Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Hastalıklar" » Salgın Afet Haberleşme Whatsapp Grubu Kuruldu

Salgın Afet Haberleşme Whatsapp Grubu Kuruldu

Maddi ve manevi büyük zararlara yol açabilen yangın, deprem, sel, fırtına ve salgın hastalık gibi olaylarda insanların haberleşmeye devam edebilmesi çok önemlidir. Özellikle deprem gibi afetlerde internet ve telefon sistemleri yoğun kullanım nedeniyle devre dışı kalabilmektedir. Bu risk nedeniyle, herhangi bir afet durumunda yer ve durum bilgileri tanıdıklarla hemen paylaşılmalıdır. Eğer salgın hastalıklar söz konusuysa insanlar bulundukları yerde kalarak uzaktan iletişime devam etmelidir. Böyle durumlarda iletişimin sürdürülebilmesi insanların psikolojik olarak rahatlamalarını da sağlamaktadır. Salgın hastalıklarda veya afetlerde bilgi paylaşımının devam edebilmesini sağlamak için Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Destek olmak isteyen herkesin katılımını bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, doğruluğu kesinleşmiş haberleri paylaşabilir ve diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz. Acil yardıma ihtiyaç duyarsanız durumunuzu gruptaki birçok kişiye aynı anda bildirebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları, bulunduğunuz konumu ve mevcut sağlık durumunuzu paylaşabilirsiniz.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım yasaktır.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Salgın Afet Haberleşme Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/salgin-afet-haberlesme-whatsapp-grubu-kuruldu »