Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Tıbbi danışmanlık 24/7 hizmet veren sistemlerimizden bir tanesidir. Tıbbi bir ihtiyaç oluştuğu zaman size verilen telefon numaralarından, bilgi alabileceğiniz uzman hekimlere ulaşabilirsiniz. Telefonun başında sizi her konuda aydınlatacak ve yönlendirecek doktorlarımız bulunmaktadır.

Bu hizmet için iki ayrı paket sunuyoruz. “Doktor Hizmeti” paketlerimizden satın alan müşterilerimize tıbbi danışmanlık ücretsiz verilmektedir. Diğer pakette ise, sağlık takip cihazımızı satın alan müşterilerimiz tıbbi danışmanlık hizmetinden ücretsiz faydalanabilir. Her iki paketin ortak özelliği acil durumda veya ihtiyaç halinde her zaman hekiminize bir telefon kadar yakın olmanızdır.

 

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Bilgi İste

Bilgi İste

Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.