Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Etkinlikler" » Sesan Akademi Online Etkinlikler

Sesan Akademi Online Etkinlikler

Etkinliğin Adı:
Konuşma Özellikli Trakeostomi Kanülü Nasıl Kullanılır?

Etkinlik Rezervasyon Formu »

Etkinliği Düzenleyen:
Sesan Akademi

Konuk:
Engin BALIM
Ürün Uzmanı, Tuğsan Medikal

Etkinlik Tarihi:
23.10.2021 Cumartesi

Etkinlik Saati:
Saat 14:00 ile 14:30 arası

Etkinlik Ücreti:
Etkinliğimiz ücretsizdir.

Etkinlik Rezervasyonu:
Etkinliğe katılmak için ücretsiz rezervasyon yapmanız gerekir.

Etkinlik Whatsapp Grubu:
Rezervasyon işleminiz tamamlandığında Whatsapp grubu davet bağlantısını e-posta adresinize göndereceğiz.

Etkinlik Videosu:
Etkinlik videosunu Youtube sayfamızda bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/c/sesanltdtr

Etkinliğe Kimler Katılabilir:
Etkinlik genel katılıma açıktır.

Online Etkinlikler

Sesan Akademi, sağlık alanındaki konularda toplumun ihtiyacı olan bilgi desteğini vermek amacıyla yürüttüğümüz bir eğitim projesidir. Bu proje kapsamında, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, engelliler, biyomedikal bölümlerinde okuyan öğrenciler, sektör profesyonelleri, hekimler ve hemşirelere yönelik belirli konularda etkinlikler ve çalıştaylar düzenlemekteyiz. Toplumun, sağlık alanındaki birçok konuyla ilgili farkındalık düzeyinin arttırılmasına katkı sunmayı amaçlamaktayız. 2014 yılından beri düzenli olarak Sesan Akademi etkinliklerini sürdürmekteyiz. Gönüllülük esasına dayanan şekilde kimi zaman akademisyenlerden, kimi zaman sektör profesyonellerinden, kimi zaman hemşirelerden ve kimi zaman da hekimlerden destek aldık. Projemizin birçok platformda ses getirmesi ve ödüllere layık görülmesi bizi onurlandırmaktadır.

İletişime ve bilgi paylaşımına çok önem veriyoruz. Tüm iletişim kanallarını kullanmaya çalışarak üyelerimiz, müşterilerimiz, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız arasında sürekliliği olan bir bağ kurmaya çalışıyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Etkinliklerimizi, tüm sosyal medya platformlarında ve dijital ortamlarda yayınlıyoruz. İnternet üzerinden yaptığımız canlı yayınlarla anlık olarak herkesle paylaşıyoruz. Canlı yayın kayıtlarını sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde bulabilirsiniz. Sonraki etkinliklere web sitemiz üzerinden ücretsiz şekilde başvuru yaparak katılım sağlayabilirsiniz.

Dijital platformlarda gerçekleştirdiğimiz toplantıları aynı anda Youtube kanalımızdan canlı yayın ile aktarıyoruz. Hekimler, hemşireler ve sektör profesyonellerinin katılımıyla düzenlediğimiz bu etkinlikleri sizden gelen sorularla yönlendiriyoruz. Hasta bakım, anne-bebek-çocuk, mobil sağlık, medikal, kariyer, hastalık, teknik servis, hastane ve ilk yardım gibi konulara yer veriyoruz. Konu başlıklarımızı sizden gelen talepler doğrultusunda belirliyoruz.

Her ay canlı yayınlanacak etkinliklerimizden haberdar olmak için Youtube kanalımıza abone olarak bildirimleri açabilirsiniz. Etkinliklerde gönüllü olarak yer almak veya konular hakkındaki fikirlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Önceki Online Etkinlikler

Mideden Beslenme Nasıl Yapılır? Hangi Ürünler Kullanılır?

Doğru Maske ve Dezenfektan Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Solunum Fizyoterapi Cihazları Nasıl Kullanılır?

Hasta Yıkama Seti Nasıl Kullanılır?

PEG Setleri ve Gastrostomi Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Oksijen Konsantratörü Kullanımının Püf Noktaları Nelerdir?

Hava Temizleme Cihazları Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

Trakeostomi Kanüllerinin Çeşitleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Oksijen Konsantratörünün Servis Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç Yıkama Seti Nasıl Kullanılır?

Enteral Beslenme Ürünleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Etkinlik Rezervasyon Formu

  Ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Sesan Akademi Online Etkinlikler https://sesanltd.com.tr/sesan-akademi-online-etkinlikler »