Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Sesan Club Üyeliği ve Avantajları

Sesan Club Üyeliği ve Avantajları

Bizden vazgeçmeyen on binlerce müşterimiz sayesinde büyüyoruz ve varlığımızı sürdürüyoruz. 30 yılı aşkın süredir bireysel ve kurumsal çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz, Sesan Club üyesi olarak ücretsiz şekilde alışverişlerine devam edebiliyorlar. Alışverişe devam ettikçe bonuslar biriksin, bonuslar biriktikçe alışveriş bedava olsun. Üye olun ve fırsatlardan yararlanmaya başlayın. Sesan Club’a üye olmak için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız ve en alttaki “Başvuru Yap »” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz.

Başvuru Formu »

Sesan Club üyeliği ne gibi avantajlar sağlamaktadır?

Bireysel Sesan Club üyelerinin firmamızdan yaptıkları tüm alışverişlerin toplam tutarının %3’ü bonus puanı olarak birikir. 50 bonus puanına ulaşıldığında 1 puan = 1 TL olacak şekilde ücretsiz alışveriş yapabilirler. Yani 50 bonus puanı 50 TL’ye eşittir.

Kurumsal Sesan Club üyelerinin firmamızdan yaptıkları tüm alışverişlerin toplam tutarının %1’i bonus puanı olarak birikir. Diğer şartlar bireysel üyelikle aynıdır.

Sesan Club Üyelerine Özel Whatsapp Grubu

Sesan Club üyelerimiz bizim için çok özeldir. Bu nedenle özel müşterilerimize özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Sesan Club üyesi olduğunuzda, üyelere özel Whatsapp grubuna katılabilir ve anlık olarak 24 saat bilgi alabilirsiniz. Bu sayede fiyat, stok, kargo, servis ve ürün bilgilerine rahatlıkla erişebilir, sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz. Başvuru işleminiz tamamlandığında Whatsapp grubu davet bağlantısını e-posta adresinize göndereceğiz.

Bonus puanlarım ne zaman birikmeye başlar?

Sesan Club üyeliğiniz onaylandıktan sonra yaptığınız alışverişlerinizde bonus puanlarınız birikmeye başlayacaktır.

Bonus puanlarımı ne zaman kullanabilirim?

Toplamda 50 bonus puana ulaştıktan sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bonus puanlarımı nasıl kullanabilirim?

Bonus puanlarınızı herhangi bir alışveriş limiti olmadan kullanabilirsiniz. Örneğin 100 bonus puanınız varsa 100 TL’lik ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz 300 TL’lik alışverişinizde 100 TL bonusunuzu indirim olarak kullanabilir ve 200 TL ödeyebilirsiniz.

Bonus puanlarımı kullanmazsam silinir mi?

Bonus puanlarınızı 1 yıl içinde olmak kaydıyla istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sesan Club üyeliğine kimler başvurabilir?

Firmamızdan alışveriş yapan veya yapacak olan kişiler, firmalar ve kurumlar başvurabilirler.

Benim bonus puanlarımı diğer üyeler kullanabilir mi?

Bonus puanlar başka üyeye devredilemez ve diğer üyeler tarafından kullanılamaz.

Nasıl Sesan Club üyesi olabilirim?

Çok basit. Sesan Club’a üye olmak için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız ve en alttaki “Başvuru Yap »” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz.

    Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

    Sesan Club Üyeliği ve Avantajları

    Sesan Club üyeliğine başvurmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

    Butona 1 kere basıp bekleyin.