Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Sosyal Sorumluluk" » Hasta Bakıcı Arayanlar Whatsapp Grubu Kuruldu

Hasta Bakıcı Arayanlar Whatsapp Grubu Kuruldu

İster yetişkin ister çocuk olsun bakıma ihtiyaç duyan hastaların gereksinimlerini karşılamak oldukça zordur. Hasta bakımı hem fiziksel hem de psikolojik açıdan dirençli olmayı gerektirir. Özel olarak bakıma ihtiyaç duyan kişilerin tüm sorumluluğunu üstlenmeyi düşünmek bile aile bireylerinde stres oluşturabilir. Aile bireyleri bu görevi çoğu zaman kendi aralarında bölüşerek yerine getirmeye çalışsa da yetersiz kalabilirler. Herkesin kendi özel hayatı olduğu için hastaya ayrılabilen vakit yeterli olmayabilir. Yaşanan stres ve sorumluluk baskısı nedeniyle aile içinde kavga bile çıkabilir. Bu tip sorunların yaşanmaması, aile bireylerinin üzerinki yükün hafifletilmesi ve hastanın daha iyi bakılması için profesyonel hasta bakım desteği alınabilir. Özellikle evde bakılan hastaların ve ailelerinin en çok zorlandığı konulardan biri de güvenilir hasta bakıcı bulabilmektir. Hasta bakıcı sorununa çözüm sağlayabilmek ve bu konudaki bilgi paylaşımını mümkün hale getirebilmek için Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Hastaların, hasta yakınlarının, hasta bakıcıların, hemşirelerin, psikologların, hekimlerin ve destek olmak isteyen gönüllülerin katılımını bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, hasta bakıcı taleplerinizi iletebilir, iş arayan hasta bakıcılarla ve diğer hasta yakınlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Hasta bakıcı bulma sürecinde yaşadığınız sorunları ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu hizmet dahilindeki hasta bakıcılarla firmamızın herhangi bir bağlantısı yoktur. Firmamız aracılık hizmeti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım serbesttir.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Hasta Bakıcı Arayanlar Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/hasta-bakici-arayanlar-whatsapp-grubu-kuruldu »