Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Medikal Ürünler" » Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

Hastanelerde, ambulanslarda veya evlerde kullanılabilen medikal ürünlerin kalitesi ve kolayca bulunabilir olması hasta sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler eskiden yalnızca hastanelerde ve tıbbi alanlarda kullanılırdı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık evlerde de kullanılabilir hale geldi. Hatta giyilebilir teknoloji ürünlerinin piyasaya sürülmesiyle birlikte her bireyin yanında taşıyabileceği şekle dönüştü. Bu çeşitliliğin içinde doğru ürünü doğru fiyattan alabilmek de oldukça zorlaştı. Piyasada satışa sunulan birçok tıbbi cihazın ve medikal ürünün güncel olmayan farklı fiyatları tüketicileri ve sektör çalışanlarını karmaşaya sürüklemektedir. Bu karmaşa doğru ürünün doğru firmadan tedarik edilebilmesinin önüne geçmektedir. Karşılaştırılabilir gerçekçi fiyatlarla hızlı tedarik çözümü sağlayabilmek için yeni veya ikinci el medikal ürün satıcılarını ve alıcılarını bir araya getiriyoruz. Medikal ürün veya tıbbi cihaz satıyorsanız ya da satın almak istiyorsanız, sizi de Whatsapp grubumuza davet ediyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak yeni veya ikinci el tıbbi ürünleri satışa sunabilir ya da diğer üyelerin satışa sunduğu ürünlerle ilgili teklif alabilirsiniz.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım serbesttir.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/medikal-urun-alim-satim-whatsapp-grubu-kuruldu »