Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Medikal Bulut Slack Grubu Kuruldu

Medikal Bulut Slack Grubu Kuruldu

Sağlık alanında iletişimi güçlendirme çabalarımız devam ediyor. Bu konuda birçok platformu kullanıyoruz. Dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı Slack’te grubumuzu kurduk. Biyomedikalciler, hastane çalışanları, hastalar, hasta yakınları, doktorlar, hemşireler, hasta bakıcılar, ikinci el ve yeni medikal ürün almak veya satmak isteyenler, uyku apnesi, KOAH, ALS, SMA, diyabet ve tansiyon gibi hastalıklarla ilgilenenler, sağlıkla ilgili okullarda okuyan öğrenciler ve sağlık sektörüyle ilgilenen herkesi grubumuza bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Slack’te kayıt ve kullanım ücretsizdir. Detaylar için https://slack.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız

  • Ticari paylaşım serbesttir.
  • Konu dışı paylaşım yasaktır.

 

    Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

    Whatsapp, Telegram ve Slack Grupları Başvuru Formu

    Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

    Butona 1 kere basıp bekleyin.