Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

Yeni veya ikinci el medikal ürün satıcılarını ve alıcılarını bir araya getiriyoruz. Bu nedenle “Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu”nu kurduk.

Başvuru Formu »

Medikal ürün veya tıbbi cihaz satıyorsanız ya da satın almak istiyorsanız, sizi de grubumuza davet ediyoruz. Grubumuza katılarak yeni veya ikinci el tıbbi ürünlerinizi satabilir veya diğer üyelerin satışa sunduğu ürünler hakkında teklif alabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız

  • Ticari paylaşım serbesttir.
  • Konu dışı paylaşım yasaktır.

 

Whatsapp grupları kalabalık olduğu için çok fazla yazışma oluyor. Bu nedenle telefonun mesaj sesinden sıkılıp gruptan ayrılanlar olabiliyor ve paylaşılan çok önemli bilgileri kaçırıyorlar. Whatsapp’ın grubu sessize alma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece mesajlar size ulaşacak ve telefondan ses gelmeyecektir.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubuna Katıl

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.