Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Sosyal Sorumluluk Projeleri" » Medikal Bulut’ta Yazı Yazarak Para Kazanmak İster Misiniz?

Medikal Bulut’ta Yazı Yazarak Para Kazanmak İster Misiniz?

Engellilerin, hastaların ve ailelerinin neler yaşadığına yakından şahit oluyoruz. Hayat herkes için devam ederken bu insanların neler hissettiğini ve ne gibi zorluklarla başa çıkmak zorunda olduklarını çoğunlukla unutuyoruz. Sadece hastalar değil onların aileleri de büyük sıkıntılar çekiyorlar.

Başvuru Formu »

Bu sorunları biraz dahi olsa azaltabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyoruz. Engelliler, hastalar ve aileleri Medikal Bulut Forum‘da yazılarını yazarak para kazanabilecekler. Yaşadıkları sorunları, karşılaştıkları problemleri, hayata bakış açılarını, tecrübelerini, yaşantılarını, duygularını, çözüm önerilerini ve tüm düşüncelerini paylaşabilecekleri bir proje oluşturduk.

Bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Medikal Bulut Nedir?

Medikal Bulut, sosyal ağlardan oluşan ücretsiz bir iletişim platformudur. Sağlık, medikal ürünler, tıbbi cihazlar ve hastanelerle ilgili konularda paylaşımlar yapılmaktadır. Amacı; hastalar, hasta yakınları, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Bulut'ta Yazı Yazarak Para Kazanmak İster Misiniz?

  Siz de bu projede yer almak ve yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Ad soyad (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?