Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Hoş Geldin Yeni Yıl

Hoş Geldin Yeni Yıl

Bu yılın başında belirlediğimiz yeni hedeflerimiz vardı. Dönüp baktığımızda bir yılı daha başarılarla geçirdiğimizi görüyoruz. Hedeflerimizin hepsine ulaştığımız için başarı duygusunun hazzını yaşıyoruz. 1988 yılında kurulan şirketimiz, 34 yılı geride bırakmıştır. Sesan, Kaliteli Medikal, Medikal Bulut, Medbidding ve Bebekliyor olmak üzere tüm ekibimizle hizmet verdik. Geçmişte veya günümüzde yanımızda yer alan herkesi çok sevdik, çok seviyoruz. Kendisini ailemizin bir parçası olarak hisseden herkese teşekkür ederiz. Çalışanlarımız, yatırımcılarımız, üyelerimiz, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte biz çok büyük bir aileyiz. Sizi de bu ailenin bir bireyi olmaya davet ediyoruz. Gelin, yeni yıla birlikte yön verelim.

Geçtiğimiz yılda da önce sağlık ilkesini odak noktamıza alarak Türkiye genelindeki binlerce hastaya aralıksız hizmet verdik ve on binlerce insanın hayatına dokunduk. Bebeklere ve bebekli ailelere özel ürünlerimizle binlerce annenin, babanın ve bebeğin hayatını kolaylaştırdık. Yıl boyu hastaları ve hasta yakınlarını, tedavi süreçlerinde kullanılan medikal ürünlerle ilgili bilgilendirdik. Bayilerimizle iş birliğimizi geliştirerek büyük projelere imza attık. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin detaylarını yüzlerce hekime ve hemşireye anlattık. Yeni ve ikinci el tıbbi cihaz portföyümüzü genişlettik ve 10’larca ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağladık. Ulusal ve uluslararası projelerimizle yatırımcılarımızın güvenini tazeledik. Bakım evleri, dernekler, vakıflar ve eczaneler ile iş birliğimizi geliştirerek hizmet ağımızı genişlettik. Çalışanlarımız için çeşitli konularda onlarca ayrı eğitim düzenledik. Sektörümüzle ilgili ödül törenleri, fuarlar ve sempozyumlarda yer aldık. Çeşitli gazete ve dergilerde toplum bilincini arttırmaya yönelik görüşlerimizi yayımladık. Birçok platformda, yaptığımız atılımları dile getirdik, sektörümüzde kurumsallaşma ve iletişimin ne denli önemli olduğunu ortaya koyduk. Sosyal sorumluluk projelerimizi herkese duyurmaya çalıştık. 1988 yılından beri süregelen istikrarımızı bu yıl da sürdürdük.

Bir yıl daha acısıyla tatlısıyla geçip gitti. Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz. Tüm dünyanın sağlık ve barış içinde, kardeşçe yaşamasını temenni ediyoruz. Herkesin, yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz.