Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Medikal Ürünler" » 2. El Medikal Cihazlar

2. El Medikal Cihazlar

1988 yılından beri sağlık sektöründe bireysel ve kurumsal hizmetler sunuyoruz. Tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Türkiye’de ikinci el medikal cihazlar konusunda en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

İkinci el tıbbi cihazlar konusunda alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır. Tıbbi cihaz sektöründeki firmaların bazı kriterlere uygun olması gerekir. İlk olarak TSE-HYB standartlarına uygun olması ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir. Cihazlarda herhangi bir arızayla karşılaşıldığında uzman bir ekip tarafından müdahale edilmesi ve sorunun en kısa sürede çözülmesi gerekir.

Satışını yaptığımız ikinci el tıbbi cihazlar ile ilgili garanti taahhüdü vermekteyiz. Bu sayede belirli bir süre içinde cihazlarda meydana gelen arızalara ücretsiz olarak müdahale etmekteyiz. Uluslararası ağımız sayesinde kolaylıkla yedek parça temin edebilmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana standartlarınızı hızla yükseltmeye çalışıyoruz. Her konuda olduğu gibi 2. el medikal cihazlar konusunda da sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.