Markalarımız

Markalarımız

Sesan

Sesan Akademi

Kaliteli Medikal

Medikal Bulut

Medbidding

Bebekliyor

  

Sesan

Sesan, medikal ürünlerde güvenilir adres! 1988 yılında sağlık sektöründe teknik servis hizmetleri vererek işe başladığımızda adımız Sesan’dı. Sesan demek; insan sağlığını ve çevre korunmasını kendisine ilke edinmiş, güçlü ve saygın isminin gelecekte de aynı şekilde anılıyor olmasını isteyen, faaliyet gösterdiği alandaki konumunu piyasa lideri haline getirmiş, sürekli gelişen ve dinamik, örnek şirket kültürünü devam ettiren, tüm partner ve çalışanlarının mutlu ve güçlü bir ailenin bireyi olarak hissetmesini sağlayan, zengin ürün portföyü ile piyasanın ihtiyaçlarına cevap veren, dahil olduğu pazarda hızlı büyüyen ve ona yön veren, sağlık sektöründe faaliyette bulunan, güvenilir bir firma olmak demektir.

Sesan »

  

Sesan Akademi

Sesan Akademi, sağlık alanındaki konularda toplumun ihtiyacı olan bilgi desteğini vermek amacıyla yürüttüğümüz bir eğitim projesidir. Bu proje kapsamında, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, engelliler, biyomedikal bölümlerinde okuyan öğrenciler, sektör profesyonelleri, hekimler ve hemşirelere yönelik belirli konularda etkinlikler ve çalıştaylar düzenlemekteyiz. Toplumun, sağlık alanındaki birçok konuyla ilgili farkındalık düzeyinin arttırılmasına katkı sunmayı amaçlamaktayız. 2014 yılından beri düzenli olarak Sesan Akademi etkinliklerini sürdürmekteyiz. Gönüllülük esasına dayanan şekilde kimi zaman akademisyenlerden, kimi zaman sektör profesyonellerinden, kimi zaman hemşirelerden ve kimi zaman da hekimlerden destek aldık. Projemizin birçok platformda ses getirmesi ve ödüllere layık görülmesi bizi onurlandırmaktadır.

Sesan Akademi »

  

Kaliteli Medikal

Bir online alışveriş sitesi olan Kaliteli Medikal içerisinde hasta bakım ürünlerinden hastane cihazlarına, kozmetikten egzersiz aletlerine kadar bir çok ürün barındırmaktadır. Kaliteli Medikal, ürün gamı oldukça geniş bir platformdur. Üyelik, sipariş ve ürün temini oldukça kolaydır. Sitede bayilere özel satış hizmeti de bulunmaktadır. Bireysel ve bayi olmak üzere iki farklı şekilde üyelik oluşturulabilir. Bayi üyeliği, tıbbi cihaz ve medikal ürün alıp-satma yetkisi olan firmalara yapılmaktadır. Bayi üyeliği onaylanan firmalar ürünleri bayi fiyatından satın alabilir. Sitede, stokta olmayan ürünler için de talep oluşturulabilir. Bu taleplere en kısa sürede dönüş sağlanarak ürün temini sağlanır. Her tip üyelikte kullanılabilen indirim kodları sayesinde daha uygun fiyata ürün tedarik edilebilir. Üstelik bu kodlar tek seferlik değildir. Her siparişte kullanılabilir.

Kaliteli Medikal »

  

Medikal Bulut

Medikal Bulut, ücretsiz bir iletişim platformudur. Bu platformda sağlık, medikal ürünler, tıbbi cihazlar, hastalıklar, kamu kurumları ve hastanelerle ilgili konular paylaşılmaktadır. Amacı, hastalar, hasta yakınları, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir. Paylaşım yapılan konu başlıkları genellikle, tıbbi cihazlar, medikal ürünler, kataloglar, kullanım kılavuzları, ikinci el tıbbi cihaz satışı, teknik şartnameler, kamu kurumları, KİK, TİTCK, SGK, ÜTS, Sağlık Bakanlığı, TSE, Sağlık Market, TOBB, destekler ve teşvikler, imza kampanyaları, hastalıklar, uyku apnesi, pandemi/salgın, demans, Alzheimer, KOAH, ALS, diyabet, MS, kanser, tansiyon, sağlık kuruluşları, hastaneler, eczaneler, dernekler, tıbbi cihaz ve medikal firmaları, firma tanıtımları, iş arayanlar, İSG/OSGB, etkinlikler, kongreler, eğitimler, evde bakılan hastalar, genel sağlık, sağlık turizmi, anne ve bebek, biyomedikal teknolojileri ve staj hakkında olmaktadır. Medikal Bulut’a üye olarak görüş ve isteklerinizi paylaşabilir, en güncel bilgileri takip edebilir, etkinliklerden haberdar olabilir ve istediğiniz konularda katkıda bulunabilirsiniz.

Medikal Bulut »

  

Medbidding

Medbidding, ikinci el tıbbi ürünlerin satıldığı güvenilir bir alışveriş platformudur. Satıcı satmak istediği ürünler için sistem üzerinden talep oluşturabilir ve ürünlerini satışa sunabilir. Alıcı ise almak istediği ürünler için sistem üzerinden fiyat teklifi verebilir. Medbidding, alışveriş için güvenilir bir ortam sunar. Ödeme alıcı tarafından Medbidding’e yapılır. Ürünler, alışveriş tamamlanmadan önce Medbidding ekibi tarafından kontrol edilir. Ürünler alıcıya teslim edildikten sonra satıcıya ödeme yapılır. Süreç, alıcı ve satıcı için tamamen güvenlidir. Uluslararası bir platform olması sebebiyle ulaştığı kitle oldukça fazladır. İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri mevcuttur. Alıcıları ve satıcıları bir araya getiren Medbidding sayesinde, tıbbi ürünleri istediğiniz fiyatlarla satın alabilir veya satabilirsiniz.

Medbidding »

  

Bebekliyor

Bebekliyor, bebekleri seviyor. Bebekliyor, anne-bebek ürünleri için tercih edilen bir online alışveriş sitesidir. Sitede anne-bebek sağlığı ve gebelikten çocuğun gelişim çağına kadar ihtiyacı olan bütün ürünler bulunmaktadır. Bebek için ihtiyaç duyulan ürünler dışında anne sağlığı için de ürünler mevcuttur. Ürünler detaylı açıklamaları ve görselleri ile sitede yer almaktadır. Üyelik ve sipariş aşamaları çok kolaydır.

Bebekliyor »