Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Anne ve Bebek" » Çocuk Gelişimi Whatsapp Grubu Kuruldu

Çocuk Gelişimi Whatsapp Grubu Kuruldu

Bebeğin anne karnından erişkinliğe ulaşması sürecindeki bilgiler günümüze kadar sürekli değişerek gelmiştir. Psikoloji alanındaki araştırmaların da artmasıyla bilgi eksikliğinin ne kadar çok olduğu ortaya çıkmıştır. Birkaç sene öncesine kadar farklı bilinen birçok şey yerini yeni ve güncel bilgilere bırakmıştır. Bebeklerle ilgili sağlık, beslenme, gelişim ve eğitim konularında birçok yeni kaynak oluşturulmuştur. Çocuk yetiştirirken, güncel tüm bilgileri takip edebilmek ve uygulayabilmek çok zor hale gelmiştir. Özellikle anneler ve babalar, bu konudaki rolü en fazla olan kişilerdir. En güncel bilgiye de onlar sahip olmalıdır. Sadece annelerin değil babaların da sürece katkısı çoktur. Gebelik döneminden çocuğun erişkinliğe ulaştığı döneme kadar gerekli bilgiler, teknikler, ilaçlar, ürünler, tedaviler, oyuncaklar, eğitimler ve benzeri birçok konuda bilgi ve tecrübe paylaşımının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İhtiyaç olan tecrübe ve bilgi paylaşımını sağlayabilmek adına çocuk gelişimiyle ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Annelerin, babaların, aile fertlerinin, bakıcıların, hemşirelerin, psikologların, hekimlerin ve destek olmak isteyen gönüllülerin katılımını bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer anne ve babalarla iletişime geçebilirsiniz. Deneyimlerinizi, yaşadığınız sorunları ve uzman kişiler tarafından oluşturulmuş kaynakları paylaşabilirsiniz. Bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda yardım isteyebilirsiniz.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım yasaktır.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Çocuk Gelişimi Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/cocuk-gelisimi-whatsapp-grubu-kuruldu »