Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis Hizmeti

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip donanımlı teknik servisimiz ile tıbbi cihazların bakım, arıza tespit ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Konusunda uzman ekibimiz, yerinde veya bünyemizde bulunan tam donanımlı teknik servisimizde ileri teknoloji imkanlar ile, bakım ve tamir işlerini yapmaktadır. Garanti dahilinde veya dışında olan tüm ürünler büyük bir titizlik ile tarafımızdan incelemektedir. Satışını yapmış olduğumuz markaların yetkili servisi olmamız müşterilerimizi yormadan işlemleri sonuçlandırmamızı sağlamaktadır.

Medikal cihazlara verilecek teknik servis hizmetinin kaliteli olması gerekmektedir. Bu kaliteyi oluştururken hem servis işini yapan kişiler hem de kullanılan ekipman çok önem kazanmaktadır. Ayrıca teknik servisi yapılan tıbbi cihazların son kontrolleri sırasındaki kalibrasyonlarının yapılması da önemlidir. Bu durum cihazların servis işleminin doğru bir şekilde sonuçlandığını göstermektedir. Medikal cihazların teknik servisi ve kalibrasyonu oluşturulan alt yapımız sayesinde yılın her günü istenilen zamanda yapılabilir. Konusunda eğitimli ve uzman kadromuz müşterilerimize istedikleri her an destek vermekten mutluluk duymaktadır.

 

Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Bilgi İste

Bilgi İste

Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona 1 kere basıp bekleyin.