Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Tıbbi danışmanlık 24/7 hizmet veren sistemlerimizden bir tanesidir. Tıbbi bir ihtiyaç oluştuğu zaman size verilen telefon numaralarından, bilgi alabileceğiniz uzman hekimlere ulaşabilirsiniz. Telefonun başında sizi her konuda aydınlatacak ve yönlendirecek doktorlarımız bulunmaktadır.

Bu hizmet için iki ayrı paket sunuyoruz. “Doktor Hizmeti” paketlerimizden satın alan müşterilerimize tıbbi danışmanlık ücretsiz verilmektedir. Diğer pakette ise, sağlık takip cihazımızı satın alan müşterilerimiz tıbbi danışmanlık hizmetinden ücretsiz faydalanabilir. Her iki paketin ortak özelliği acil durumda veya ihtiyaç halinde her zaman hekiminize bir telefon kadar yakın olmanızdır.

 

Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Bilgi İste

Bilgi İste

Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona 1 kere basıp bekleyin.