Ana Sayfa » Blog Kategorisi: "Hastalıklar" » Ambulans Hizmetleri Whatsapp Grubu Kuruldu

Ambulans Hizmetleri Whatsapp Grubu Kuruldu

Sağlık alanındaki en önemli ve gerekli hizmetlerden birisi de ambulans hizmetidir. Gerek özel sektörün gerekse kamuya bağlı kurumların verdiği bu hizmete acil durumlarda veya rutin hasta transferlerinde ihtiyaç duyulur. Hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneden hastaneye veya evden eve hasta transferi ihtiyacını karşılamak için bazı durumlarda Sağlık Bakanlığı’na bağlı ambulanslarla ücretsiz olarak veya özel ambulans firmaları vasıtasıyla ücretli olarak ambulans hizmetleri kullanılabilir. Özel olarak alınan hizmetlerin kalitesi ve ücreti firmaya göre değişkenlik gösterir. Destek olmak isteyen herkesin katılımını bekliyoruz.

Başvuru Formu »

Ambulans firmalarıyla ambulans hizmeti ihtiyacı olan kişileri bir araya getirdiğimiz Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Grubumuza katılarak ambulans hizmetleriyle ilgili bilgi ve fiyat alabilir, diğer hastalarla ve aileleriyle iletişime geçebilir, şikayetlerinizi paylaşabilir ve ambulans firması yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Grup Kurallarımız

 • Ticari paylaşım serbesttir.
 • Konu dışı paylaşım yasaktır.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

  Sizin desteğinizle güçleniyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi, hizmetlerimizi ve ürünlerimizi daha çok kişiye ulaştırabilmek için desteğinize ihtiyacımız var. Bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

  Medikal Sohbet Grupları Başvuru Formu

  Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

  Butona 1 kere basıp bekleyin.

  Pin It on Pinterest

  Whatsapp
  Whatsapp
  Ambulans Hizmetleri Whatsapp Grubu Kuruldu https://sesanltd.com.tr/ambulans-hizmetleri-whatsapp-grubu-kuruldu »