Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Sesan Club Üyeliği Nedir? Avantajları Nelerdir?

Sesan Club Üyeliği Nedir? Avantajları Nelerdir?

Bizden vazgeçmeyen on binlerce müşterimiz sayesinde büyüyoruz ve varlığımızı sürdürüyoruz. 40 yıla yakın süredir bireysel ve kurumsal çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz için her zaman güven ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Sektörel bilgimiz, iş ahlakımız ve şeffaf mali gücümüz kurumsal yapımızın temelini oluşturuyor. Sesan verdiği sözleri tutuyor, adil davranıyor ve kazan-kazan stratejisi ile çalışıyor. 100 binin üzerindeki üye ve müşteri sayımızla gün geçtikçe ailemizi genişletiyoruz. Müşterilerimiz, Sesan Club üyesi olarak ücretsiz şekilde alışverişlerine devam edebiliyorlar. Alışverişe devam ettikçe bonuslar biriksin, bonuslar biriktikçe alışveriş bedava olsun. Üye olun ve fırsatlardan yararlanmaya başlayın. Sesan Club’a üye olmak için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız ve en alttaki “Gönder »” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz.

Başvuru Formu »

Sesan Club Üyeliği Hangi Avantajları Sağlar?

Bireysel Sesan Club üyelerinin firmamızdan yaptıkları tüm alışverişlerin toplam tutarının %3’ü bonus puanı olarak birikir. 50 bonus puanına ulaşıldığında 1 puan = 1 TL olacak şekilde ücretsiz alışveriş yapabilirler. 50 bonus puanı 50 TL’ye eşittir.

Kurumsal Sesan Club üyelerinin firmamızdan yaptıkları tüm alışverişlerin toplam tutarının %1’i bonus puanı olarak birikir. Diğer şartlar bireysel üyelikle aynıdır.

Sesan Club Üyelerine Özel Sohbet Grupları Var Mıdır?

Sesan Club üyelerimiz bizim için çok özeldir. Bu nedenle özel müşterilerimize özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Sesan Club üyesi olduğunuzda, üyelere özel Whatsapp ve Telegram gruplarına katılabilir ve anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Bu sayede fiyat, stok, kargo, servis ve ürün bilgilerine rahatlıkla erişebilir, sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz. Başvuru işleminiz tamamlandığında davet bağlantılarını e-posta adresinize göndereceğiz.

Bonus Puanlar Ne Zaman Birikmeye Başlar?

Sesan Club üyeliğiniz onaylandıktan sonra yaptığınız alışverişlerinizde bonus puanlarınız birikmeye başlayacaktır. Onay süreci yaklaşık 12 saat sürmektedir.

Bonus Puanlar Ne Zaman Kullanılabilir?

Toplamda 50 bonus puanına ulaştıktan sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bonus Puanlar Nasıl Kullanılır?

Bonus puanlarınızı herhangi bir alışveriş limiti olmadan kullanabilirsiniz. Örneğin, 100 bonus puanınız varsa 100 TL’lik ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz 300 TL’lik alışverişinizde 100 TL bonusunuzu indirim olarak kullanabilir ve 200 TL ödeyebilirsiniz.

Bonus Puanlar Kullanılmazsa Silinir Mi?

Bonus puanlarınızı 1 yıl içinde olmak kaydıyla istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bonus Puanlarla Neler Alınabilir?

Biriken bonus puanlarınızla tüm ürün ve hizmet çeşitlerimizi satın alabilirsiniz. Ayrıca, siparişlerinizin kargo bedelini bonus puanından karşılayarak ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz.

Sesan Club Üyeliğine Kimler Başvurabilir?

Firmamızdan alışveriş yapan veya yapacak olan kişiler, firmalar ve kurumlar başvurabilirler.

Bonus Puanlar Diğer Üyeler Tarafından Kullanılabilir Mi?

Bonus puanlar başka üyeye devredilemez ve diğer üyeler tarafından kullanılamaz.

Nasıl Sesan Club Üyesi Olunur?

Çok basit. Sesan Club’a üye olmak için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız ve en alttaki “Gönder »” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Onay süreci yaklaşık 12 saat sürmektedir.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Sesan Club Başvuru Formu

  Sesan Club üyeliğine başvurmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Sesan Club Üyeliği Nedir? Avantajları Nelerdir? https://sesanltd.com.tr/sesan-club-uyeligi-nedir-avantajlari-nelerdir »