Ücretsiz Eğitim Hizmeti

Ücretsiz Eğitim Hizmeti

İletişime ve bilgi paylaşımına çok önem veriyoruz. Tüm iletişim kanallarını kullanmaya çalışarak üyelerimiz, müşterilerimiz, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız arasında sürekliliği olan bir bağ oluşturmaya çalışıyoruz. Ücretsiz olarak düzenlediğimiz eğitimlerle de bilgilerimizi daha geniş topluluklara ulaştırmaya ve daha büyük bir kitleyle paylaşmaya çalışıyoruz. Eğitimleri sizlerden gelen taleplere göre düzenliyoruz.

Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmeti tüm sosyal medya platformlarında ve web sitemizde yayınlıyoruz. Ayrıca eğitimleri internet üzerinden yaptığımız canlı yayınlarla anlık olarak herkesle paylaşıyoruz. Eğitimlerin canlı yayın kayıtlarını sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde bulabilirsiniz. Eğitimlere web sitemiz üzerinden ücretsiz şekilde başvuru yaparak katılım sağlayabilirsiniz.

Eğitim konusunda fikriniz, talebiniz ve isteğiniz varsa veya eğitimci olarak destek vermek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Bilgi İste

Bilgi İste

Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona 1 kere basıp bekleyin.