Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Hoş Geldin Yeni Yıl

Hoş Geldin Yeni Yıl

Yeni yıla girmemize saatler kaldı. Dönüp baktığımızda bir yılı daha başarılarla geçirdiğimizi görüyoruz. Bu yılın başında belirlediğimiz hedefler vardı. Hedeflerimizin hepsine ulaştığımız için başarı duygusunun hazzını yaşıyoruz. 1988 yılında kurulan şirketimiz, 32 yılı geride bırakmıştır. Geçmişte veya günümüzde yanımızda yer alan herkesi çok sevdik. Kendisini Sesan Ailesinin bir parçası olarak hisseden herkese teşekkür ederiz. Çalışanlarımız, üyelerimiz, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte çok büyük bir aileyiz. Sizi de bu ailenin bir bireyi olmaya davet ediyoruz. Yeni yılda gerçekleşmesini istediklerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Gelin, yeni yıla birlikte yön verelim.

Geçtiğimiz yılda da önce sağlık ilkesini odak noktamıza alarak Türkiye genelindeki binlerce hastaya “24/7 Olağanüstü Hizmet Politikamız” ile aralıksız hizmet verdik ve on binlerce insanın hayatına dokunduk. Yıl boyu, hastaları ve hasta yakınlarını, tedavi süreçlerinde kullanılan medikal ürünlerle ilgili bilgilendirdik. Bayilerimizle iş birliğimizi geliştirerek büyük projelere imza attık. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin detaylarını yüzlerce hekime anlattık. Bakım evleri, dernekler, vakıflar ve eczaneler ile iş birliğimizi geliştirerek hizmet ağımızı genişlettik. Çalışanlarımız için çeşitli konularda onlarca ayrı eğitim düzenledik. Sektörümüzle ilgili, ödül törenleri, fuarlar ve sempozyumlarda yer aldık. Çeşitli gazete ve dergilerde toplum bilincini arttırmaya yönelik görüşlerimizi yayınladık. Birçok platformda, yaptığımız atılımları dile getirdik, sektörümüzde kurumsallaşma ve iletişimin ne denli önemli olduğunu ortaya koyduk. Sosyal sorumluluk projelerimizi herkese duyurmaya çalıştık. 1988 yılından beri süregelen istikrarımızı bu yıl da sürdürdük.

Bir yıl daha acısıyla tatlısıyla geçip gitti. Sesan Ailesi olarak yeni yılın herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz. Tüm dünyanın barış içinde ve kardeşçe yaşamasını temenni ediyoruz. Herkesin, yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyoruz.