarını arttırdı.

Sesan olarak önce sağlık ilkesiyle doktor, hasta ve tedavi ürünleri ilişkisinin ayrılmaz bir parçası olmayı hedefliyoruz. Ticari bir firma gibi davranmaktan çok akademik bir kurum gibi çalışıyoruz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Kaliteli ve orijinal ürünleri piyasaya sunuyoruz. Markalarımız tüm dünyada bilinen ve tercih edilen markalardan oluşmaktadır. Hizmet kalitemizi yıllardan beri arttırarak ve standartlarımızı yükselterek üyelerimize ve müşterilerimize her an ulaşmayı, alışveriş ve iletişim süreçlerini mükemmelleştirmeyi hedefliyoruz.

1988 yılından beri, sağlık ve tıbbi cihaz sektöründe 1000’lerce çeşit ürün ve hizmetle kurumsal ve bireysel çözümler üretiyoruz. Günümüzde Sesan, 40’a yakın sayıda çalışanı, Türkiye genelindeki bayi ağı, ortak ticari işletmeleri, ihracatları, ithalatları, distribütörlükleri, sosyal sorumluluk projeleri, markaları ve diğer tüm varlıkları ile insanlığa hizmete hazırdır.

Sesan, medikal ürünlerde güvenilir adres!

  

Markalarımız

Sesan

Sesan, medikal ürünlerde güvenilir adres! 1988 yılında sağlık sektöründe teknik servis hizmetleri vererek işe başladığımızda adımız Sesan’dı. Sesan demek; insan sağlığını ve çevre korunmasını kendisine ilke edinmiş, güçlü ve saygın isminin gelecekte de aynı şekilde anılıyor olmasını isteyen, faaliyet gösterdiği alandaki konumunu piyasa lideri haline getirmiş, sürekli gelişen ve dinamik, örnek şirket kültürünü devam ettiren, tüm partner ve çalışanlarının mutlu ve güçlü bir ailenin bireyi olarak hissetmesini sağlayan, zengin ürün portföyü ile piyasanın ihtiyaçlarına cevap veren, dahil olduğu pazarda hızlı büyüyen ve ona yön veren, sağlık sektöründe faaliyette bulunan, güvenilir bir firma olmak demektir.

Sesan »

 

Sesan Akademi

Sesan Akademi, sağlık alanındaki konularda toplumun ihtiyacı olan bilgi desteğini vermek amacıyla yürüttüğümüz bir eğitim projesidir. Bu proje kapsamında, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, engelliler, biyomedikal bölümlerinde okuyan öğrenciler, sektör profesyonelleri, hekimler ve hemşirelere yönelik belirli konularda etkinlikler ve çalıştaylar düzenlemekteyiz. Toplumun, sağlık alanındaki birçok konuyla ilgili farkındalık düzeyinin arttırılmasına katkı sunmayı amaçlamaktayız. 2014 yılından beri düzenli olarak Sesan Akademi etkinliklerini sürdürmekteyiz. Gönüllülük esasına dayanan şekilde kimi zaman akademisyenlerden, kimi zaman sektör profesyonellerinden, kimi zaman hemşirelerden ve kimi zaman da hekimlerden destek aldık. Projemizin birçok platformda ses getirmesi ve ödüllere layık görülmesi bizi onurlandırmaktadır.

Sesan Akademi »

 

Sesan Forum

Sesan Forum, ücretsiz bir iletişim platformudur. Bu platformda sağlık, anne-bebek, medikal ürünler, tıbbi cihazlar, hastalıklar, hasta bakım, kamu kurumları ve hastanelerle ilgili konular paylaşılmaktadır. Amacı, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar, eczaneler ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir. Paylaşım yapılan konu başlıkları genellikle, tıbbi cihazlar, medikal ürünler, kataloglar, kullanım kılavuzları, ikinci el tıbbi cihaz satışı, teknik şartnameler, kamu kurumları, KİK, TİTCK, SGK, ÜTS, Sağlık Bakanlığı, TSE, Sağlık Market, TOBB, destekler ve teşvikler, imza kampanyaları, hastalıklar, uyku apnesi, pandemi-salgın, demans, Alzheimer, KOAH, ALS, diyabet, MS, kanser, tansiyon, sağlık kuruluşları, hastaneler, eczaneler, dernekler, tıbbi cihaz ve medikal firmaları, firma tanıtımları, iş arayanlar, İSG/OSGB, etkinlikler, kongreler, eğitimler, evde bakılan hastalar, hasta bakıcılar, genel sağlık, sağlık turizmi, anne-bebek, biyomedikal teknolojileri ve stajlar hakkında olmaktadır. Üye olarak görüş ve isteklerinizi paylaşabilir, en güncel bilgileri takip edebilir, etkinliklerden haberdar olabilir ve istediğiniz konularda katkıda bulunabilirsiniz. Sesan Forum platformu sayesinde sağlık alanındaki iletişimi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Sesan Forum »

 

Kaliteli Medikal

Bir online alışveriş sitesi olan Kaliteli Medikal içerisinde hasta bakım ürünlerinden hastane cihazlarına, kozmetikten egzersiz aletlerine kadar bir çok ürün barındırmaktadır. Kaliteli Medikal, ürün gamı oldukça geniş bir platformdur. Üyelik, sipariş ve ürün temini oldukça kolaydır. Sitede bayilere özel fiyatlarla satış hizmeti de bulunmaktadır. Bireysel ve bayi olmak üzere iki farklı şekilde üyelik oluşturulabilir. Bayi üyeliği, tıbbi cihaz ve medikal ürün alıp-satma yetkisi olan firmalara yapılmaktadır. Bayi üyeliği onaylanan firmalar özel fiyatlarla alışveriş yapabilirler. Sitede, stokta olmayan ürünler için de talep oluşturulabilir. Bu taleplere en kısa sürede dönüş sağlanarak ürün temini sağlanır. Her tip üyelikte kullanılabilen indirim kodları sayesinde çok daha uygun fiyatlara ürün tedarik edilebilir.

Kaliteli Medikal »

 

Medbidding

Medbidding, ikinci el tıbbi ürünlerin satıldığı güvenilir bir alışveriş platformudur. Satıcı satmak istediği ürünler için sistem üzerinden talep oluşturabilir ve ürünlerini satışa sunabilir. Alıcı ise almak istediği ürünler için sistem üzerinden fiyat teklifi verebilir. Medbidding, alışveriş için güvenilir bir ortam sunar. Ödeme alıcı tarafından Medbidding’e yapılır. Ürünler, alışveriş tamamlanmadan önce Medbidding ekibi tarafından kontrol edilir. Ürünler alıcıya teslim edildikten sonra satıcıya ödeme yapılır. Süreç, alıcı ve satıcı için tamamen güvenlidir. Uluslararası bir platform olması sebebiyle ulaştığı kitle oldukça fazladır. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri mevcuttur. Alıcıları ve satıcıları bir araya getiren Medbidding sayesinde, tıbbi ürünleri istediğiniz fiyatlarla satın alabilir veya satabilirsiniz.

Medbidding »

  

Misyonumuz

Bakıma ihtiyaç duyan hastalara daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir, en uygun maliyetli ürünleri, “Hizmet Politikamız” ile sunmaktır.

  

Vizyonumuz

Sağlık sektöründe ürün ve hizmet konusunda ülkemizde lider, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip bir şirket olmak. Müşterilerimiz, yatırımcılarımız, birlikte çalıştığımız kuruluşlar ve çalışanlarımız için oluşturduğumuz güvenilirliği devam ettirmek ve her zaman tercih edilen iş paydası olmaktır.

  

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Süreklilik

Verimlilik

Güvenilirlik

Saygı

Gerçekçilik

Yenilikçilik

Heyecan

  

Amaçlarımız

Mevcut müşterilerimizi koruyarak, portföyümüze yeni müşteriler kazandırarak, en uygun çözümleri yenilikçi bakış açımızla sürekli olarak sağlayarak, elimizdeki enstrümanları en verimli şekilde kullanarak, büyümeyi amaçlamaktayız.

  

Hizmet Politikamız

Üyelerimizin ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına odaklı, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan stratejik bir yönetim yaklaşımı sergilemek.

Profesyonel, güvenilir, kaliteli hizmetleri ve ürünleri uygun fiyatlar ile sunmak.

Daha iyi hizmet vermek amacıyla kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek.

Gelişen teknolojiyi kullanarak, ürün ve hizmetlerimizin verimliliğini arttırmak.

Üyelerimize ve müşterilerimize tecrübelerimiz sonucu edindiğimiz bilgileri aktarmak.

Yenilikçi yapımız sayesinde tüm sorunlara kesin çözüm üretebilmek.

İşimizin gerektirdiği yasal mevzuatlara uygun olarak çalışmak.

  

Belgelerimiz

Uluslararası standartlarda, kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmaktayız.

Teknik servisimiz TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne uygun koşullarda ve tam donanımlıdır. Ürünler, teknik becerisi yüksek uzmanlarımız tarafından orijinal yedek parça garantisi ile onarım ve bakım hizmeti almaktadır.

Sunduğumuz ürünlerin, güvenli bir şekilde ve garanti dahilinde, müşterilerimize ulaşması için Sesan Markası altında oluşturduğumuz yapıyı güçlendirmekteyiz.

Tedarik ettiğimiz ürünlerin yetkili satıcısı ve teknik servisi konumunda bulunmayı, garanti şartlarının devam etmesi ve sürekli memnuniyet için önemsiyoruz.

  

Çözüm Ortaklığı

Hizmet ve ürünlerimizi, geliştirdiğimiz çözüm ortaklıkları ile bütünleştiriyoruz. Çözüm ortaklığı anlayışımızın temel ilkesini kazan-kazan prensibi oluşturur. Çözüm ortaklarımızla odak noktamız insanlığa sağladığımız faydadır.

Yenilikçi bakış açımızı, bilgimizi, tecrübemizi ve değerlerimizi paylaşarak, sizlerle birlikte büyümek istiyoruz.

Yılların birikimiyle oluşturduğumuz iş modelini ülke genelindeki yaygın bayi ağımızla paylaşmak ve geliştirdiğimiz platformu güçlendirmek istiyoruz. Kullandığımız teknolojileri, yönetim stratejilerini ve oluşan kurum kültürümüzü paylaşma amacındayız.

Çözüm ortağımız olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

  

Banka Hesaplarımız

Akbank TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Konak
Şube kodu: 0061
Hesap numarası: 0107544
IBAN: TR07 0004 6000 6188 8000 1075 44
Swift: AKBKTRIS

 

Garanti Bankası TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Kemeraltı
Şube kodu: 730
Hesap numarası: 6298358
IBAN: TR50 0006 2000 7300 0006 2983 58
Swift: TGBATRISXX3

 

Halk Bankası TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Kemeraltı
Şube kodu: 0432
Hesap numarası: 10210910
IBAN: TR47 0001 2009 4320 0010 2109 10
Swift: TRHBTR2A

 

İş Bankası TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Kemeraltı
Şube kodu: 3416
Hesap numarası: 0346796
IBAN: TR05 0006 4000 0013 4160 3467 96
Swift: ISBKTRISXXXX

 

Vakıfbank TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Kemeraltı
Şube kodu: 015
Hesap numarası: 0015800/7284441711
IBAN: TR71 0001 5001 5800 7284 4417 11

 

Yapı Kredi Bankası TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Konak
Şube kodu: 052
Hesap numarası: 61239103
IBAN: TR38 0006 7010 0000 0061 2391 03
Swift: YAPITRIS

 

Ziraat Bankası TL Hesabı

Para birimi: TL
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Konak
Şube kodu: 776
Hesap numarası: 34795007-5001
IBAN: TR46 0001 0007 7634 7950 0750 01
Swift: TCZBTR2A

 

Ziraat Bankası Dolar Hesabı

Para birimi: Dolar
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Konak
Şube kodu: 776
Hesap numarası: 34795007-5007
IBAN: TR78 0001 0007 7634 7950 0750 07
Swift: TCZBTR2A

 

Ziraat Bankası Euro Hesabı

Para birimi: Euro
Hesap sahibi: Sesan Tıbbi Cihazlar Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şube: Konak
Şube kodu: 776
Hesap numarası: 34795007-5002
IBAN: TR19 0001 0007 7634 7950 0750 02
Swift: TCZBTR2A

Pin It on Pinterest

Whatsapp
Whatsapp
Hakkımızda https://sesanltd.com.tr/kurumsal/hakkimizda »