Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

Tıbbi cihazlar ve medikal ürünler eskiden yalnızca hastanelerde ve tıbbi alanlarda kullanılırdı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık evlerde de kullanılabilir hale gelmiştir. Hastanelerde, ambulanslarda veya evlerde kullanılabilen medikal ürünlerin kalitesi ve kolayca bulunabilir olması hasta sağlığı açısından oldukça önemlidir. Piyasada satışa sunulan birçok tıbbi cihazın ve medikal ürünün güncel olmayan farklı fiyatları tüketicilerin ve sektör çalışanlarının akıllarını karıştırmaktadır. Bu durum doğru ürünün doğru firmadan tedarik edilebilmesinin önüne geçmektedir. Doğru fiyatla hızlı tedarik çözümü sağlayabilmek için yeni veya ikinci el medikal ürün satıcılarını ve alıcılarını bir araya getiriyoruz. Medikal ürün veya tıbbi cihaz satıyorsanız ya da satın almak istiyorsanız, sizi de Whatsapp grubumuza davet ediyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak yeni veya ikinci el tıbbi ürünleri satışa sunabilir ya da diğer üyelerin satışa sunduğu ürünlerle ilgili teklif alabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız

  • Ticari paylaşım serbesttir.
  • Konu dışı paylaşım yasaktır.

 

Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Whatsapp, Telegram ve Slack Grupları Başvuru Formu

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona 1 kere basıp bekleyin.