Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Hastalıklar" » Evde Bakılan Hastalar Whatsapp Grubu Kuruldu

Evde Bakılan Hastalar Whatsapp Grubu Kuruldu

Bir hastanın evde bakılması oldukça zor bir süreçtir. Sadece hastanın kendisi için değil aile için de külfetlidir. Hasta bakımı konusunda yeteri kadar bilgili ve tecrübeli olmayan hasta yakınları hastaneden sonraki dönemde çok farklı sıkıntılar yaşar. Kamu kurumlarının sürekli değişen sistemleri, tedavi ve bakım işlemleri, medikal ürün ihtiyaçları ve aile bireylerinin kendi hayatları gibi birçok konu uzun bir süre belirsiz kalır. Bu durum bireylerin çözümsüzlük içinde yoğun stres yaşamalarına neden olur. Hastalar ve aileleri bu süreçte adeta tutunacak bir dal ararlar. Birçok sorun yaşıyorsunuz. Farkındayız. Sağlıkta iletişimi güçlendirme projemiz sayesinde hastaların sorunlarını bir nebze çözmeye çalışıyoruz. Evde bakılan hastalarla ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer hastalarla ve aileleriyle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları, denediğiniz tedavileri, kullandığınız cihazları ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Yalnız değilsiniz. Hastaların, hasta yakınlarının, hemşirelerin, psikologların, hekimlerin ve destek olmak isteyen gönüllülerin katılımını bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer hastalarla ve aileleriyle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları, denediğiniz tedavileri, kullandığınız cihazları ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım yasaktır.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Evde Bakılan Hastalar Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/evde-bakilan-hastalar-whatsapp-grubu-kuruldu »