Select Page

SESAN

Sesan, reliable address in medical products! Our name has been Sesan since we started to provide technical services in the health sector in 1988.

Trust

We always try to create an environment of trust for our customers, employees, solution partners, dealers and suppliers. Our sectoral knowledge, business ethics and transparent financial strength form the basis of our corporate structure. Sesan keeps its promises, acts fairly and works with a win-win strategy. We are expanding our family day by day with our number of members and customers approaching 100 thousand.

Experience

We have been working in the health sector since 1988. We offer individual and corporate solutions with thousands of products and services, and we also provide after-sales services. Our product and service range is increasing day by day. Our expert team is trying to respond rapidly and finalize customer demands increasing day by day.

Satisfaction

The two most important words for Sesan are happy customers. We aim to offer the most suitable solutions to all our members and customers. We attach great importance to customer satisfaction. We always consider requests and suggestions. We always try to keep our customers, business partners and employees satisfied preeminently.
R

Quality

For years we aim to reach our members and customers at all times and to perfect their shopping and communication processes by increasing our service quality and raising our standards. Sesan, number of employees close to 40, generally in the dealer network in Turkey, common commercial establishments, exports, imports, distribution, social responsibility projects, is ready to serve humanity with brands and all other assets.
Müşteri Yorumları

AHMET NAFİZ ŞENYER

“İleri derece KOAH’ım ve yürümekte zorlanıyorum. Sesan’dan çok memnunum. Ev için bir oksijen konsantratörü aldım. Şimdi de taşınabilir oksijen konsantratörü alacağım. Herkese tavsiye ederim.”

AHMET NECATİ

“Teknik servis hizmetleri konusunda Türkiye’de sayılı firmalardan bir tanesidir. Sesan’a teknik servis için gönderdiğimiz tıbbi cihazlar çok kısa bir süre içinde garantili olarak tamir görüyor. Bu işlemlerden çok memnunuz. Ayrıca 2-3 ayda bir bizleri arayıp ürünlerin durumunu takip ediyorlar. Ben ilk defa böyle bir hizmet görüyorum. Teşekkürler.”

AHMET ŞAHİN

“Ben devlet memuruyum. Sesan’a gerçekten çok teşekkür ederim. Ürünüm çok sağlam şekilde paketlenmiş. Kargo paketi de ayrıca korunmuş. Gerçekten güvenle alış veriş yaptım.”

ALİ BAYCAN

“Sanki yanı başımdaymış gibi, ailenin bir üyesi gibi içten ve cana yakın ilgileri var. Böyle devam edin hiç bozmayın. İlginiz Türkiye ortalamasının üzerinde. Mükemmel iş çıkarıyorsunuz. Başarı ve kazancınız bol olsun.”

ALİ ERDEM ÖNDER

“Müşteriyle gayet ilgililer. Ürünün nasıl kullanılacağına kadar her şeyi anlattılar. Hatalı bir bilgi verdiklerini ertesi gün anladıklarında hatayı düzeltip özür dilediler. Keşke ülkemizdeki her satıcı Sesan gibi olsa.”

ALİ RIZA GEÇİCİ

“Bu tarz medikal ürünlerin alınma aşamasında gösterilmesi gereken ilginin bir kat fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Sesan’a bu ilgiyi gösterdiği için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Tüm sorularımı yanıtladı ve ürünü geç saatte satın almama rağmen kargoya yetiştirdi.”

ARZU DEMİRSOY

“Muhteşem bir proje yapmışsınız. 3 kanserli hastaya bakmış biri olarak nelere ihtiyaç duyduğumuzu tahmin bile edemezsiniz. Allah hasta bakana da hastaya da yardım etsin. Kocaeli’nde yaşıyorum. Malzeme almak için Bursa’ya bile gittiğimi bilirim. Bir hasta yatağı almak için üniversitenin alış veriş yaptığı yerlere yalvarmaktan bıkmıştım. 10 yıl bunlarla boğuşup hasta baktım. Muhteşem bir hizmet kurmuşsunuz. Teşekkürler.”

AYSEL ATİK

“Sesan’a Instagram hesabı üzerinden ulaştım. Sipariş verdim. Kargom sorunsuz geldi. Çalışanları çok ilgili ve çözüm odaklı. Alışveriş sonrasında gelen anketi yanıtladım. Ben böyle firmalarımızın daha çok insana ulaşmasını ümit ediyorum. Başarılar dilerim.”

AYŞE AHISHA

“Çalışanların müşteriye hitabı, sesi ve konuşması ile verdiği güven duygusu, işinin ciddiyetini kavrayıp müşteriyi her konuda yeterli bilgi ile aydınlatması gerçekten mükemmel. Böyle çalışanların firmanıza katkısı çok olur. Teşekkür ederim.”

BİLAL SELÇUK DEMİROĞLU

“Açıkçası medikal firmaların gereksinimini önemsemezdim. Ama bundan 9 ay önce oğlumun rahatsızlığından dolayı önemini çok çok iyi anladım. Bu sektörün sağlığa verdiği destek çok büyük. Bu nedenle medikal sektöründeki firmalarda; hizmet, hijyen, kalite ve zaman gibi etkenler olmazsa olmazlardandır. 9 aylık süreçte bu saydığım etkenlerden tutun da maddi ve manevi yanımda olan destek veren, Sesan Ailesi’ne teşekkürü bir borç bilirim. Saygı ve sevgilerimle…”

BİRSEN ALPAT

“Biz yaşlıların beklediği tek şey güler yüz, ilgi, pozitif yaklaşım, tatlı dil ve satmak için satış yapmayan gerektiğinde oturup çayını içebileceğiniz, sıkıntılarınızı hastalıklarınızı kısa sürede ardınızda bırakabileceğiniz en doğru adres. Orası da sadece ve sadece Sesan.”

CEMİLE ÇİĞDEM AKINOĞLU

“Firma çok iyi niyetli ve iletişim imkanı çok iyi. İşini seven ve değer veren çalışanları var. Her türlü yardımı ve bilgilendirmeyi sağladılar. Özellikle müşteri temsilcileri çok yardımcı oldu. Her zaman tercih edeceğim bir firma bulmuş oldum. Tavsiye ederim.”

ÇAĞLA KARABULUT

“Ürünün acelesi vardı. Bunu söylediğimde, satın aldıktan bir saat sonra hemen kargoya verdiler. Çok memnun kaldım. Ürünü köpeğim için kullanıyorum. Aylarca çok paralar verip satın almıştım. İyi ki burayı buldum. Hem hızları hem ilgileri çok tatmin edici.”

EMİNE ÖZDEMİR

“Kızım Alara 4 yaşına girecek. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Güler yüzünüze, yardımsever oluşunuza, samimi ve içten davranışlarınıza teşekkürler. Neden mi bunları hak ediyorsunuz? Çünkü hasta ebeveynleri ya da yakınları için psikolojik anlamda ilgi, alaka ve güler yüz çok önemli. En azından, kendi adıma bu şekilde düşünüyorum. Maddi değil, manevi dost… Teşekkürler sevgili Sesan. Gülümsüyorum, çünkü mutluyum. Sevgilerle…”

EMRAH KIYAK

“Gerek telefonda olsun gerek yüz yüze olsun çok ilgili, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine çok dikkat eden bir firma. Sorduğum her soruya samimiyetle ve güler yüzle cevap verilmesi bizler için çok önemli. Sesan hakkında hiçbir negatif düşünceye sahip değilim. İnternetten sık sık alışveriş yapan ve araştıran birisi olduğum için söylüyorum, fiyat ve kalite olarak bence bir numarasınız. Benim babam sürekli oksijen makinesine bağlı kalan bir hasta. Sizden aldığım ürünlerin arkasında durmanız, yeri gelince doğru yönlendirmeniz benim için çok önemli. Bu saydıklarımın hepsi fazlasıyla sizde mevcuttur. Teşekkür ederim.”

ENGİN ERDİNÇ

“Henüz sadece 1 ürün aldım fakat yıllardır müşterinizmişim gibi davranıldı. Çok hoşuma gitti. Ayrıca sorunuma karşılık araştırma yapılıp seçenek sunulması bize verdiğiniz değeri gösteriyor. Ne kadar teşekkür etsem az. Sağ olun.”

ERCÜMENT BALAKOĞLU

“İstanbul’dan İzmir’e iş seyahati için geldiğimde, solunum cihazıma takmak için maske almam gerekiyordu. Yolum Sesan’a düştü. Gösterdikleri yakın ilgi için tüm çalışanlara teşekkürler.”

ERSEN TALAN

“İhtiyacınız olan ürünleri hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Bir sorun yaşamazsınız. Olur da aldığınız ürünlerde bir sorunla karşılaşırsanız mağaza yetkilileri size sorununuz çözülene kadar yardımcı olacaklardır. Güvenilir ve ilgili satıcı.”

FUNDA ALIŞIK

“Ben böyle güzel çalışan bir firma görmedim. Hastamız var, ürün acele diye rica ettik. Cuma günü saat 16.30’du, çok nazik bir hanım kargoya verildi bilgisini telefonla iletti. Ürün ertesi gün saat 12.33’de geldi. Sağ olun. Binlerce teşekkürler.”

GÖKÇE ÖZAĞAR

“Ürün kalitesi dahil olmak üzere verdikleri hizmet ile diğer firmalardan çok önde, kurumsal ve güvenilir bir firma. Gecenin yarısında arayıp ulaşabilmek, bir saat içinde ekibin adrese ulaşmasını görmek gerçekten çok önemli. İnsana verdikleri değer için tüm Sesan çalışanlarına teşekkür ederim.”

GÖNÜL FIRTINA

“Atel almak için birkaç medikal firma dolaştım. Sesan’a geldiğimde önce çalışan müşteri ilişkisinin farkını gördüm. Aldığım küçük malzeme için bile büyük ciddiyet vardı. Üstelik fiyatı da diğerlerine göre daha uygundu. Kaliteli hizmet anlayışı diyorum.”

GÖZDE ESENTÜRK

“İnsan odaklı, müşteri memnuniyetini önde bulunduran, hastaya gösterilen ilgi alaka ve kaliteli hizmet anlayışı ile İzmir’deki hatta Türkiye’deki medikal adresin enlerinden. Sevgiler.”

KERİM OZAN

“Paketleme olayına bayıldım. Bazen çok değerli kırılacak ürün alımlarında bile bu kadar sağlam bir paketleme yapmıyorlar. Bir diğer hoşuma giden şey memnuniyet için mesaj göndermeleri. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.”

KUBİLAY ÇAVDAR

“Sık sık iletişime geçip bilgi veriyorlar. Hatta ürün elime ulaştıktan sonra bile bir sorun sıkıntı var mı diye aramalarını çok takdir ediyorum. Daha önce böyle bir şey görmemiştim. Teşekkür ediyorum.”

MEHMET AKILLI

“Hızlı ve güvenilir bir firma. Şehir dışı alım yapan biri olarak güven benim için çok önemli. Sesan bu güveni çok iyi sağlıyor. Müşteri memnuniyeti için her alışveriş sonrasında aranmam ayrıca memnun ediyor. Teşekkürler Sesan.”

MEHMET BARAN

“Hastanemize yeni ve ikinci el tıbbi cihazlar satın alacaktık. Bu konuda hastane sahibi bir arkadaşım Sesan’ı önermişti. İlgi ve hizmetler konusunda çok memnun kaldık. Etik ticaret yapan bir şirket. Bizim güvenimizi kazandılar. Başarılarınızın devamını dilerim.”

MUSTAFA ENES

“Sürekli alışveriş yaptığım bir yer. 10 yıldan fazladır müşterisiyim. Bazen sorunlar olabiliyor ve çok ilgileniyorlar. Bugüne kadar tüm problemleri çözdüler. Ben oldukça memnunum. Çevreme tavsiye ettiğim bir firma. Alışveriş yapmadığım zamanlarda bile tüm sorularıma sıkılmadan yanıt veriyorlar.”

NALAN EROĞLU

“Alakanıza çok teşekkür ederim. Her konuda mükemmel bir firma ile karşılaştım. Medikal konusundaki ihtiyaçlarım için artık nereyi arayacağımı biliyorum. Tekrar teşekkür ederim. Saygılar.”

NECDET NECATİ

“Hiç bu kadar nizami şekilde müşteriyle iletişim kurabilen firma görmemiştim. O kadar alışveriş yaptığım yerler oldu, her seferinde ağzımız yandı, bin lanetler ettik. Fakat Sesan doğru bir adres. Teşekkürler.”

NERİMAN ÖZCAN

“Eşime ALS teşhisi konduğunda yıkılmıştık, bu dönemde Sesan ile tanıştık. 2012 yılından beri Sesan’dan hizmet ve ürün alıyoruz. Sanki yakınımızın evine misafirliğe gitmişiz gibi karşılanmamız ve her türlü desteği almamız, her ihtiyacımız olduğunda yanımızda olmaları içimizi rahatlatıyor. Karanlıkta kalıp, çaresizce bir ışık ararken yolumuzu aydınlattığınız için teşekkürler Sesan.”

ÖMER BAYRAM

“Mükemmel alışveriş için teşekkür ederim. Pürüzsüz bir alışverişti. Fiyat uygundu. Hakkını verdiğiniz için bu yorumu yapma gereği duydum. Bundan sonraki medikal alışverişimizi sizden yapmaya çalışacağız. Bol kazançlı satışlar.”

RUZİYE SUALP

“Solunum cihazını bir yıldan bu yana kullanıyorum. Kullanmadan önce uykumdan aniden sıkıntıyla uyanıyordum ve nefes durmalarım oluyordu. Sabahları kendimi yorgun ve bitkin hissediyordum. Cihazı kullanmaya başladığımdan beri çok rahatladım.”

ŞEFİK GÖKÇE ERİŞ

“Firmanızla yeni tanıştım. Çalışanlar her konuda yardımcı oldular. Medikal konusunda fazla bir bilgimiz olmadığı için bazı tereddütlerimiz vardı. Çalışan arkadaşlar sayesinde yaptığımız alışveriş içimize sindi. Bu konularda müşteriye güven verebilmek çok önemli. Yapılan açıklamalar bize bu güveni verdi. Teşekkürler.”

TAYLAN KONURALP

“Satış öncesi sorularıma verdiğiniz hızlı ve ayrıntılı cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ürün aynen verdiğiniz cevaplarda olduğu gibi kullandığım maskeye sorunsuz uydu. Hayırlı işler diliyorum.”

TURAN MAĞDEN

“Bizden kaynaklı küçük bir sorunu çok kısa sürede çözmeniz beni çok memnun etti. Sizler bu davranışla bir şirket olduğunuzu kanıtlamış oluyorsunuz. Tüccarlık başka bir şey, şirket olmak başka bir şey. Tebrik ederim.”

TÜRKAN DÜZGEN

“Ben şahsen teknik servis ekibinizden çok memnunum. Onları tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Ne zaman arasam mutlaka bir formül bulup bana ulaşıyorlar ve sorunumu çözüyorlar. Daha ne isterim ki. Tam bir insanlık ifadesi. İyi ki Sesan’ı tanımışım.”

UFUK YILDIRIM

“Büyük olasılıkla kargo kaynaklı bir hasar söz konusuydu. Konuyu ikiletmeden hatta eski ürünü geri almadan yenisini yolladılar. Yaklaşımları ve sorun çözümleri son derece nazikti. Başarılarının devamını diliyorum.”

UĞUR MÜMTAZ TEMELTAŞ

“Çok ilgili ve dürüst bir firma. Siparişin başından teslim edilmesine kadar geçen sürede sürekli müşteri memnuniyeti esaslı çalışan bir firma. Daha önce böylesini görmedim. İnşallah diğerleri bu firmayı örnek alırlar. Bravo, tebrikler.”

ULAŞ KAPLAN

“Satış öncesi sorularıma verdiğiniz hızlı ve ayrıntılı cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ürün aynen verdiğiniz cevaplarda olduğu gibi kullandığım maskeye sorunsuz uydu. Hayırlı işler diliyorum.”

VELİ DEMİR

“Verdiğim sipariş çok hızlı bir şekilde bana ulaştı. Ürünle ilgili sorularıma ve yaşadığım sorunlara çözüm odaklı yaklaştılar. Firmanız gibi müşteri memnuniyetini temel ilke edinip gerçekten uygulayan nadir firma mevcuttur. Çünkü küçük bir alışveriş için bile sonuna kadar ilgilenildi. Teşekkürler.”

YASİN ASMA

“Sorularımıza hiç sıkılmadan cevap veriyorlar. Kargo ulaştıktan sonra biz aramadan Sesan çalışanları arıyor ve cihazda bir sorun var mı diye soruyorlar, kurulumu hakkında bilgi veriyorlar. Satış sonrası hizmetleri oldukça güzel.”

YUSUF IŞIKLI

“Trakeostomili kızım var. Sesan’la tanışana kadar çok sıkıntı çektim, tanıştıktan sonra problem kalmadı. Bize verdiğiniz hizmetlerden çok memnunum. Sesan Ailesi’ne başarılar dilerim.”

ZELİHA YARKIN

“Sesan Ailesi, sizleri ilgiyle izliyor, takip ediyorum. Halkımıza karşı o kadar ilgilisiniz ki… Duyarlı ve görevini olması gerektiği gibi yapan hassas çalışanlarınızı kutluyorum. Sorunu olanlarla tek tek ilgileniyorsunuz. Bu duyarlılığı gösteren müessese yok denecek kadar az. Medikal hizmet ve ürünlerinizi bizlerin bilgisine sunmanız çok güzel. Kendi adıma çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. Yeni gelen ürünler hakkında beni bilgilendirirseniz memnun olurum. Selam ve sevgiler…”
Quality Service
Sesan, number of employees close to 40, generally in the dealer network in Turkey, common commercial establishments, exports, imports, distribution, social responsibility projects, is ready to serve humanity with brands and all other assets.

Our Services »

Our Service Policy
We aim to offer the most suitable solutions to all our members and customers. We attach great importance to customer satisfaction. We always consider requests and suggestions. Thanks to our innovative structure, we think that we have the ability to produce precise solutions for all our customers. Our expert team is happy to serve our customers.

Our Service Policy »

Medical Device Rental Service
We have individual and corporate options in our rental service. Our customers who receive maintenance, repair or calibration services can also benefit from our medical device rental service until the service is completed. We offer medical device rental services annually, monthly, weekly or daily. With this service, we also provide disassembly, transfer and assembly services when necessary.

Rental Service »

Technical Services
With our fully equipped technical service with TSE Service Competence Certificate, we provide medical equipment maintenance, troubleshooting and repair services. Calibration, free training and spare device services are also provided by our company. Our company is ready to provide medical equipment repair and technical services in every field, at home and abroad. Thanks to our created infrastructure, all transactions are reported transparently and tracked retrospectively. Our trained and expert staff is happy to support our customers whenever they want.

Technical Services »

Wound Care Service
We provide care services for wounds that do not heal after surgery, venous insufficiency wounds, arterial insufficiency wounds, radiation damage wounds, bed sores, diabetic foot wounds and similar wounds. We plan the treatment processes on wound care with our expert nurses. Our nurses determine the medical products to be used in treatment and provide dressing training free of charge.

Wound Care Service »

Sesan Satisfaction Survey
We have a request for you to rate us so that we can provide better service and raise our quality standards, please support us by answering the satisfaction questionnaire. Remember, high scores and positive reviews motivate us and make us work harder.

There is no required field in the survey. It will be enough to answer the questions and click the “Submit” button at the bottom.

Survey »

Sesan, reliable address in medical products!

Our name was Sesan when we started to work in the health sector by giving technical services in 1988. Sesan means; has adopted the principle of human health and environmental protection as its principle, demanding that its strong and respected name be remembered in the same way in the future, has made its position in the field where it operates, becoming a market leader, constantly developing and maintaining an exemplary company culture, happy and strong family of all its partners and employees. It means to be a reliable company that makes you feel as an individual, responds to the needs of the market with its rich product portfolio, grows fast and directs in the market it belongs to, operates in the health sector.