Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubu Kuruldu

Biyomedikal teknolojileriyle ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Üniversitelerin veya liselerin biyomedikal bölümlerinde okuyanları veya bu bölümlerin mezunlarını, bu mesleği icra edenleri ve biyomedikale gönül vermiş herkesi grubumuza bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni teknolojiler hakkındaki paylaşımları takip edebilirsiniz. Sektörle ilgili nabzı tutabilir ve kariyer fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız

  • Ticari paylaşım yasaktır.
  • Konu dışı paylaşım yasaktır.

 

Whatsapp grupları kalabalık olduğu için çok fazla yazışma oluyor. Bu nedenle telefonun mesaj sesinden sıkılıp gruptan ayrılanlar olabiliyor ve paylaşılan çok önemli bilgileri kaçırıyorlar. Whatsapp’ın grubu sessize alma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece mesajlar size ulaşacak ve telefondan ses gelmeyecektir.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubuna Katıl

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.