Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Medikal Ürünler" » Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubu Kuruldu

Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubu Kuruldu

Biyomedikal teknolojileriyle ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Üniversitelerin veya liselerin biyomedikal bölümlerinde okuyanları veya bu bölümlerin mezunlarını, bu mesleği icra edenleri ve biyomedikale gönül vermiş herkesi grubumuza bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni teknolojiler hakkındaki paylaşımları takip edebilirsiniz. Sektörle ilgili nabzı tutabilir ve kariyer fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım yasaktır.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/biyomedikal-teknolojileri-whatsapp-grubu-kuruldu »