Sağlıkta İletişimi Nasıl Güçlendirebiliriz?

Sesan olarak öncelikle insan sağlığı ilkesi ile doktor, hasta ve tedavi ürünleri ilişkisinin ayrılmaz bir parçası olmayı hedefliyoruz. Ticari firma gibi davranmaktan çok akademik bir kurum gibi çalışıyoruz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile ülkemiz insanına hizmeti, manevi bir borç olarak görüyoruz. 1988 yılından beri, sağlık ve tıbbi cihaz sektöründe 1000’lerce çeşit ürün ve hizmetle kurumsal ve bireysel çözümler üretiyoruz. Ülkemizde sağlık alanındaki iletişim eksikliğini yıllardan beri gözlemliyoruz. İster doktor, hemşire veya sağlık memuru olun isterse sektör profesyoneli, hasta veya hasta yakını, ülkemizde sağlık konusunda bilgi ve tecrübe paylaşımlarına ulaşmanın zorluğunu mutlaka yaşamışsınızdır. Biz Sesan Ailesi olarak, sağlıkta iletişim sorunlarına çözüm bulmayı hedefliyoruz. Peki bunun için neler yapıyoruz? Projelerimizi geliştirmek için daha neler yapabiliriz?

Bizimle Paylaşın »

Sağlıkta iletişimi güçlendirmek için yıllardır geliştirdiğimiz birkaç projemiz var. Bu projeler sayesinde insanların birbirleriyle kolayca iletişime geçebilmesi ve birbirlerine bilgi akışını sağlayabilmesi için çabalıyoruz.

Medikal Bulut, sosyal ağlardan oluşan ücretsiz bir iletişim platformudur. Bu platformda sağlık, medikal ürünler, tıbbi cihazlar, hastalıklar, kamu kurumları ve hastanelerle ilgili konular paylaşılmaktadır. Amacı, hastalar, hasta yakınları, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir. Medikal Bulut’a üye olarak görüş ve isteklerinizi paylaşabilir, en güncel bilgileri takip edebilir, etkinliklerden haberdar olabilir ve istediğiniz konularda katkıda bulunabilirsiniz.

Sesan Akademi, toplumun ihtiyacı olan sağlık alanındaki konularda destek vermek amacıyla yürüttüğümüz bir eğitim projesidir. Bu proje kapsamında hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, engelliler, biyomedikal bölümlerinde okuyan öğrenciler, sektör profesyonelleri, hekimler ve hemşirelere yönelik belirli konularda etkinlikler düzenlenmekteyiz. Ayrıca ürünlerin kullanımı ve teknik servisiyle ilgili Youtube videolarıyla bilgilendirme sağlamaktayız. Toplumun, sağlık alanındaki birçok konuyla ilgili farkındalık düzeyinin arttırılmasına katkı sunmaktayız.

Whatsapp ve Slack grupları projemiz sayesinde tecrübe ve bilgi paylaşımının anında yapılabilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Hastalıklar, hasta bakıcılar, ambulans hizmetleri, biyomedikal teknolojileri ve medikal sektörü gibi birçok konuda oluşturduğumuz sohbet gruplarımıza katılarak üyelerle etkileşime geçebilir ve paylaşımlardan faydalanabilirsiniz.

Sesan Blog projemiz sayesinde tıbbi cihazlar, medikal ürünler, hastalıklar, etkinlikler, anne ve bebek, sosyal sorumluluk projeleri, kamu kurumları ve sağlık sektörü gibi birçok konuda bilgi paylaşmaktayız. Web sitemizin blog bölümündeki yazılar hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen kullanıcılar doğrudan bize ulaşarak ihtiyaçları olan konuda çözüm bulabilirler.

Üyelerimiz ve müşterilerimiz tüm hizmet süreçlerimizin en önemli parçasıdır. Bu nedenle projelerimizin içeriğini geliştirirken fikirlerinize çok önem veriyoruz. Projelerimizi geliştirmek için daha neler yapabiliriz?

Yaşadığınız sorunları, sektörle ilgili önerilerinizi, tedavilerle ilgili beklentilerinizi, yönetmeliklerle ilgili taleplerinizi ve daha güzel bir dünya için hayallerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Bizimle Paylaşın

Bizimle Paylaşın

İstek, yorum veya önerinizi bize göndermek için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Mesaj (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.