Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Medikal Ürünler" » Askıda Medikal Bağış Projesi

Askıda Medikal Bağış Projesi

Geçici veya kalıcı şekilde, yatağa bağımlı bir hasta veya engelli bir birey olmak psikolojik açıdan zor olduğu gibi maddi açıdan da zordur. Sadece bireyin kendisi değil ailesi de birçok sıkıntıyla karşı karşıya kalır. Sosyal Güvenlik Kurumu veya bazı vakıflar maddi destekler sağlasa da bazen yeterli olmamaktadır. Bireylerin ihtiyaç duyduğu tıbbi cihazların, medikal ürünlerin, ilaçların veya tıbbi hizmetlerin neredeyse hepsi ücretlidir. Ürünlerin ve hizmetlerin bazıları tek sefer değil düzenli olarak tedarik edilir. Bu durum ailelerin üzerinde maddi olarak çok ciddi bir yük oluşturur. Hasta bakım ürünleri, ortopedik malzemeler, özel yataklar, tekerlekli sandalyeler, hasta taşıma ürünleri ve medikal sarf malzemeleri gibi birçok tıbbi malzeme hasta veya engelli bireylerin en önemli ihtiyaçlarındandır. Gün geçtikçe piyasa fiyatları yükselmekte ve maddi olanağı kısıtlı aileler bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Bu yaraya merhem olabilmek için “Askıda Medikal Bağış Projesi” oluşturduk. Bu sayede ihtiyaç sahiplerine ücretsiz şekilde tıbbi cihaz veya medikal ürün tedarik edebilmekteyiz. İhtiyaç sahiplerini ve bağışçıları bir araya getirerek yardımlaşma kültürümüze destek olmayı hedeflemekteyiz. Bağışçıysanız veya askıdaki medikal ürünlerden faydalanmak istiyorsanız bu sayfada yer alan formdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle Paylaşın »

Binlerce yıllık yardımlaşma kültürümüzde olduğu gibi Askıda Medikal Bağış Projemizde de bağışçıların ve ihtiyaç sahiplerinin bilgileri gizli kalmak şartıyla yardımları ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bağış yapmak istediğiniz ürünleri bu projeye özel olarak piyasa fiyatlarının altında firmamızdan tedarik edebilir veya başka bir yerden tedarik edilmiş ürünleri bizim aracılığımızla ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz. Askıda Medikal Bağış Projesini sosyal medyada paylaşarak da destek olabilirsiniz.

Nasıl Bağışçı Olunur?

Askıda Medikal Bağış Projesi bir sosyal sorumluluk projesidir. Askıdaki medikal ürünlerin gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaştırılması konusunda ekibimiz belli kriterler doğrultusunda çalışır. Tamamen gönüllülük esasına dayanan projemize tek seferlik veya düzenli şekilde bağışçı olabilirsiniz. Bunun için:

 • Öncelikle bu sayfada yer alan formu doldurarak bağış yapmak istediğinizi bize iletmelisiniz.
 • Ekibimiz sizinle iletişime geçerek ihtiyaç duyulan ürünleri paylaşabilir.
 • Askıya ekleyeceğiniz yeni veya ikinci el tıbbi ürünleri başka bir yerden tedarik ederek, anlaşmalı kargo fiyatlarıyla kargo taşıma bedeli size ait olmak üzere tarafımıza ulaştırabilir ya da bu projeye özel olarak piyasa fiyatlarının altında firmamızdan tedarik edebilirsiniz.
 • Firmamızdan ürün tedarik ederseniz ödemesini yaptıktan sonra adınıza fatura kesilir ve faturanız e-posta adresinize gönderilir.
 • Bağış yapılan ürünler “Askıda Medikal Bağış Projesi Ürün Listesi”ne adınız gizlenmiş şekilde eklenir ve ihtiyaç sahiplerinin görebilmesi için bu sayfada yayınlanır.

Askıda Medikal Bağış Projesinden Nasıl Faydalanılır?

Askıdaki ürünlerin gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaştırılması için ekibimiz hassasiyetle çalışır. Medikal ürün ihtiyaçlarınızı ücretsiz şekilde karşılamak için:

 • Öncelikle, bu sayfada yer alan formu doldurarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bize iletmelisiniz.
 • Ekibimiz sizinle iletişime geçerek askıdaki medikal ürünlerin listesini paylaşır. İhtiyacınız olan ürünler askıda yoksa bağışçılarla iletişime geçeriz.
 • İhtiyaç sahiplerinden istediğimiz bazı belgeler vardır. Bunlar, kimlik kartı sureti ve hastalıkla ilgili heyet raporu suretidir. Belgeler tarafımıza e-posta yoluyla gönderilmelidir.
 • Bu belgeler ekibimiz tarafından itinayla incelenir ve doğruluğu teyit edilir.
 • Teyit işleminden sonra ihtiyaç duyulan askıdaki medikal ürünler anlaşmalı kargo fiyatlarıyla kargo taşıma bedeli alıcıya ait olmak üzere gönderilir.
 • Gönderilen ürünler “Askıda Medikal Bağış Projesi Ürün Listesi”ne adınız gizlenmiş şekilde eklenir ve bağışçıların görebilmesi için bu sayfada yayınlanır.

Askıda Medikal Bağış Projesi Ürün Listesi

Projemiz tamamen şeffaftır ve gönüllülük esasına dayanır. Ekibimiz, askıdaki medikal ürünleri gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere ulaştırabilmek için hassasiyetle çalışır. Askıda Medikal Bağış Projesini sosyal medyada paylaşarak da destek olabilirsiniz.

Askıda Medikal Bağış Projesi Ürün Listesi’ni aşağıdaki bağlantıya basarak görüntüleyebilirsiniz.

Askıda Medikal Bağış Projesi Ürün Listesi » https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bg86hkavH-U9JiNhKGdDLliVH-XTU630NlVGSUfVd4Q/edit?usp=sharing

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Bizimle Paylaşın

  İstek, yorum veya önerinizi bize göndermek için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Askıda Medikal Bağış Projesi https://sesanltd.com.tr/askida-medikal-bagis-projesi »