Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Medikal Bulut Telegram Grubu Kuruldu

Medikal Bulut Telegram Grubu Kuruldu

Medikal Bulut, sosyal ağlardan oluşan ücretsiz bir iletişim platformudur. Bu platformda sağlık, medikal ürünler, tıbbi cihazlar, hastalıklar, kamu kurumları ve hastanelerle ilgili konular paylaşılmaktadır. Amacı, hastalar, hasta yakınları, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir. Medikal Bulut Telegram grubumuza üye olarak görüş ve isteklerinizi paylaşabilir, en güncel bilgileri takip edebilir, etkinliklerden haberdar olabilir ve sağlıkla ilgili istediğiniz konularda katkı sağlayabilirsiniz. Destek olmak isteyen herkesin katılımını bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Biyomedikalciler, hastane çalışanları, hastalar, hasta yakınları, doktorlar, hemşireler, hasta bakıcılar, ikinci el ve yeni medikal ürün almak veya satmak isteyenler, uyku apnesi, KOAH, ALS, SMA, diyabet ve tansiyon gibi hastalıklarla ilgilenenler, sağlıkla ilgili okullarda okuyan öğrenciler ve sağlık konularıyla alakalı herkesi grubumuza bekliyoruz. Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir ve diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Grup Kurallarımız

  • Ticari paylaşım serbesttir.
  • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

    Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

    Whatsapp, Telegram ve Slack Grupları Başvuru Formu

    Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

    Butona 1 kere basıp bekleyin.