Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Genel" » Hangi Galoş Giydirme Otomatını Almalısınız?

Hangi Galoş Giydirme Otomatını Almalısınız?

 • Galoş giymek hijyen gereken her türlü alanda zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.
 • Hasta veya yaşlı kişiler galoş giyerken zorlanmaktadır. Bunun yanında ayakkabıyla el temasından çekinen kişiler de bu zorluğu yaşamaktadır.
 • Bu sorunları ortadan kaldıran galoş giydirme otomatları sayesinde kolayca galoş giyilmesi sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İste »

Modern Tasarımıyla Her Ortama Uygundur

Hangi Galoş Giydirme Otomatını Almalısınız?

Hastane ve klinik tarzı yerlerde çok sık kullanılmaktadır. Bunun dışında laboratuvarlarda, evlerde, iş yerlerinde ve hijyen gereken her alanda kullanıma uygundur.

 

Mekanik veya Elektronik Modeller

Hangi Galoş Giydirme Otomatını Almalısınız?

Farklı çalışma şekillerine sahip modeller vardır. Bazı çeşitleri tamamen mekanik olarak çalışmaktadır. Tüm galoş giydirme otomatları garantilidir.

 

Hangi Galoş Giydirme Otomatını Almalısınız?

 

Mekanik Sistemler

Mekanik olan galoş giydirme otomatlarına galoş kartuşu yüklendikten sonra sistem otomatik olarak çalışmaya başlar. Her galoş giyme işleminden sonra yeni galoş cihaz tarafından açılır ve hazır hale getirilir.

Elektronik Sistemler

Elektronik olan modellerde birçok sensör bulunur. Cihaz bu sensörlerle ayağı tespit eder ve galoşun rahatça giyilmesine olanak tanır.

Sensörler

Elektronik olan modellerde galoş veya rulo şeklinde film kullanılır. Rulo film ile çalışan modellerde ayakkabının numarası veya şekli önemli değildir. Galoş giydirme otomatı 5-6 saniye gibi kısa bir sürede ayakkabıların tabanını otomatik olarak galoş ile kaplar.

Galoş Kartuşu

Galoşları piyasadan tedarik etmek ve cihaza yüklemek kolaydır. Galoş kartuşlarını 15-20 saniyede galoş giydirme otomatına yükleyip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tutunma Kolu

Galoş giyerken tek ayak üzerinde durulması gerektiği için bazı insanlar dengesini sağlayamaz. Cihazların bazılarında kullanıcının dengesini sağlayabilmesi için tutunma kolu vardır.

Garanti Süresi

Satışını yaptığımız galoş giydirme otomatlarının hepsi en az 2 yıl garantilidir. Bazı model ürünlerimizin 3 veya 5 yıl garanti süresi vardır.

Renk Seçenekleri ve Kalite

Mevcut dekorasyonunuza uygun renkte galoş giydirme otomatı tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sağlamdır ve darbeye dayanıklıdır.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Bilgi İste

  Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.