Ücretsiz Eğitim Hizmeti

Ücretsiz Eğitim Hizmeti

İletişime ve bilgi paylaşımına çok önem veriyoruz. Tüm iletişim kanallarını kullanmaya çalışarak üyelerimiz, müşterilerimiz, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız arasında sürekliliği olan bir bağ oluşturmaya çalışıyoruz. Ücretsiz olarak düzenlediğimiz eğitimlerle de bilgilerimizi daha geniş topluluklara ulaştırmaya ve daha büyük bir kitleyle paylaşmaya çalışıyoruz. Eğitimleri sizlerden gelen taleplere göre düzenliyoruz.

Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmeti tüm sosyal medya platformlarında ve web sitemizde yayınlıyoruz. Ayrıca eğitimleri internet üzerinden yaptığımız canlı yayınlarla anlık olarak herkesle paylaşıyoruz. Eğitimlerin canlı yayın kayıtlarını sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde bulabilirsiniz. Eğitimlere web sitemiz üzerinden ücretsiz şekilde başvuru yaparak katılım sağlayabilirsiniz.

Eğitim konusunda fikriniz, talebiniz ve isteğiniz varsa veya eğitimci olarak destek vermek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Bilgi İste

Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.