Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı Nedir?

Aspirasyon (aspiratör) cihazları hastane, ambulans veya ev gibi yerlerde vakum yöntemiyle sıvı veya partikül çekme gerektiren tüm işlemlerde kullanılabilir. Bu tip cihazlar yüksek emiş gücüyle tüm acil uygulamalarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Hastanelerde genellikle yoğun bakım, ameliyathane ve acil ünitelerinde bulunur. Bunlarla birlikte neredeyse hastanelerin tüm branşlarında kullanılabilmektedir.

KBB ünitelerinde kulak içinde kullanılmak üzere üretilmiş 100 ml/dk kapasiteli aspiratör cihazları vardır. Diş hekimleriyse ağız içinden sıvı çekmek için genellikle 1000 ml/dk kapasiteli aspiratör cihazlarını tercih etmektedir. Bunlar dışında diğer vücut sıvılarını çekmek için farklı kapasitelerde cihazlar üretilmiştir. 100 litre/dk kapasiteli emiş gücüne sahip aspiratör cihazları dahi mevcuttur.

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı

Evde veya ambulansta kullanım amacıyla üretilmiş taşınabilir aspirasyon cihazları da vardır. Bunlar bataryalı veya bataryasız şekilde üretilmiştir. Ayrıca cihazlar araç çakmak kitiyle seyahat sırasında bataryaya ihtiyaç duymadan çalıştırılabilir veya cihazın bataryası şarj edilebilir.

Aspiratör cihazlarında genellikle 1, 2, 3 ve 5 litrelik toplama kavanozları kullanılmaktadır. Bu toplama kavanozları cihazlar üzerinde tek veya çift şekilde bulunabilmektedir. Bunlar plastik veya camdan üretilmişlerdir. Bazı toplama kapları otoklavlanabilen yapıdadır ve çok dayanıklı üretilmiştir. Bu tip kavanozlar defalarca kullanılabilir. Bazılarıysa tek kullanımlıktır. Toplama kavanozları aspiratör cihazlarına kolayca takılıp çıkarılabilmektedir.

Kavanoz içinde biriken sıvının cihaza kaçmasını önlemek için şamandıra güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Kavanozun üzerindeki kapakta bulunan bu parça, kavanoz sıvıyla dolduğunda aspiratör cihazına sıvı kaçmasını önlemektedir.

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı

Aspirasyon cihazları üzerinde vakum basıncını ayarlayabilmek amacıyla bir buton bulunmaktadır. Bu buton çevrilerek istenilen maksimum vakum değeri ayarlanabilir. Çocuklarda ve yetişkinlerde farklı basınçlar kullanıldığı için bu buton sayesinde ihtiyaç olan maksimum vakum basıncı ayarlanabilmektedir.

Aspirasyon cihazlarında, cihaza hem sıvı hem de bakteri gitmesini engelleyen filtreler bulunur. Böylece cihaz, hasta ve çevre sağlığı korunmuş olur.

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı Nasıl Temizlenir?

Aspiratör cihazlarının temizliğinde birkaç önemli nokta vardır. Özellikle her kullanımdan sonra cihaza mutlaka serum fizyolojik (SF) sıvısı çekilmesi gerekmektedir. Serum fizyolojik yoksa bu işlem temiz suyla yapılabilir. Cihaza SF sıvısı çekilmesiyle vücut sıvılarının geçtiği hortumlar ve kanallar temizlenecektir.

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı

Cihazın toplama kabı dolduğunda boşaltılıp iyice temizlenmesi gerekir. Evde kullanılan cihazlar için bu işlem normal bulaşık deterjanlarıyla yapılabilir. Temizlik işlemi toplama kabının kapağı için de yapılmalıdır. Kabın dolmasını beklemeden en azından haftada bir temizlenmesinde fayda vardır.

Hastanelerde kullanılan cihazlardaki toplama kaplarının temizliği biraz daha farklı olabilir. Eğer toplama kabı çok kullanılabilir özellikteyse gerekli şekilde sterilizasyon işlemi yapılmalıdır. Otoklavlama veya kimyasal maddelerle sterilizasyon gibi işlemler uygulanabilir. Eğer toplama kabı çok kullanımlık değilse yenisiyle değiştirilmelidir.

Aspiratör cihazlarının hortum seti de temiz tutulmalıdır. Hortum seti tek kullanımlık veya çok kullanımlık olabilir. Uygun şekilde temizlenmeli veya yenisiyle değiştirilmelidir.

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazı

Aspirasyon (Aspiratör) Cihazının Filtreleri Ne Kadar Sürede Değiştirilir?

Aspirasyon (aspiratör) cihazının filtreleri hem cihazın içine bakteri, virüs ve diğer partiküllerin girmesini hem de cihazın motoruna sıvı kaçmasını engeller. Genellikle ayda bir değiştirilir. En geç iki ayda bir değiştirilmesi gerekir. Filtrenin görüntüsünden değişim zamanının geldiği anlaşılabilir. Filtre açık kahverengi olduğunda değişim zamanı gelmiş demektir.

Miraç Kandili

Miraç Kandili

Miraç kelimesi Arapça’da merdiven, yukarı çıkmak, yükselmek gibi anlamlara gelmektedir. Miraç Kandili, Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna çıkarıldığı Recep ayının 27. gecesidir. Bu nedenle bu güne önem verilmektedir.

Sesan Ailesi olarak Miraç Kandili‘nizi kutluyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk milletin geleceği, gençliğin ve egemenliğin simgesi olan özgürlük ve cumhuriyet kararını vermiştir. Asil duruşu ve aziz düşünceleriyle bizleri bugünlere taşımıştır. Zamanın ve geleceğin anahtarını öncelikle çocuklarda aramıştır. Ayrıca istikrarlı bir geleceği çocuklara emanet etmiştir. Atatürk, Cumhuriyetin ilanından sonra meclisin ilk açılışı günü olan 23 Nisan’ı çocuklara armağan etmiştir. Çocukların, gelecekteki güçlü ve azimli bireyleri oluşturacağını savunmuş ve bu önemli günü milletimizin geleceği olan çocuklara armağan etmiştir.

23 Nisan’ın Türkiye’de ulusal bayram olarak kabul edilmesi 1920’de 23 Nisan günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasıyla ilgilidir. Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bugün, dünyada kutlanan çocuklara adanmış tek bayram günüdür.

Sesan Ailesi olarak Ata’mızı saygıyla anıyor ve herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nı kutluyoruz.

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tipi mekanik ventilatör cihazları yoğun bakım, göğüs hastalıkları, nöroloji, acil gibi bölümlerde yatan hastaların tedavi sürecinde kullanılır. Bu tip cihazlar çok hassastır ve kullanırken çok dikkatli olmak gerekir. Bu cihazlar evde kullanıldığı için sürekli olarak yanınızda tıbbi veya teknik personel bulunmayacaktır. Ayrıca cihazlar ile kullanılan aksesuarların da temizlik ve bakımı çok önemlidir.

Cihazlardaki arızaları ve problemleri en aza indirmek için lütfen bu sayfada yazılanları dikkatlice okuyunuz ve uygulayınız.

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Hasta ile ilgili acil bir durumda 112 acil servis aranmalıdır.

Cihaz tahta, bez, plastik vb. malzemelerin üzerine konulmamalıdır. Bu tip yüzeyler cihazların aşırı ısınmasına ve arızaya sebebiyet verebilir. Ayrıca cihazın hava alamamasına neden olabilir.

Bu cihazlar çok hassastır, en ufak manyetik alanlar dahi (örn: TV, radyo, cep telefonu vb) cihazların elektriksel sinyallerini bozabilir ve hastanıza zarar gelebilir.

Cihaz dış ortamdaki havayı kullandığı için rahat hava alacak şekilde ve ısınmayacak bir yere konulmalıdır.

Cihaz soba, kalorifer vb. ısıtıcıların yakınına konulmamalıdır. Sıcak ortam cihazların çalışmasını olumsuz etkiler, pil ömrünü de kısaltır.

Cihazın filtresi ayda bir değiştirilmelidir. Bu filtreler özel olarak üretilmiştir. Ev tipi mekanik ventilatörde mutlaka orijinal filtre kullanılmalıdır. Orijinal filtre kullanılmadığı takdirde cihaz arızalanabilir ve bu durumda garanti kapsamı dışı bırakılabilir.

Cihazın filtresi yıkanıp tekrar kullanılmamalıdır. Bu filtreler yıkandığında partikül tutucu özelliklerini kaybetmektedirler.

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cihaza sıvı temas ettirilmemeli ve banyo gibi buharlı veya nemli ortamlarda tutulmamalıdır. Bu durumda cihazın içine sıvı kaçabilir veya nemden dolayı elektriksel ve elektronik aksamında arıza oluşabilir. Böyle bir durumda cihazınız garanti kapsamı dışı bırakılabilir.

Cihaz düşmeyecek bir yere konulmalıdır. Bu cihazlar çok hassastır, içlerinde özel valf sistemleri ve özel sensörler vardır. Düşürme, çarpma gibi olaylarda bu parçalar zarar görür. Böyle bir durumda cihazınız garanti kapsamı dışı bırakılabilir.

Ev tipi mekanik ventilatörlerde harici düşük basınçlı oksijen kaynağı kullanılabilir. Bu cihazlara oksijen konsantratörü denir. Bu iki cihazın birbirine bağlanması sırasında özel aparatlar kullanılır. Bunlardan bir tanesi oksijen valfidir. Bu parça çok hassas ve kırılgan olabilir. Bu yüzden dikkatli bir şekilde yerine takılması ve çıkarılması gerekir.

Cihazda kullanılan sarf malzemeler ve kablolar kıvrılmamalı ve sıkıştırılmamalıdır.

Cihazda kullanılan solunum devresinin hijyen açısından ayda bir değiştirilmesi önerilir.

Cihazda kullanılan solunum devresi orijinal olmalıdır. Bu parçaların ham maddesi, kalıbı ve ölçüleri cihaza özel olarak üretilmiştir. Cihaz, farklı marka solunum devresi kullanılırsa hastanıza ayarlanan parametrelerden farklı şekilde çalışacaktır. Bu durumda hastanız zarar görebilir. Bir süre sonra da cihaz arızaya sebebiyet verecektir. Bu durumda cihazınız garanti kapsamı dışı bırakılabilir.

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Solunum devresi bağlanırken dikkat edilmelidir. Parçaların takıldığı yerlere iyice oturduğundan emin olunmalıdır. Solunum devresinin parçaları kırıldığında veya delindiğinde mutlaka hemen yenisi ile değiştirilmelidir. Her ihtimale karşı mutlaka yeni bir solunum devresi yedekte bulundurulmalıdır.

Solunum devresi değiştirildiğinde cihaz üzerinden kalibrasyonu yapılmalıdır. Böylece mekanik ventilatör cihazı yeni solunum devresini tanır ve hastaya gönderilen hava devreden geçerken basınç ve akış kaybı yaşanmaz.

Ev tipi mekanik ventilatör ile kullanılacak oksijen konsantratörünün kavanozuna su konulmamalıdır. Aksi halde ev tipi mekanik ventilatöre su kaçabilir ve arızaya sebebiyet verebilir. Bu durumda cihaz garanti kapsamı dışı bırakılabilir.

Ev tipi mekanik ventilatör cihazını durdurmadan önce varsa oksijen konsantratör cihazı durdurulmalıdır.

Cihazlarda alarm susturma tuşu vardır. Teknik servisten bu tuşun nasıl kullanıldığını ve işlevini mutlaka öğrenin.

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tipi mekanik ventilatör cihazının parametrelerinin nasıl değiştirileceğini teknik servisinizden mutlaka öğrenin. Herhangi bir acil durumda teknik servis veya doktor tarafından yönlendirilerek parametreleri değiştirmeniz gerekebilir.

Cihazların tuş kilidi aktif hale getirilmeli böylece parametreler yanlışlıkla değiştirilemez.

En önemlisi ise 24 saat hizmet verebilen, TSE belgeli, sertifikalı ve tecrübeli bir teknik servis tercih etmektir.

KOAH Nedir?

KOAH Nedir?

Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), tüm dünyada sıklığı gittikçe artan bir hastalıktır. KOAH akciğerlerde tıkanmaya neden olur. Bu hastalığın en kötü yanı, oluşan tıkanmanın bir daha düzelmemesi ve sinsice ilerlemesidir. Kalıcı ve ilerleyici semptomlarıyla hastaların yaşam kalitesini önemli ölçüde olumsuz etkileyen bu hastalık, ülkeler için de ciddi bir sağlık sorunu ve ekonomik bir yük oluşturmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre dünyada 80 milyon KOAH‘lı vardır. Türkiye’de de yaklaşık 3 milyon KOAH’lı hasta bulunduğu tahmin edilmektedir. Türkiye’de en sık sakat bırakan hastalıklar arasında KOAH 8. sıradadır.

KOAH Belirtileri ve Tanısı

KOAH‘ın gelişim ve ilerleme sürecine baktığımızda hastalığın yavaş geliştiği söylenebilir. Hastaların, hastalığın erken evrelerinde çok az yakınmaları olduğu ve bu yakınmaları başka nedenlere bağlama eğilimleri olduğu bilinir.

KOAH’ın başlıca belirtileri öksürük, balgam ve nefes darlığıdır. Bu şikayetler uzun süre devam eder. Öksürük ve balgam çıkarma, önceleri sadece sabah görülür. Balgam çok az miktarda çıkar. Hastalar genellikle bu şikayetleri önemsemezler ve özellikle sigara kullananlar bunun doğal bir sonuç olduğunu kabul ederler. Gerçekte, şiddetli olmayan öksürükle birlikte az miktarda balgam çıkarmak çok önemli bir hastalığın yani KOAH’ın erken habercisi olabilir. Eğer sigara içmeye devam edilirse ve hastalık ilerlerse öksürükler şiddetlenir ve balgam miktarı gittikçe artar. Hastalar günün her saatinde balgam çıkarmaya başlar. Bazen boğulacak kadar şiddetli öksürükler olabilir.

Solunum fonksiyon testleri ve ek laboratuvar çalışmaları tanıyı doğrulamak için kullanılabilmektedir. Hastalığın erken tanısı ve sigaranın bırakılması en önemli tedavi yaklaşımlarıdır.

KOAH Nedir?

Hipoksi

Hipoksi, dokularda oksijenin azalması demektir. Bazen anoksi ile karıştırılmaktadır. Anoksi, dokuların tamamen oksijensiz kalmasıdır. Her ikisi de vücutta farklı düzeyde etkiler oluşturmaktadır.

Hipoksinin nedenleri:

 • Kişi yangın olan ortamda kalmışsa, duman soluyacak ve oksijensiz kalacaktır. Kısa bir süre içinde dokulara yeterli oksijen iletilemeyecektir. Benzer durum tütün ürünlerinin uzun süreli kullanımında da görülebilir. Dokulardaki mevcut oksijen kullanıldıkça hipoksi gelişecektir.
 • Kişide amfizem veya KOAH gibi rahatsızlıklar varsa oksijenin atmosferden kan dolaşımına geçmesi zorlaşır. Kronik olan akciğer hastalıkları ilerleyicidir ve süreklidir. Akciğerler görevini tam olarak yapamadığı için dokularda hipoksi gelişecektir.
 • Aşırı doz uyuşturucu (veya ilaç) alınmışsa, bu durum kişinin solunum kaslarını etkiler. Solunum hızı düşebilir ve yeterli oksijen vücuda alınamaz. Kısa bir süre içinde dokulardaki oksijen azalır ve hipoksi oluşur.
 • Kalp krizi veya durması nedeniyle dokulara düzenli kan gitmemesinden dolayı dokular oksijensiz kalır ve hipoksi oluşır.
 • Felç, şok ve benzeri diğer bazı durumlarda da hipoksi gelişebilir.

 

Hipoksi durumu uzun süre devam ederse ve düzeltilmezse öncelikle beyin olmak üzere diğer tüm organlar olumsuz olarak etkilenecektir. Bu nedenle özellikle sürekli devam eden kronik hastalıkların tedavilerinin kesintisiz olması çok önem kazanmaktadır.

KOAH Nedir?

KOAH Tedavisi

KOAH tedavisinde başarılı olabilmek için uyulması gereken en önemli kural sigaranın bırakılmasıdır.

KOAH’lı kişilerin nefes darlığını rahatlatmak amacıyla kullanılan çok sayıda ilaç vardır. Solunum yolu ilaçları, inhalasyon cihazları yardımıyla kullanılabilir. Bu ilaçların dozları çok düşüktür. Direkt olarak solunum yollarına ulaştığı için etkileri çok kuvvetlidir. Doğru teknikle kullanılmaları gerekir. Bu cihazların nasıl kullanılacağı çok iyi öğrenilmelidir.

Ayrıca hastalığın tedavisinde kullanılan bazı farklı cihazlar da vardır. Bunlar BPAP S, BPAP ST ve oksijen konsantratörü gibi cihazlardır.

Kurum Ödeme Listesi

Kurum Ödeme Listesi

Aşağıdaki listede SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) geri ödeme kapsamında bulunan medikal ürünler ve yapılacak ödeme tutarları belirtilmiştir. Ödeme tutarları KDV hariçtir.

Tabloyu İndir »

SUT: 100000
Ürün: DİRSEK ALTI 2 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 62.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100001
Ürün: DİRSEK ALTI 4 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 68.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100002
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ 2 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 67.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100003
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ 4 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 73.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100004
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ 6 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 86.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100005
Ürün: ÖZELLİKLİ AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE (KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ)
Ödeme (TL): 10.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100006
Ürün: ENERJİ DEPOLAYAN/KARBON SİSTEM AYAK FARKI
Ödeme (TL): 1.800,00
Yenileme Süresi:

SUT: 100007
Ürün: DİZ ALTI BANYO PROTEZİ
Ödeme (TL): 1.800,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100008
Ürün: DİZ ÜSTÜ/DİZ DEZARTİKÜLASYON BANYO PROTEZİ (EKLEMSİZ)
Ödeme (TL): 2.250,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100009
Ürün: DİZ ÜSTÜ/DİZ DEZARTİKÜLASYON BANYO PROTEZİ (EKLEMLİ)
Ödeme (TL): 3.600,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100010
Ürün: EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN 2 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 61.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100011
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN 2 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 67.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100012
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN 4 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ KOL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 73.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100013
Ürün: TRANSKARPAL 2 KANALLI MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PARSİYEL EL PROTEZİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 61.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100014
Ürün: PROTEZ EL DEĞİŞİMİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL)
Ödeme (TL): 42.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100015
Ürün: SİLİKON ELDİVEN DEĞİŞİMİ (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL İÇİN)
Ödeme (TL): 2.600,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: 100016
Ürün: SİLİKON ELDİVEN FARKI (MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, BÜTÜN PARMAKLAR BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ HAREKET EDEBİLEN EL İÇİN)
Ödeme (TL): 850,00
Yenileme Süresi:

SUT: 100017
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN PARMAK PROTEZİ (ÜST EKSTREMİTE, ADET)
Ödeme (TL): 1.200,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100018
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN PARMAK PROTEZİ AKRİLİK TIRNAKLI (ÜST EKSTREMİTE, ADET)
Ödeme (TL): 1.500,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100019
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN PARSİYEL EL PROTEZİ
Ödeme (TL): 6.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100020
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN PARSİYEL EL PROTEZİ AKRİLİK TIRNAKLI
Ödeme (TL): 7.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100021
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN PARSİYEL AYAK PROTEZİ
Ödeme (TL): 6.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100022
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN CHOPART/BOYD/PİROGOFF PROTEZİ
Ödeme (TL): 7.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100023
Ürün: SİLİKON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN CHOPART/BOYD/PİROGOFF PROTEZİ (KARBON KOMPOZİT PLAKALI)
Ödeme (TL): 9.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100024
Ürün: KISA YÜRÜME CİHAZI (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 700,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100025
Ürün: KISA YÜRÜME CİHAZI(KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 1.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100026
Ürün: MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 2.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100027
Ürün: MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BEL KEMERLİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 2.700,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100028
Ürün: MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BEL KEMERLİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 5.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100029
Ürün: MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 2.800,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100030
Ürün: MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BEL KEMERLİ (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 3.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100031
Ürün: MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BEL KEMERLİ (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 5.900,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100032
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI
Ödeme (TL): 16.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100033
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BEL KEMERLİ
Ödeme (TL): 16.700,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100034
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BEL KEMERLİ
Ödeme (TL): 33.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100035
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 18.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100036
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BEL KEMERLİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 18.700,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100037
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BEL KEMERLİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 37.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100038
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 20.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100039
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BEL KEMERLİ (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 20.200,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100040
Ürün: TOPUK VURUŞU İLE SENKRONİZE MEKANİK KİLİTLİ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BEL KEMERLİ (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 40.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100041
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI
Ödeme (TL): 22.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100042
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI BELKEMERLİ
Ödeme (TL): 22.700,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100043
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BELKEMERLİ
Ödeme (TL): 45.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100044
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 24.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100045
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI BELKEMERLİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 24.700,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100046
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BELKEMERLİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 49.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100047
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 26.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100048
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI BELKEMERLİ (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 26.200,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100049
Ürün: DİZ EKLEMİ ELEKTROMEKANİK STANCE FAZ KONTROLLÜ UZUN YÜRÜME CİHAZI BİLATERAL BELKEMERLİ (KARBON KOMPOZİT İLE ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 52.300,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100050
Ürün: RESİPROKAL YÜRÜME ORTEZİ
Ödeme (TL): 5.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100051
Ürün: SWING FAZI PNÖMATİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ MONOSENTRİK DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 39.800,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100052
Ürün: SWING FAZI PNÖMATİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ POLİSENTRİK DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 40.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100053
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ MONOSENTRİK DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 43.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100054
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ POLİSENTRİK DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 43.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100055
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 45.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100056
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 65.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100057
Ürün: SWING VE STANCE FAZIMİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 70.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100058
Ürün: SWING FAZI PNÖMATİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ MONOSENTRİK DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 39.800,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100059
Ürün: SWING FAZI PNÖMATİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ POLİSENTRİK DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 40.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100060
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ MONOSENTRİK DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 43.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100061
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ POLİSENTRİK DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 43.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100062
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 45.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100063
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 65.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100064
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 65.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100065
Ürün: SWING VE STANCE FAZIMİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK (HİDROLİK/PNOMATİK) KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ
Ödeme (TL): 70.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100066
Ürün: AYAK BİLEĞİ ROTASYON YAPABİLEN KARBON AYAK FARKI (K3, K4)
Ödeme (TL): 3.300,00
Yenileme Süresi:

SUT: 100067
Ürün: HİDROLİK AYAK BİLEĞİ EKLEMLİ KARBON AYAK FARKI
Ödeme (TL): 19.800,00
Yenileme Süresi:

SUT: 100068
Ürün: AYAK BİLEĞİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, HİDROLİK / ELEKTRİK MOTORU AKTÜATÖRLÜ KARBON AYAK FARKI
Ödeme (TL): 29.800,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: 100069
Ürün: AYAK BİLEĞİ ROTASYON YAPABİLEN KARBON AYAK DEĞİŞİMİ (K3, K4)
Ödeme (TL): 3.500,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100070
Ürün: HİDROLİK AYAK BİLEĞİ EKLEMLİ KARBON AYAK DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 20.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100071
Ürün: AYAK BİLEĞİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ, HİDROLİK/ELEKTRİK MOTORU AKTÜATÖRLÜ KARBON AYAK DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 30.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100072
Ürün: AKTİF TEKERLEKLİ SANDALYE
Ödeme (TL): 2.250,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100073
Ürün: BANYO TUVALET SANDALYESİ
Ödeme (TL): 750,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: 100074
Ürün: GÖZ PROTEZİ (KİŞİYE ÖZEL ÜRETİLEN)
Ödeme (TL): 2.000,00
Yenileme Süresi:

SUT: 100075
Ürün: ANTİ-DEKÜBİT OTURMA SİSTEMİ
Ödeme (TL): 1.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: 100076
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 7.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100077
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 27.500,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100078
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 7.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100079
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 27.500,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100080
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 25.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100081
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 30.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: 100082
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMİ DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 30.000,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: A10000
Ürün: ASPİRASYON KATETERİ
Ödeme (TL): 0,35
Yenileme Süresi:

SUT: A10001
Ürün: SONDA, NAZOGASTRİK
Ödeme (TL): 0,60
Yenileme Süresi:

SUT: A10002
Ürün: SONDA, NELATON
Ödeme (TL): 0,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10003
Ürün: SONDA, NELATON KAUÇUK
Ödeme (TL): 2,90
Yenileme Süresi:

SUT: A10004
Ürün: İDRAR TORBASI
Ödeme (TL): 0,75
Yenileme Süresi:

SUT: A10005
Ürün: İDRAR TORBASI, MUSLUKLU 2000 CC
Ödeme (TL): 0,75
Yenileme Süresi:

SUT: A10006
Ürün: İDRAR TORBASI, STERİL MUSLUKLU 2000 CC
Ödeme (TL): 1,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10007
Ürün: İDRAR TORBASI, STERİL ERKEK İÇİN 100 CC
Ödeme (TL): 0,05
Yenileme Süresi:

SUT: A10008
Ürün: İDRAR TORBASI, STERİL KADIN İÇİN 100 CC
Ödeme (TL): 0,06
Yenileme Süresi:

SUT: A10009
Ürün: SONDA, PREZERVATİF
Ödeme (TL): 0,83
Yenileme Süresi:

SUT: A10010
Ürün: SONDA, HİDROFİLİK KENDİNDEN KAYGANLAŞTIRICILI
Ödeme (TL): 1,35
Yenileme Süresi:

SUT: A10011
Ürün: SONDA, HIDRO KIT (KENDİNDEN JELLİ)
Ödeme (TL): 2,85
Yenileme Süresi:

SUT: A10012
Ürün: SONDA, FOLEY İKİ YOLLU SİLİKOLATEX
Ödeme (TL): 9,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10013
Ürün: SONDA, FOLEY İKİ YOLLU SİLİKON
Ödeme (TL): 6,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10014
Ürün: SONDA, FOLEY İKİ YOLLU POLİVİNİLKLORÜR
Ödeme (TL): 20,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10015
Ürün: SONDA, FOLEY İKİ YOLLU LATEX
Ödeme (TL): 5,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10019
Ürün: SONDA, FOLEY ÜÇ YOLLU LATEX
Ödeme (TL): 5,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10020
Ürün: TRANSFER PARENTERAL BESLENME SETİ
Ödeme (TL): 45,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10021
Ürün: TORBA, PARENTERAL BESLENME (150 ML, 250 ML, 500 ML, 1000 ML, 2000 ML)
Ödeme (TL): 8,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10022
Ürün: ENTERAL BESLENME POMPA SETİ (TORBALI)
Ödeme (TL): 7,80
Yenileme Süresi:

SUT: A10023
Ürün: ENTERAL BESLENME POMPA SETİ (ŞİŞE KAPAKLI)
Ödeme (TL): 7,15
Yenileme Süresi:

SUT: A10024
Ürün: ENTERAL BESLENME SETİ GRAVITY
Ödeme (TL): 6,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10025
Ürün: BESLENME KATETERİ
Ödeme (TL): 0,25
Yenileme Süresi:

SUT: A10026
Ürün: TÜP, NAZODUEDONAL BESLENME
Ödeme (TL): 12,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10027
Ürün: BESLENME TÜPÜ
Ödeme (TL): 12,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10028
Ürün: BESLENME TÜPÜ, NAZOGASTRİK
Ödeme (TL): 9,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10029
Ürün: TORBA, PARENTERAL BESLENME (3000 ML, 4000 ML)
Ödeme (TL): 8,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10030
Ürün: SET POMPA ENTERAL YIKAMALI
Ödeme (TL): 15,60
Yenileme Süresi:

SUT: A10031
Ürün: ENJEKTÖR 50 CC (BESLENME AMAÇLI)
Ödeme (TL): 0,65
Yenileme Süresi:

SUT: A10036
Ürün: KOLOSTOMİ TORBASI (TEK PARÇALI ALTTAN BOŞALTMALI) (FİLTRE DAHİL)
Ödeme (TL): 3,38
Yenileme Süresi:

SUT: A10037
Ürün: KOLOSTOMİ ADAPTÖRÜ
Ödeme (TL): 4,88
Yenileme Süresi:

SUT: A10038
Ürün: KOLOSTOMİ TORBASI (ADAPTÖR İÇİN) (FİLTRE DAHİL)
Ödeme (TL): 3,25
Yenileme Süresi:

SUT: A10039
Ürün: İLEOSTOMİ TORBASI (TEK PARÇALI ALTTAN BOŞALTMALI) (FİLTRE DAHİL)
Ödeme (TL): 3,38
Yenileme Süresi:

SUT: A10040
Ürün: İLEOSTOMİ ADAPTÖRÜ
Ödeme (TL): 4,88
Yenileme Süresi:

SUT: A10041
Ürün: İLEOSTOMİ TORBASI (ADAPTÖR İÇİN) (FİLTRE DAHİL)
Ödeme (TL): 3,38
Yenileme Süresi:

SUT: A10042
Ürün: MACUN, İLEOSTOMİ
Ödeme (TL): 11,31
Yenileme Süresi:

SUT: A10043
Ürün: PASTA, KOLOSTOMİ
Ödeme (TL): 11,31
Yenileme Süresi:

SUT: A10044
Ürün: ÜROSTOMİ TORBASI ÇEŞİTLERİ
Ödeme (TL): 4,16
Yenileme Süresi:

SUT: A10045
Ürün: ÜROSTOMİ ADAPTÖRÜ
Ödeme (TL): 4,88
Yenileme Süresi:

SUT: A10046
Ürün: PASTA, ÜROSTOMİ
Ödeme (TL): 11,31
Yenileme Süresi:

SUT: A10047
Ürün: STOMA CAP
Ödeme (TL): 7,15
Yenileme Süresi:

SUT: A10048
Ürün: AĞIZ BAKIM SETİ
Ödeme (TL): 2,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10049
Ürün: HASTA ALT BEZİ/KÜLOTLU HASTA ALT BEZİ
Ödeme (TL): 0,90
Yenileme Süresi:

SUT: A10060
Ürün: AIRWAY (ORAL)
Ödeme (TL): 0,30
Yenileme Süresi:

SUT: A10061
Ürün: SET, NEBÜLİZATÖR ERİŞKİN
Ödeme (TL): 1,35
Yenileme Süresi:

SUT: A10062
Ürün: HASTA DEVRESİ, PEDİATRİK
Ödeme (TL): 170,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10063
Ürün: HASTA DEVRESİ, ERİŞKİN
Ödeme (TL): 170,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10064
Ürün: İNHALASYON TEDAVİ ÇEMBERİ (CHAMBER)
Ödeme (TL): 19,36
Yenileme Süresi:

SUT: A10065
Ürün: VENTİLATÖR SOLUNUM DEVRESİ, T-PIECE
Ödeme (TL): 25,13
Yenileme Süresi:

SUT: A10066
Ürün: SOLUNUM EGZERSİZ ALETİ
Ödeme (TL): 3,75
Yenileme Süresi:

SUT: A10067
Ürün: FİLTRE, BAKTERİ, NEM TUTUCU (HMEF)
Ödeme (TL): 3,93
Yenileme Süresi:

SUT: A10068
Ürün: FİLTRE, VENTİLATÖR İÇİN
Ödeme (TL): 5,92
Yenileme Süresi:

SUT: A10069
Ürün: FİLTRE, BAKTERİ
Ödeme (TL): 1,75
Yenileme Süresi:

SUT: A10070
Ürün: OKSİJEN TÜPÜ GAZI (10 LİTRE)
Ödeme (TL): 4,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10071
Ürün: RESÜSİTATÖR (AMBU) SETİ
Ödeme (TL): 27,90
Yenileme Süresi:

SUT: A10072
Ürün: KATETER MOUNT
Ödeme (TL): 1,68
Yenileme Süresi:

SUT: A10073
Ürün: MASKE, STANDART CPAP
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10074
Ürün: SET CPAP (MASKE, PEEP VALV, SET)
Ödeme (TL): 140,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10075
Ürün: MASKE, NAZAL BAĞLAMA SETLİ, NONINVAZIV VENTİLASYON İÇİN SİLİKON ESASLIS
Ödeme (TL): 187,37
Yenileme Süresi:

SUT: A10076
Ürün: MASKE, NAZAL KÜÇÜK BOY BAĞLAMA SETLİ, NONINVAZIV VENTİLASYON İÇİN
Ödeme (TL): 111,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10077
Ürün: MASKE, NAZAL ORTA BOY BAĞLAMA SETLİ, NONINVAZIV VENTİLASYON İÇİN
Ödeme (TL): 141,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10078
Ürün: MASKE, HAZNESİZ NEBÜL
Ödeme (TL): 1,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10079
Ürün: MASKE, HAZNELİ PEDİATRİK
Ödeme (TL): 2,75
Yenileme Süresi:

SUT: A10080
Ürün: MASKE, HAZNELİ ERİŞKİN
Ödeme (TL): 2,80
Yenileme Süresi:

SUT: A10081
Ürün: MASKE, ORANAZAL BAĞLAMA SETLİ, NONINVAZIV VENTİLASYON İÇİN SİLİKON ESASLI
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10082
Ürün: MASKE, ORANAZAL KÜÇÜK BOY BAĞLAMA SETLİ, NONINVAZIV VENTİLASYON İÇİN
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10083
Ürün: MASKE, ORANAZAL ORTA BOY BAĞLAMA SETLİ, NONINVAZIV VENTİLASYON İÇİN
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10084
Ürün: TRAKEOSTOMİ KANÜLÜ, SİLİKON
Ödeme (TL): 159,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10085
Ürün: TRAKEOSTOMİ KANÜLÜ, ÇİFT BALONLU (ÇİFT KAFLI)
Ödeme (TL): 71,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10086
Ürün: TRAKEOSTOMİ KANÜLÜ, GÜMÜŞ
Ödeme (TL): 47,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10087
Ürün: TRAKEOSTOMİ KANÜLÜ, FOAM KAFLI
Ödeme (TL): 160,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10088
Ürün: TRAKEOSTOMİ KANÜLÜ, FENESTRELİ
Ödeme (TL): 275,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10089
Ürün: DREN (30-50 ML)
Ödeme (TL): 3,60
Yenileme Süresi:

SUT: A10090
Ürün: DREN (100-200 ML)
Ödeme (TL): 4,50
Yenileme Süresi:

SUT: A10091
Ürün: DREN (300-500 ML)
Ödeme (TL): 5,86
Yenileme Süresi:

SUT: A10092
Ürün: STERİL ELDİVEN (PUDRALI/PUDRASIZ)
Ödeme (TL): 0,40
Yenileme Süresi:

SUT: A10093
Ürün: KAN ŞEKERİ ÖLÇÜM ÇUBUĞU
Ödeme (TL): 0,32
Yenileme Süresi:

SUT: A10094
Ürün: KAN ŞEKERİ ÖLÇÜM CİHAZI
Ödeme (TL): 20,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10095
Ürün: HYDROCOLLOID İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ KÜÇÜK
Ödeme (TL): 2,39
Yenileme Süresi:

SUT: A10096
Ürün: HYDROCOLLOID İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ ORTA
Ödeme (TL): 4,02
Yenileme Süresi:

SUT: A10097
Ürün: HYDROCOLLOID İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ BÜYÜK
Ödeme (TL): 10,15
Yenileme Süresi:

SUT: A10106
Ürün: İŞİTME CİHAZI PİLİ
Ödeme (TL): 1,00
Yenileme Süresi:

SUT: A10108
Ürün: KÖPÜK İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ KÜÇÜK
Ödeme (TL): 3,25
Yenileme Süresi:

SUT: A10109
Ürün: KÖPÜK İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ ORTA
Ödeme (TL): 4,92
Yenileme Süresi:

SUT: A10110
Ürün: KÖPÜK İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ BÜYÜK
Ödeme (TL): 11,33
Yenileme Süresi:

SUT: A10111
Ürün: FİBER VEYA ALJİNAT İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ KÜÇÜK
Ödeme (TL): 3,25
Yenileme Süresi:

SUT: A10112
Ürün: FİBER VEYA ALJİNAT İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ ORTA
Ödeme (TL): 4,92
Yenileme Süresi:

SUT: A10113
Ürün: FİBER VEYA ALJİNAT İÇERİKLİ YARA ÖRTÜSÜ BÜYÜK
Ödeme (TL): 11,33
Yenileme Süresi:

SUT: A10118
Ürün: ÇOCUK HASTA ALT BEZİ/ÇOCUK KÜLOTLU HASTA ALT BEZİ
Ödeme (TL): 0,70
Yenileme Süresi:

SUT: DO1000
Ürün: MEME PROTEZİ
Ödeme (TL): 222,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: DO1001
Ürün: VARİS ÇORABI (ÇİFT)
Ödeme (TL): 45,50
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: DO1002
Ürün: ANTİEMBOLİZM BASINÇ ÇORABI
Ödeme (TL): 15,60
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: DO1003
Ürün: ANTİEMBOLİZM BASINÇ MANŞONU
Ödeme (TL): 51,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: DO1004
Ürün: DİJİTAL PROGRAMLANABİLİR İŞİTME CİHAZI
Ödeme (TL): 550,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: DO1005
Ürün: KULAK KALIBI
Ödeme (TL): 15,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1006
Ürün: KONUŞMA CİHAZI
Ödeme (TL): 780,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: DO1007
Ürün: EV TİPİ ASPİRATÖR
Ödeme (TL): 325,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1008
Ürün: NEBÜLİZATÖR CİHAZI
Ödeme (TL): 100,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1009
Ürün: OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ CİHAZI
Ödeme (TL): 833,33
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1010
Ürün: OKSİJEN TÜPÜ VE MANOMETRESİ
Ödeme (TL): 127,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1011
Ürün: CPAP CİHAZI
Ödeme (TL): 650,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1012
Ürün: OTOCPAP CİHAZI
Ödeme (TL): 1.300,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1013
Ürün: BPAP CİHAZI
Ödeme (TL): 2.050,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1014
Ürün: BPAP ST CİHAZI
Ödeme (TL): 4.800,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1015
Ürün: BPAP ST AVAPS CİHAZI
Ödeme (TL): 4.800,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1016
Ürün: ADAPTİF BASINÇ DESTEKLİ SERVO VENTİLASYON (ASV) CİHAZI
Ödeme (TL): 7.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: DO1017
Ürün: EV TİPİ MEKANİK VENTİLATÖR CİHAZI
Ödeme (TL): 9.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: DO1017A
Ürün: EV TİPİ MEKANİK VENTİLATÖR CİHAZI İÇİN KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
Ödeme (TL): 473,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1018
Ürün: PULSE OKSİMETRE CİHAZI
Ödeme (TL): 91,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1019
Ürün: DESFERAL POMPASI
Ödeme (TL): 556,48
Yenileme Süresi:

SUT: DO1020
Ürün: MİKRO İNFÜZYON POMPASI (İNSÜLİN POMPASI)
Ödeme (TL): 3.256,15
Yenileme Süresi:

SUT: DO1021
Ürün: GÖZ PROTEZLERİ
Ödeme (TL): 150,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1022
Ürün: ENÜREZİS ALARM CİHAZI
Ödeme (TL): 35,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1023
Ürün: PENİS KLEMPİ
Ödeme (TL): 14,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: DO1024
Ürün: İLEAL LOOP SETİ
Ödeme (TL): 73,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: DO1025
Ürün: ELDİVEN (PARMAK UCU AÇIK/KAPALI) (ISMARLAMA LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 179,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1026
Ürün: OMUZDAN DESTEKLİ KOLLUK BİLEĞE KADAR (ISMARLAMA LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 165,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1027
Ürün: DİZ ALTI ÇORAP (ISMARLAMA LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 129,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1028
Ürün: DİZ ÜSTÜ ÇORAP (SİLİKON DESTEKLİ) (ISMARLAMA LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 137,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1029
Ürün: KÜLOTLU ÇORAP (ISMARLAMA LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 304,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1030
Ürün: BELDEN DESTEKLİ TEK BACAK ÇORAP (ISMARLAMA LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 349,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1031
Ürün: ELDİVEN (PARMAK UCU AÇIK/KAPALI) (HAZIR LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 61,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1032
Ürün: OMUZDAN DESTEKLİ KOLLUK BİLEĞE KADAR (HAZIR LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 56,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1033
Ürün: DİZ ALTI ÇORAP (HAZIR LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 44,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1034
Ürün: DİZ ÜSTÜ ÇORAP (SİLİKON DESTEKLİ) (HAZIR LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 47,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1035
Ürün: KÜLOTLU ÇORAP (HAZIR LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 103,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1036
Ürün: BELDEN DESTEKLİ TEK BACAK ÇORAP (HAZIR LENFÖDEM BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 118,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1037
Ürün: 1 KANALLI LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI
Ödeme (TL): 426,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1038
Ürün: 2 KANALLI LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI
Ödeme (TL): 522,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1039
Ürün: 3 KANALLI LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI
Ödeme (TL): 622,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1040
Ürün: 4 KANALLI LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI
Ödeme (TL): 737,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1041
Ürün: 5 KANALLI LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI
Ödeme (TL): 835,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1042
Ürün: 6 KANALLI LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI
Ödeme (TL): 948,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1043
Ürün: LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI UZUN KOL MANŞONU
Ödeme (TL): 163,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1044
Ürün: LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI YARIM BACAK MANŞONU
Ödeme (TL): 142,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1045
Ürün: LENF ÖDEM KOMPRESYON CİHAZI UZUN BACAK MANŞONU
Ödeme (TL): 225,00
Yenileme Süresi:

SUT: DO1046
Ürün: BİLEĞE KADAR PARMAKLI ELDİVEN (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 467,66
Yenileme Süresi:

SUT: DO1047
Ürün: TEK KOL (EL HARİÇ) (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 248,10
Yenileme Süresi:

SUT: DO1048
Ürün: TÜM GÖVDE (KOLLAR HARİÇ) (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 538,36
Yenileme Süresi:

SUT: DO1049
Ürün: TÜM GÖVDE (KOLLU) (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 837,94
Yenileme Süresi:

SUT: DO1050
Ürün: TÜM GÖVDE (KOLLU) ÇOCUK (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 682,92
Yenileme Süresi:

SUT: DO1051
Ürün: ŞORT (DİZALTI) (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 433,48
Yenileme Süresi:

SUT: DO1052
Ürün: ŞORT (DİZALTI) ÇOCUK (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 327,24
Yenileme Süresi:

SUT: DO1053
Ürün: BELDEN DESTEKLİ TEK BACAK (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 316,41
Yenileme Süresi:

SUT: DO1054
Ürün: DİZALTI ÇORAP (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 351,73
Yenileme Süresi:

SUT: DO1055
Ürün: DİZALTI ÇORAP (PARMAKLI) (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 358,86
Yenileme Süresi:

SUT: DO1056
Ürün: AÇIK YÜZ MASKESİ (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 281,63
Yenileme Süresi:

SUT: DO1057
Ürün: KAPALI YÜZ MASKESİ (ISMARLAMA YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 317,79
Yenileme Süresi:

SUT: DO1058
Ürün: BİLEĞE KADAR PARMAKLI ELDİVEN (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 136,05
Yenileme Süresi:

SUT: DO1059
Ürün: TEK KOL (EL HARİÇ) (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 148,86
Yenileme Süresi:

SUT: DO1060
Ürün: TÜM GÖVDE (KOLLAR HARİÇ) (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 226,68
Yenileme Süresi:

SUT: DO1061
Ürün: TÜM GÖVDE (KOLLU) (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 356,12
Yenileme Süresi:

SUT: DO1062
Ürün: TÜM GÖVDE (KOLLU) ÇOCUK (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 330,99
Yenileme Süresi:

SUT: DO1063
Ürün: ŞORT (DİZALTI) (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 271,99
Yenileme Süresi:

SUT: DO1064
Ürün: ŞORT (DİZALTI) ÇOCUK (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 220,99
Yenileme Süresi:

SUT: DO1065
Ürün: BELDEN DESTEKLİ TEK BACAK (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 175,46
Yenileme Süresi:

SUT: DO1066
Ürün: DİZALTI ÇORAP (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 142,47
Yenileme Süresi:

SUT: DO1067
Ürün: DİZALTI ÇORAP (PARMAKLI) (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 148,86
Yenileme Süresi:

SUT: DO1068
Ürün: AÇIK YÜZ MASKESİ (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 142,47
Yenileme Süresi:

SUT: DO1069
Ürün: KAPALI YÜZ MASKESİ (HAZIR YANIK BASI GİYSİLERİ)
Ödeme (TL): 154,44
Yenileme Süresi:

SUT: DO1070
Ürün: 1 CM2 SİLİKON TABAKA (YANIK BASI GİYSİLERİ SİLİKON TABAKALARI)
Ödeme (TL): 0,52
Yenileme Süresi:

SUT: DO1071
Ürün: TAŞINABİLİR (PORTABLE) OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ
Ödeme (TL): 6.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1000
Ürün: ALÜMİNYUM KOLTUK DEĞNEĞİ (ADET)
Ödeme (TL): 10,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1001
Ürün: AYAK BİLEĞİ STABİLİZASYON ORTEZİ (HAVA, JEL VB. YASTIKLI)
Ödeme (TL): 80,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1002
Ürün: AYARLANABİLİR EKLEMLİ KONTRAKTÜR ORTEZİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 193,00
Yenileme Süresi: 9 ay

SUT: OP1003
Ürün: AYARLANABİLİR EKLEMLİ KONTRAKTÜR ORTEZİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 148,00
Yenileme Süresi: 9 ay

SUT: OP1004
Ürün: DİSTRAKSİYON SİSTEMLİ KONTRAKTÜR ORTEZİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 300,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1005
Ürün: KALÇA ABDÜKSİYON ORTEZİ EKLEMLİ (YETİŞKİN) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 242,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1006
Ürün: KALÇA ABDÜKSİYON ORTEZİ EKLEMSİZ (YETİŞKİN) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 193,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1007
Ürün: BASTON (ADET)
Ödeme (TL): 18,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1008
Ürün: BEL KEMERİ DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1009
Ürün: BEL KEMERİ VE EKLEMİ DEĞİŞİMİ (FLEKSİYON-EKSTANSİYON, ABDUKSİYON-ADDUKSİYON) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 270,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1010
Ürün: BEL KEMERİ VE EKLEMİ DEĞİŞİMİ (FLEKSİYON-EKSTANSİYON) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 150,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1011
Ürün: KANEDYEN (ALÜMİNYUM, ADET)
Ödeme (TL): 10,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1012
Ürün: YAN BARLI, AYARLANABİLİR EKLEMLİ DİZ ORTEZİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1013
Ürün: YAN BARLI, EKLEMLİ DİZ ORTEZİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1014
Ürün: YAN BARLI,DİZ ORTEZİ (SABİTLEYİCİ/EKLEMSİZ) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 75,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1015
Ürün: DENIS BROWNE ORTEZİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 75,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1016
Ürün: DİZLİK YÜN (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 7,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1017
Ürün: DİZLİK NEOPREN (PATELLA AÇIK/KAPALI) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 60,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1018
Ürün: DİZ KAFESİ (İSVEÇ) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 250,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1019
Ürün: DİZLİK/T BANDI/ÇEKTİRME (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 28,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1020
Ürün: DORSİ FLEKSÖR BANDI (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1021
Ürün: AYAK-AYAKKABI BAĞLANTILI DORSİ FLEKSİYON ORTEZİ (SOFT) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1022
Ürün: EKİNOVARUS ORTEZİ (AYARLANABİLİR) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 89,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1023
Ürün: ELASTİK AYAK BİLEKLİĞİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 35,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1024
Ürün: FLEKSİBLE BALENLİ ELASTİK AYAK BİLEKLİĞİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 35,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1025
Ürün: ELASTİK DİZLİK (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 20,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1026
Ürün: EPİN YASTIĞI (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 8,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1027
Ürün: FLEKSİBLE BALENLİ DİZLİK (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1028
Ürün: HALLUKS VALGUS ATELİ (ADET)
Ödeme (TL): 12,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1029
Ürün: HALLUKS VALGUS MAKARASI (ADET)
Ödeme (TL): 2,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1030
Ürün: KALÇA ABDÜKSİYON/DKÇ ORTEZLERİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 83,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1031
Ürün: KALÇA ABDÜKSİYON/DKÇ ORTEZLERİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 90,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1032
Ürün: KALKANEAL KAP (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 30,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1033
Ürün: KALKANEAL KAP (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1034
Ürün: KISA YÜRÜME ORTEZİ (METAL YAN BARLI, ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 178,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1035
Ürün: KISA YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (METAL YAN BARLI, ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 306,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1036
Ürün: KISA YÜRÜME ORTEZİ (METAL YAN BARLI, DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 248,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1037
Ürün: KISA YÜRÜME ORTEZİ (METAL YAN BARLI, YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 229,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1038
Ürün: KISA YÜRÜME ORTEZİ (PATELLAR TENDONDAN YÜK TAŞIYICI)
Ödeme (TL): 288,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1039
Ürün: KLENZAK EKLEMLİ KISA YÜRÜME ORTEZİ (ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 450,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1040
Ürün: KLENZAK EKLEMLİ KISA YÜRÜME ORTEZİ (DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 500,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1041
Ürün: KLENZAK EKLEMLİ KISA YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 850,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1042
Ürün: KLENZAK EKLEMLİ KISA YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.000,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1043
Ürün: KOMPLE DERİ DEĞİŞİMİ (UZUN YÜRÜME ORTEZİ İÇİN)
Ödeme (TL): 99,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1044
Ürün: KISALIK DESTEKLERİ HER BİR CM İÇİN
Ödeme (TL): 10,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1045
Ürün: ARK TAKVİYELİ TABANLIK (HASTAYA ÖZEL ÜRETİLMİŞ) (ÇİFT)
Ödeme (TL): 31,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1046
Ürün: ARK+EPİN TAKVİYELİ TABANLIK (HASTAYA ÖZEL ÜRETİLMİŞ) (ÇİFT)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1047
Ürün: ARK+KAMA TAKVİYELİ TABANLIK (HASTAYA ÖZEL ÜRETİLMİŞ) (ÇİFT)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1048
Ürün: EPİN TAKVİYESİ (ÇİFT)
Ödeme (TL): 26,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1049
Ürün: ARK TAKVİYELİ TABANLIK (ÇİFT)
Ödeme (TL): 25,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1050
Ürün: ÜLSERASYON VE/VEYA DEFORMASYONLU AYAK İÇİN HASTAYA ÖZEL ÜRETİLMİŞ TABANLIK (ADET)
Ödeme (TL): 80,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1051
Ürün: ORTOPEDİK BOT (ÇİFT) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 100,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1052
Ürün: ORTOPEDİK BOT (ÇİFT) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 100,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1053
Ürün: KENDİNDEN AFOLU BOT
Ödeme (TL): 120,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1054
Ürün: PATELLAR TENDON BANDI
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1055
Ürün: SOFT KAPLAMA (PLASTAZOT-PEE-LITE VB. KAPLAMA) (POLİETİLEN MOLD) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 35,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1056
Ürün: PLASTİK DİZ ORTEZİ (YÜKSEK YOĞUNLUKLU) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 120,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1057
Ürün: PLASTİK DİZ ORTEZİ (DÜŞÜK YOĞUNLUKLU) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 95,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1058
Ürün: PLASTİK DİZ ORTEZİ (HARİCİ EKLEMLİ) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 235,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1059
Ürün: PLASTİK DİZ ORTEZİ (KENDİNDEN EKLEMLİ) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 188,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1060
Ürün: PLASTİK İSTİRAHAT MOLDU (PAFO)
Ödeme (TL): 110,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1061
Ürün: PLASTİK İSTİRAHAT MOLDU (PKAFO)
Ödeme (TL): 162,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1062
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU (SUPRA MALLEOLAR) (AFO/DAFO/SMAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 110,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1063
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU (SUB MALLEOLAR) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 110,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1064
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU (PAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 130,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1065
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU-KENDİNDEN EKLEMLİ (PAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 162,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1066
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU-HARİCİ EKLEMLİ (PAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 185,90
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1067
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU-HARİCİ ASİSTİF EKLEMLİ (PAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 205,40
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1068
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU-FLEKSİYONU ENGELLEYEN (GRAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 370,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1069
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK YÜRÜYÜŞ MOLDU-EKSTANSİYONU ENGELLEYEN (GRAFO) (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 409,50
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1070
Ürün: YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK KAFO KENDİNDEN EKLEMLİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 273,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1071
Ürün: POSTERİOR SHELL (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 39,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1072
Ürün: DERİ SANDALET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 125,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1073
Ürün: SCOTTISH RITE ORTEZİ (ALT EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 314,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1074
Ürün: TRİPOT (ALÜMİNYUM)
Ödeme (TL): 37,70
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1075
Ürün: TWİSTER (ÇELİK YAYLI METAL BEL KEMERLİ)
Ödeme (TL): 199,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1076
Ürün: TWİSTER (LASTİK VEYA ÖRGÜ KOLON)
Ödeme (TL): 43,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1077
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ MODİFİYE THOMAS (BEL KEMERLİ)
Ödeme (TL): 796,90
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1078
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ THOMAS
Ödeme (TL): 452,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1079
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 996,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1080
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.072,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1081
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.046,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1082
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 888,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1083
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 965,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1084
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 938,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1085
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + İSKİAL DESTEKLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.068,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1086
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + İSKİAL DESTEKLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.144,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1087
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + İSKİAL DESTEKLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.118,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1088
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + İSKİAL DESTEKLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 953,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1089
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + İSKİAL DESTEKLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.029,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1090
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ (MEKANİK KİLİTLİ + İSKİAL DESTEKLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.003,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1091
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.726,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1092
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.052,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1093
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.205,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1094
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.152,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1095
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + İSKİAL DESTEKLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.196,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1096
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + İSKİAL DESTEKLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 1.856,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1097
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + İSKİAL DESTEKLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.349,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1098
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + BEL KEMERLİ + İSKİAL DESTEKLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.296,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1099
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK GÖVDE ORTEZİNE MONTELİ + İSKİAL DESTEKLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.316,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1100
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK GÖVDE ORTEZİNE MONTELİ + İSKİAL DESTEKLİ + ORTOPEDİK BOTA MONTELİ) (2-18 YAŞ ARASI HASTALAR İÇİN)
Ödeme (TL): 2.028,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1101
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK GÖVDE ORTEZİNE MONTELİ + İSKİALDESTEKLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.469,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1102
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK GÖVDE ORTEZİNE MONTELİ + İSKİALDESTEKLİ + DERİ SANDALETE MONTELİ) (2-18 YAŞ ARASI HASTALAR İÇİN)
Ödeme (TL): 2.106,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1103
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK GÖVDE ORTEZİNE MONTELİ + İSKİAL DESTEKLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ)
Ödeme (TL): 2.416,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1104
Ürün: UZUN YÜRÜME ORTEZİ BİLATERAL (MEKANİK KİLİTLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PLASTİK GÖVDE ORTEZİNE MONTELİ + İSKİAL DESTEKLİ + YÜKSEK YOĞUNLUKLU PAFO’YA MONTELİ) (2-18 YAŞ ARASI HASTALAR İÇİN)
Ödeme (TL): 2.184,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1105
Ürün: WALKER (ALÜMİNYUM) (HAREKETLİ-SABİT-TERS)
Ödeme (TL): 50,70
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1106
Ürün: WALKER (ALÜMİNYUM) (HAREKETLİ-SABİT-TERS)
Ödeme (TL): 50,70
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1107
Ürün: WALKER (MODİFİYE, AKSİLLA DESTEKLİ, ÖNKOL DESTEKLİ)
Ödeme (TL): 179,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1108
Ürün: WALKER (MODİFİYE, AKSİLLA DESTEKLİ, ÖNKOL DESTEKLİ)
Ödeme (TL): 138,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1109
Ürün: X BAIN VEYA O BAIN ORTEZİ
Ödeme (TL): 509,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1110
Ürün: TIBİA KIRIKLARI İÇİN SARMIENTO YÜRÜYÜŞ ORTEZİ
Ödeme (TL): 100,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1111
Ürün: İNCE EL BECERİLERİNİ DESTEKLEYEN TUTMA VE KAVRAMA APARATLARI DİNAMİK (1 YILDA EN FAZLA 6 FARKLI APARAT) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 125,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1112
Ürün: İNCE EL BECERİLERİNİ DESTEKLEYEN TUTMA VE KAVRAMA APARATLARI STATİK (1 YILDA EN FAZLA 6 FARKLI APARAT) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 75,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1113
Ürün: KOL ABDUKSİYON ORTEZİ STATİK-PELVİS DESTEKLİ (AIR PLANE) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1114
Ürün: KOL ABDUKSİYON ORTEZİ STATİK-GÖVDE DESTEKLİ (AIR PLANE) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 150,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1115
Ürün: AYARLANABİLİR EKLEMLİ KONTRAKTÜR ORTEZİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 265,00
Yenileme Süresi: 9 ay

SUT: OP1116
Ürün: AYARLANABİLİR EKLEMLİ KONTRAKTÜR ORTEZİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 300,00
Yenileme Süresi: 9 ay

SUT: OP1117
Ürün: DİSTRAKSİYON SİSTEMLİ KONTRAKTÜR ORTEZİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 450,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1118
Ürün: BAŞPARMAK BANDI (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 14,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1119
Ürün: BRAKİAL PLEKSUS YARALANMA ORTEZİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 200,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1120
Ürün: DİNAMİK DİRSEK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 350,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1121
Ürün: DİNAMİK EL-BİLEK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 98,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1122
Ürün: DİNAMİK EL-BİLEK-PARMAK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 125,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1123
Ürün: DİNAMİK PARMAK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1124
Ürün: EL BİLEĞİ BALENLİ YÜN SPLINT (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 18,20
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1125
Ürün: ELASTİK DİRSEKLİK (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 14,30
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1126
Ürün: EPİKONDİLİT BANDI (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16,90
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1127
Ürün: İNHİBİTÖR EL-BİLEK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 140,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1128
Ürün: KISA OPPONENS SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 63,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1129
Ürün: KISA OPPONENS SPLİNTİ LUMBRICAL BARLI (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 76,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1130
Ürün: UZUN OPPONENS SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 94,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1131
Ürün: KLAVİKULA BANDAJI-VALPAU BANDAJI-KOL ASKISI-OMUZ ASKISI (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 25,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1132
Ürün: FLEKSÖR TENDON KESİSİ SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 112,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1133
Ürün: EKSTANÖR TENDON KESİSİ SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 112,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1134
Ürün: KOL ABDÜKSİYON ORTEZİ DİNAMİK (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 225,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1135
Ürün: OMUZ RETRAKSİYON HARNESİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 69,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1136
Ürün: PARMAK KONTRAKTÜR ORTEZİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 60,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1137
Ürün: SOFT KAPLAMA (PLASTAZOT-PEE-LİTE, PLASTİK EL, EL-BİLEK, DİRSEK VE OMUZ ORTEZLERİ) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 35,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1138
Ürün: POLİFORM ORTEZ (DİRSEK-EL-BİLEK) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 75,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1139
Ürün: SARMIENTO ORTEZİ (ÖLÇÜ VE PROVA İLE) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 226,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1140
Ürün: SARMIENTO ORTEZİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 170,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1141
Ürün: STATİK DİRSEK SPLİNTİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 83,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1142
Ürün: STATİK DİRSEK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 60,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1143
Ürün: STATİK EL-BİLEK SPLİNTİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 55,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1144
Ürün: STATİK EL-BİLEK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1145
Ürün: STATİK EL-BİLEK PARMAK SPLİNTİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 55,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1146
Ürün: STATİK EL SPLİNTİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 39,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1147
Ürün: STATİK EL SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 30,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1148
Ürün: STATİK PARMAK SPLİNTİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (HER PARMAK İÇİN 1 ADET) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 21,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1149
Ürün: STATİK PARMAK SPLİNTİ (HER PARMAK İÇİN 1 ADET) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 15,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1150
Ürün: STATİK EL-BİLEK-DİRSEK SPLİNTİ (ÖLÇÜ VE PROVALI) (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 162,50
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1151
Ürün: STATİK EL-BİLEK-DİRSEK SPLİNTİ (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 100,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1152
Ürün: TENODEZİS SPLİNTİ PLASTİK (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 180,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1153
Ürün: TENODEZİS SPLİNTİ METAL (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 225,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1154
Ürün: ÖN KOL SUPİNASYON/PRONASYON ORTEZİ STATİK (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 161,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1155
Ürün: ÖN KOL ROTASYON ORTEZİ DİNAMİK (ÜST EKSTREMİTE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 191,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1156
Ürün: AYAK BİLEĞİ EKLEMİ DEĞİŞİMİ-KONVANSİYONEL AYAK (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 237,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: OP1157
Ürün: AYAK BİLEK BAĞLANTISI DEĞİŞİMİ-SACH,DİNAMİK AYAK (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 96,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: OP1158
Ürün: CHOPART/BOYD/PİROGOFF PROTEZİ (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLMİŞ) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.072,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1159
Ürün: DİNAMİK/KONVANSİYONEL AYAK DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 407,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: OP1160
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ-ERKEN AMELİYAT MASASINDA (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 750,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1161
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ-GEÇİCİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 790,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1162
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ ( GEÇİCİ PROTEZ SONRASI UYGULANAN HASTALARDA) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 600,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1163
Ürün: ORTHO PROTEZ-DİZ ALTI MODÜLER (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1164
Ürün: ORTHO PROTEZ-DİZ ALTI PLASTİK (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 900,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1165
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ (KLASİK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.072,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1166
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ (MODÜLER) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.660,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1167
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ ALTI PROTEZ (EKLEMLİ VEYA DİNAMİK AYAK İLE BİRLİKTE, BİR ÇİFT LİNER DAHİL) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1168
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ MODÜLER DİZ ALTI PROTEZ (EKLEMLİ VEYA DİNAMİK AYAK İLE BİRLİKTE, BİR ÇİFT LİNER DAHİL) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1169
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ DİZ ALTI PROTEZ SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 450,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1170
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ DİZ ALTI PROTEZ KİLİT SİSTEMİNİN DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 230,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1171
Ürün: DİZ ALTI PROTEZ SİLİKON LİNER DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 475,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1172
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 416,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1173
Ürün: SYME PROTEZİ SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 416,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1174
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (BİR ÇİFT SİLİKON LİNER İLE BİRLİKTE) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 4.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1175
Ürün: DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (KLASİK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.735,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1176
Ürün: DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MEKANİK -MODÜLER) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.622,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1177
Ürün: DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ-SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 584,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1178
Ürün: DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ SİLİKON LİNER DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 510,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1179
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (BİR ÇİFT SİLİKON LİNER İLE BİRLİKTE) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1180
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ-ERKEN AMELİYAT MASASINDA (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.680,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1181
Ürün: PROTEZ DİZ-LATERAL EKLEM DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 680,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1182
Ürün: DİZ EKLEMİ AĞAÇ+PLASTİK DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.062,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1183
Ürün: DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ- MODULER EKLEM DEĞİŞİMİ (POLİSENTRİK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.811,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1184
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ-MODULER EKLEM DEĞİŞİMİ (MONOSENTRİK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 925,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1185
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ-MODULER EKLEMİ DEĞİŞİMİ (ÇOCUK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.459,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1186
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ-GEÇİCİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.700,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1187
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ ( GEÇİCİ PROTEZ SONRASI UYGULANAN HASTALARDA) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 800,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1188
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (KLASİK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.838,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1189
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (MEKANİK-MODÜLER) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.676,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1190
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (MEKANİK-MODULER-SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ) (BİR ÇİFT SİLİKON LİNER İLE BİRLİKTE) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.750,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1191
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ DİZ ÜSTÜ PROTEZ SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 600,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1192
Ürün: SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ DİZ ÜSTÜ PROTEZ KİLİT SİSTEMİNİN DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 260,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1193
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZ SİLİKON LİNER DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 510,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1194
Ürün: ORTHO PROTEZ-DİZ ÜSTÜ MODÜLER (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.800,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1195
Ürün: ORTHO PROTEZ-DİZ ÜSTÜ PLASTİK (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.600,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1196
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (MODÜLER-ÇOCUK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.320,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1197
Ürün: DİZ ÜSTÜ SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 584,00
Yenileme Süresi: 18 ay

SUT: OP1198
Ürün: FOM ÇORABI DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1199
Ürün: DİZ ALTI PROTEZİ FOM, MİKA DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 245,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1200
Ürün: DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ FOM, MİKA DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 300,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1201
Ürün: DİZ ÜSTÜ PROTEZİ FOM, MİKA DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 356,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1202
Ürün: KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ FOM, MİKA DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 409,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1203
Ürün: GÜDÜK ÇORABI (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 4,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1204
Ürün: HEMİPELVEKTOMİ PROTEZİ (MODÜLER) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.471,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1205
Ürün: KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MODÜLER) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.522,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1206
Ürün: PROTEZ KALÇA EKLEMİ DEĞİŞİMİ (MODÜLER) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.207,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1207
Ürün: PROTEZ KALÇA EKLEMİ DEĞİŞİMİ (MODÜLER- ÇOCUK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.861,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1208
Ürün: KALÇA/HEMİPELVEKTOMİ SOKET DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 669,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1209
Ürün: KALÇA PROTEZİ (MODÜLER-ÇOCUK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 4.528,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1210
Ürün: ORTHO PROTEZ-KALÇA DEZARTİKÜLASYON MODÜLER (LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 4.000,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1211
Ürün: ORTHO PROTEZ-KALÇA DEZARTİKÜLASYON PLASTİK (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.400,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1212
Ürün: MODÜLER PROTEZ TÜP ADAPTÖRÜ DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 90,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1213
Ürün: MODÜLER PROTEZ ADAPTÖRLÜ TÜP DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 112,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1214
Ürün: PARSİYEL AYAK PROTEZİ (DERİ PATİK) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 357,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1215
Ürün: PARSİYEL AYAK PROTEZİ (PLASTİK OMURGALI-KILIFLI) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 575,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1216
Ürün: PARSİYEL AYAK PROTEZİ (PAFO TİPİ) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 510,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1217
Ürün: PARSİYEL AYAK PROTEZİ (TABANLIKLI-DOLGU) (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 110,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1218
Ürün: SACH AYAK DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 300,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1219
Ürün: SOFT SOKET DEĞİŞİMİ-POLİFORM (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 104,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1220
Ürün: SUBAP DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 37,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1221
Ürün: SYME PROTEZİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.046,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1222
Ürün: UYLUK BANDI/Y BANDI/SİLESİAN BANT DEĞİŞİMİ (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 37,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1223
Ürün: UYLUK KORSESİ, LATERAL EKLEMLİ-DİZ ALTI POTEZİ İLE ÖNGÖRÜLDÜĞÜNDE (ALT EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 654,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: OP1224
Ürün: DİRSEK ALTI PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL KLASİK) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.737,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1225
Ürün: DİRSEK ALTI PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL-MODULER) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.837,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1226
Ürün: DİRSEK ALTI PROTEZİ (PASİF) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.390,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1227
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL KLASİK) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.858,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1228
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL-MODULER) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.958,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1229
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (PASİF) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.286,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1230
Ürün: DİRSEK EKLEMİ (MEKANİK FONKSİYONEL KLASİK) DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.358,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1231
Ürün: DİRSEK EKLEMİ (MEKANİK FONKSİYONEL-MODULER) DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 880,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1232
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL KLASİK) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.918,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1233
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL-MODULER) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.767,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1234
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ PROTEZİ (PASİF) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.334,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1235
Ürün: EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.730,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1236
Ürün: EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (PASİF) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.384,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1237
Ürün: EL BİLEĞİ ÜNİTİ DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 100,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1238
Ürün: ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ FOM DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 178,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1239
Ürün: FOREQUARTER PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL KLASİK) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.170,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1240
Ürün: FOREQUARTER PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL MODULER) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.341,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1241
Ürün: FOREQUARTER PROTEZİ (PASİF) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.536,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1242
Ürün: HARNESS DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 74,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1243
Ürün: OMUZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL KLASİK) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.170,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1244
Ürün: OMUZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (MEKANİK FONKSİYONEL MODULER) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 3.341,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1245
Ürün: OMUZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (PASİF) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 2.694,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1246
Ürün: OMUZ EKLEMİ (MODÜLER) DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 830,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1247
Ürün: FOREQUARTER/OMUZ DEZARTİKÜLASYON/DİRSEK ÜSTÜ/DİRSEK DEZARTİKÜLASYON/DİRSEK ALTI SOKET DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 415,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1248
Ürün: PARMAK PROTEZİ (PROTEZ ELDİVENİNDEN) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 150,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1249
Ürün: PARSİYEL EL PROTEZİ (PROTEZ ELDİVENDEN) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 362,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1250
Ürün: DİNAMİK ÇİFT SOKETLİ PARSİYEL EL PROTEZİ LAMİNASYON TEKNİĞİ İLE ÜRETİLEN (PROTEZ ELDİVENLİ) (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 1.222,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1251
Ürün: PROTEZ EL DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 855,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1252
Ürün: PROTEZ ELDİVEN DEĞİŞİMİ (ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 352,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1253
Ürün: TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL TEK ELEKTROTLU (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 11.050,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1253A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253B
Ürün: 1 ADET TEK KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 1.105,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253C
Ürün: 1 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 90,95
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253D
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253E
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253F
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253G
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1253H
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİNİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1254
Ürün: TRANSKARPAL AMPUTASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL İKİ ELEKTROTLU (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 12.326,70
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1255
Ürün: EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL TEK ELEKTROTLU (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 11.326,25
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1255A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255B
Ürün: 1 ADET TEK KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 1.105,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255C
Ürün: 1 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 90,95
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255D
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255E
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255F
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255G
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1255H
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRONİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEMİN YETİŞKİN VEYA ÇOCUK ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1256
Ürün: EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL İKİ ELEKTROTLU (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 12.326,70
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1257
Ürün: EL BİLEĞİ DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÇOCUK PROTEZ 2 KANAL SİSTEM (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 12.326,70
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1258
Ürün: DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL TEK ELEKTROTLU (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 11.708,75
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1258A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258B
Ürün: 1 ADET TEK KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 1.105,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258C
Ürün: 1 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 90,95
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258D
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258E
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258F
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258G
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258H
Ürün: 1 ADET EL BİLEĞİ ÜNİTİ (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 208,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1258I
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1259
Ürün: DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL İKİ ELEKTROTLU (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 12.920,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1260
Ürün: DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÇOCUK PROTEZİ (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 12.920,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1261
Ürün: DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEM (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.660,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1261A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261B
Ürün: 2 ADET ÇİFT KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 2.210,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261C
Ürün: 2 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 181,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261D
Ürün: 1 ADET EL BİLEĞİ ÜNİTİ (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 208,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261E
Ürün: 1 ADET ELEKTRONİK EL BİLEĞİ ROTATÖRÜ (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 3.570,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261F
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261G
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261H
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261I
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1261J
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (DİRSEKALTI AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEM (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 15.640,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1262A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262B
Ürün: 2 ADET TEK KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 2.210,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262C
Ürün: 2 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 181,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262D
Ürün: 1 ADET EL BİLEĞİ ÜNİTİ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 208,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262E
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262F
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262G
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262H
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262I
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262J
Ürün: 1 ADET PROTEZ BAĞ SİSTEMİ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 62,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1262K
Ürün: 2 ADET LATERAL DİRSEK EKLEMİ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 977,50
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263
Ürün: DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEM (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 20.825,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1263A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263B
Ürün: 2 ADET ÇİFT KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 2.210,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263C
Ürün: 2 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 181,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263D
Ürün: 1 ADET EL BİLEĞİ ÜNİTİ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 208,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263E
Ürün: 1 ADET ELEKTRONİK EL BİLEĞİ ROTATÖRÜ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 3.570,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263F
Ürün: 2 ADET LATERAL DİRSEK EKLEMİ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 977,50
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263G
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263H
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263I
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263J
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263K
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1263L
Ürün: 1 ADET PROTEZ BAĞ SİSTEMİ (DİRSEK DEZARTİKÜLASYONU İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 62,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ AMPUTASYONU İÇİN MYOLEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZİ 2 KANAL SİSTEM (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 14.790,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1264A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264B
Ürün: 2 ADET TEK KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 2.210,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264C
Ürün: 2 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 181,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264D
Ürün: 1 ADET EL BİLEĞİ ÜNİTİ (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 208,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264E
Ürün: 1 ADET DİRSEK EKLEMİ (MEKANİK) (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 584,80
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264F
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264G
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264H
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264I
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264J
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1264K
Ürün: 1 ADET PROTEZ BAĞ SİSTEMİ (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 62,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1265
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ AMPUTASYONU İÇİN MYOLEKTRİK KONTROLLÜ ÇOCUK PROTEZİ (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 14.790,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1266
Ürün: DİRSEK ÜSTÜ AMPUTASYONU İÇİN MYOLEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZİ 4 KANAL SİSTEM (MYOELEKTRİK KONTROLLÜ ÜST EKSTREMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 20.060,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1266A
Ürün: 1 ADET MYOELEKTRİK EL (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 4 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 5.319,30
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266B
Ürün: 2 ADET ÇİFT KANALLI ALGILAYICI ELEKTROT (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 2.210,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266C
Ürün: 2 ADET ELEKTROT BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 181,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266D
Ürün: 1 ADET EL BİLEĞİ ÜNİTİ (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 208,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266E
Ürün: 1 ADET ELEKTRONİK EL BİLEĞİ ROTATÖRÜ (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 3.570,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266F
Ürün: 1 ADET DİRSEK EKLEMİ (MEKANİK) (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 584,80
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266G
Ürün: 1 ADET BATARYA BAĞLANTI KABLOSU (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 80,75
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266H
Ürün: 2 ADET EN AZ 6 V BATARYA (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 647,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266I
Ürün: 1 ADET BATARYA YATAĞI (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 72,25
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266J
Ürün: 1 ADET ŞARJ CİHAZI (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 205,70
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266K
Ürün: 1 ADET KOZMETİK ELDİVEN (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 201,45
Yenileme Süresi:

SUT: OP1266L
Ürün: 1 ADET PROTEZ BAĞ SİSTEMİ (DİRSEKÜSTÜ AMPUTASYONLARI İÇİN MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZ 2 KANAL SİSTEMİN ALT KOMPONENTLERİ)
Ödeme (TL): 62,90
Yenileme Süresi:

SUT: OP1267
Ürün: MYOELEKTRİK KONTROLLÜ PROTEZLER İÇİ SOKET YENİLEMESİ
Ödeme (TL): 467,50
Yenileme Süresi:

SUT: OP1268
Ürün: DORSOLOMBER/TORAKOLOMBER ÇELİK/FLEKSİBLE BALENLİ KORSE (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 75,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1269
Ürün: DORSOLOMBER/METAL TORAKOLOMBOSACRAL ORTEZ-TAYLOR (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 226,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1270
Ürün: METAL TLSO-STEİNDLER (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 226,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1271
Ürün: DORSOLOMBOSACRAL/TORAKOLUMBOSACRAL KORSE-PLASTİK TLSO (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 226,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1272
Ürün: SERVİKAL ORTEZ İLAVELİ TLSO (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 258,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1273
Ürün: SKOLYOZ ORTEZLERİ (MİLWAUKEE TİP CTLSO) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 327,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1274
Ürün: SKOLYOZ ORTEZLERİ (BOSTON, MİAMİ VB TİP PLASTİK TLSO) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 261,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1275
Ürün: SERVİKAL ORTEZ (SÜNGER) (COLLAR-BOYUNLUK) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 17,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1276
Ürün: SERVİKAL ORTEZ (PLASTAZOT) (COLLAR-BOYUNLUK) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 52,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1277
Ürün: SERVİKAL ORTEZ (PHİLADELPHİA) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 31,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1278
Ürün: SERVİKAL ORTEZ (GÖĞÜS DESTEKLİ-PLASTİK ÇENELİKLİ) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 113,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1279
Ürün: SERVİKAL ORTEZ (SOMI-BARLI GÖĞÜS DESTEKLİ) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 159,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1280
Ürün: GÖVDE KORSESİ ELASTİK (CERRAHİ SONRASI) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 27,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1281
Ürün: HİPEREKSTANSİYON ORTEZ (JEWETT VB TLO) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 191,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1282
Ürün: HİPEREKSTANSİYON ORTEZ (JEWETT VB TLO) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 147,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1283
Ürün: LUMBOSAKRAL FLEKSİBLE/ÇELİK BALENLİ KORSE (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1284
Ürün: LUMBOSAKRAL METAL ORTEZ (KNIGHT) (HASTAYA ÖZEL ÜRETİLMİŞ) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 75,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1285
Ürün: LUMBOSAKRAL YÜN ELASTİK KORSE (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 17,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1286
Ürün: MİDE KORSESİ GENEL CERRAHİ (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1287
Ürün: MİNERVA ORTEZİ CTO (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 300,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1288
Ürün: MİNERVA ORTEZİ ÖLÇÜLÜ VE PROVALI OLARAK HASTAYA ÖZEL ÜRETİLMİŞ (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 452,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1289
Ürün: PLASTAZOT KAPLAMA (KORSE) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 70,00
Yenileme Süresi: 6 ay

SUT: OP1290
Ürün: PLASTİK GÖVDE ORTEZİ (LSO) (GÖVDE ORTEZLERİ)
Ödeme (TL): 175,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1294
Ürün: TEKERLEKLİ SANDALYE OTURMA ADAPTASYONU
Ödeme (TL): 50,00
Yenileme Süresi: 3 yıl

SUT: OP1295
Ürün: STANDING TABLE (AYAKTA DİK KONUMLANDIRMA CİHAZI)
Ödeme (TL): 500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1296
Ürün: STANDING TABLE (AYAKTA DİK KONUMLANDIRMA CİHAZI)
Ödeme (TL): 600,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1297
Ürün: AYAKTA DİK POZİSYONLAMA CİHAZI (PARAPODIUM CİHAZI/STAND UP WHEELCHAIR/MANUEL KALKIŞ/MANUEL SÜRÜŞ)
Ödeme (TL): 2.600,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1298
Ürün: VELCRO/BANT DEĞİŞİMİ
Ödeme (TL): 20,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1299
Ürün: YÜZ BASKI MASKESİ ELASTİK
Ödeme (TL): 41,00
Yenileme Süresi: 2 yıl

SUT: OP1300
Ürün: HAVALI YATAK
Ödeme (TL): 150,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1301
Ürün: HAVALI MİNDER
Ödeme (TL): 52,00
Yenileme Süresi:

SUT: OP1302
Ürün: AKTİF VAKUM SİSTEMLİ MODÜLER DİZALTI PROTEZİ
Ödeme (TL): 8.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1341
Ürün: GÖRME ENGELLİLER İÇİN TELESKOPİK VEYA KATLANABİLİR BASTON
Ödeme (TL): 22,00
Yenileme Süresi: 1 yıl

SUT: OP1342
Ürün: STANDART MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE
Ödeme (TL): 500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1343
Ürün: HAFİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE
Ödeme (TL): 1.200,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1344
Ürün: PEDİATRİK TEKERLEKLİ SANDALYE
Ödeme (TL): 1.200,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1345
Ürün: STANDART AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE
Ödeme (TL): 2.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1346
Ürün: AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ALTI PROTEZ
Ödeme (TL): 8.500,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1347
Ürün: PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ALTI PROTEZ
Ödeme (TL): 3.800,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1348
Ürün: DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ALTI PROTEZ
Ödeme (TL): 3.800,00
Yenileme Süresi: 5 yıl

SUT: OP1349
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 15.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1350
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1351
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 39.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1352
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 44.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1353
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1354
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1355
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1356
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1357
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI PNÖMATİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 39.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1358
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1359
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1360
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1361
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1362
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1363
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1364
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 21.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1365
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 46.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1366
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1367
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 21.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1368
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 46.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1369
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ DEZARTİKÜLASYON EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1370
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 15.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1371
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1372
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 39.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1373
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 44.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1374
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1375
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1376
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1377
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMSİZ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1378
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1379
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI PNÖMATİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 39.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1380
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1381
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1382
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, SİLİKON LİNER KİLİT SİSTEMLİ MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1383
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1384
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1385
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1386
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, PASİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1387
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 16.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1388
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1389
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, DÜŞÜK DİSTAL VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 45.500,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1390
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 21.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1391
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI PNÖMATİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 44.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1392
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 46.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1393
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1394
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 21.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1395
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 46.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1396
Ürün: SWING VE STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, AKTİF VAKUM SİSTEM DİZLİKSİZ SUSPANSE OLABİLEN MODÜLER DİZ ÜSTÜ PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 50.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1397
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 17.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1398
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 42.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1399
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1400
Ürün: SWING VE STANCE FAZIMİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, MONOSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 46.000,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1401
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI MEKANİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 17.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1402
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI PNÖMATİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 40.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1403
Ürün: SWING FAZI MİKROİŞLEMCİ, STANCE FAZI HİDROLİK KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 42.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1404
Ürün: SWING FAZI HİDROLİK, STANCE FAZI MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 41.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

SUT: OP1405
Ürün: SWING VE STANCE FAZIMİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ EKLEMLİ, POLİSENTRİK KALÇA EKLEMLİ, MODÜLER KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZİ (DİZ EKLEMİ MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ ALT EKSTERMİTE PROTEZLERİ)
Ödeme (TL): 46.200,00
Yenileme Süresi: 10 yıl

Tabloyu İndir

Tabloyu İndir

Kurumun ödediği ürünlerin listesini tablo halinde incelemek için aşağıdaki formu doldurun. Belgeyi 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.

7 Nisan Dünya Sağlık Günü

7 Nisan Dünya Sağlık Günü

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Anayasa’sı 7 Nisan 1948 tarihinde yürürlüğe girmiştir. 7 Nisan günü ve 7-13 Nisan haftası bu nedenle kutlanmaktadır. 7 Nisan “Dünya Sağlık Günü”, 7-13 Nisan tarihleriyse “Dünya Sağlık Haftası” olarak adlandırılır. Tüm dünyada çeşitli etkinlikler ve seminerler düzenlenmektedir. Bunların amacı toplumu sağlıklı yaşamla ilgili bilinçlendirmektir.

Sağlıklı yaşamak dünya üzerindeki her bireyin isteklerinden en önemlisidir. Bireylerin sağlığı toplumun da sağlığını temin eder. Hastalığı tedavi eden kurumların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerinin de önemi çoktur.

Dünya üzerinde yaş ortalaması gün geçtikçe artmaktadır. İnsanların yaşlılık süreci eskiye göre çok daha uzun olmaktadır. Bu nedenle yaşlılık döneminde sağlıklı kalabilmek önem kazanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü son yıllarda bu konudaki çalışmalarını arttırmıştır. Sadece geçlik döneminde değil yaşlılık sürecinde de sağlıklı kalabilmek hem manevi hem de maddi olarak önemlidir.

Sesan Ailesi olarak herkesin “Dünya Sağlık Günü”nü kutluyoruz, sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyoruz.

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hasta altı bezleri ve SGK ödemeleri ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları bu sayfada yer almaktadır. Tüm sorularınızı yanıtlamaya çalıştık.

SGK hasta altı bezine ödeme yapıyor mu?

 • Evet.

 

Hasta altı bezinin KDV oranı nedir?

 • Hasta altı bezinin KDV oranı % 18’dir.

 

SGK kaç lira ödeme yapar?

 • Yetişkin hasta altı bezinin tanesine 0,90 TL (yani 90 kuruş) + % 18 KDV ödeme yapar. KDV dahil 1,062 TL’dir.
 • Çocuk hasta altı bezinin tanesine 0,70 TL (yani 70 kuruş) + % 18 KDV ödeme yapar. KDV dahil 0,826 TL’dir.

 

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

SGK günlük kaç adet için ödeme yapar?

 • Günlük maksimum 4 adet için ödeme yapar.

 

SGK günlük kaç lira ödeme yapar?

 • SGK yetişkin hasta altı bezleri için günlük olarak 0,90 TL x 4 = 3,6 TL KDV hariç ödeme yapar. KDV dahil 4,248 TL’dir.
 • SGK çocuk hasta altı bezleri için günlük olarak 0,70 TL x 4 = 2,8 TL KDV hariç ödeme yapar. KDV dahil 3,304 TL’dir.

 

SGK kaç adet hasta altı bezine ödeme yapar?

 • SGK 1 aylık 120, 2 aylık 240 adet için ödeme yapar.
 • Yetişkinler için 1 aylık ödeme: 120 x 0,90 TL = 108 TL KDV hariçtir. KDV dahil 127,44 TL‘dir.
 • Yetişkinler için 2 aylık ödeme: 240 x 0,90 TL = 216 TL KDV hariçtir. KDV dahil 254,88 TL‘dir.
 • Çocuklar için 1 aylık ödeme: 120 x 0,70 TL = 84 TL KDV hariçtir. KDV dahil 99,12 TL‘dir.
 • Çocuklar için 2 aylık ödeme: 240 x 0,70 TL = 168 TL KDV hariçtir. KDV dahil 198,24 TL‘dir.

 

SGK’dan nasıl ödeme alırım?

 • İstenilen belgeler SGK’nın ilgili birimine teslim edildikten sonra mevzuata uygun şekilde geri ödeme yapılmaktadır.

 

SGK’dan ödeme almak için hangi evraklara ihtiyacım var?

 • Hasta altı bezlerinin SGK’dan geri ödemesini alabilmek için heyet raporu, reçete, hasta kimlik fotokopisi ve ürün faturasına ihtiyacınız var. Hasta başkası üzerinden bakılıyorsa sigortalının kimlik fotokopisi de gerekmektedir.

 

SGK ödemeyi nereye yapıyor?

 • SGK ödemeyi öncelikle varsa sigortalının hesap numarasına, yoksa Ziraat Bankası’na TC kimlik numarasına yapmaktadır.

 

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

SGK çocuklar için bez ödemesi yapar mı?

 • Evet. Eğer çocuk 2 yaşını tamamlamışsa yani 24 aydan büyükse SGK çocuk alt bezleri için ödeme yapmaktadır.

 

Reçeteyi 2 aylık yazdırabilir miyim?

 • Evet, reçeteyi 2 aylık 240 adet hasta altı bezi olarak yazdırabilirsiniz. Böylece SGK 2 aylık hasta bezi ödemesi yapar.

 

Reçeteyi 1 aylık yazdırabilir miyim?

 • Evet, reçeteyi 1 aylık 120 adet hasta altı bezi olarak yazdırabilirsiniz. Böylece SGK 1 aylık hasta bezi ödemesi yapar.

 

Hasta altı bezi raporu kaç yıl geçerli?

 • Rapor üzerinde farklı bir tarih belirtilmediyse 2 yıl geçerlidir.

 

Hasta altı bezi faturasında hangi bilgiler olmalı?

 • Faturanın ön tarafında hasta adı, soyadı ve TC kimlik numarası, fatura numarası ve tarihi, ürünün adeti, fiyatı, barkod numarası, SUT kodu (A10049 veya A10118), KDV’si, fatura tutarı (sayı ve yazı ile), teslim edenin ve teslim alanın imzaları olmalıdır. Ayrıca fatura kapalı olarak kesilmesi gerekir. Yani satıcı firma faturanın alt tarafına kaşe vurup imza atmalıdır.
 • Faturanın arka tarafında ürünleri teslim alan kişinin adı, soyadı, TC kimlik numarası, telefon numarası ve imzası olmalıdır. Ayrıca ürünleri teslim aldığına dair “XXX adet yetişkin/çocuk hasta altı bezini teslim aldım.” yazılması gerekmektedir.

 

SGK ödemesi için marka model önemli mi?

 • Hayır, marka ve model önemli değil. İster çocuk bezi, isterse yetişkin hasta altı bezi olsun tüm marka model ürünler SGK tarafından ödenmektedir.

 

Aldığım faturada ürünler paket olarak belirtilmiş, SGK’dan ödeme alabilir miyim?

 • Hayır, ödeme alamazsınız. Hasta altı bezi faturada adet olarak belirtilmeli.

 

Aldığım fatura açık olarak kesilmiş, SGK’dan ödeme alabilir miyim?

 • Hayır, ödeme alamazsınız. SGK’nın ödeme yapması için fatura kapalı olarak kesilmesi gerekir. Yani satıcı firma faturanın alt tarafına kaşe vurup imza atmalıdır.

 

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Raporda ve reçetede aylık 90 adet yazıyor. SGK ödeme yapar mı?

 • Evet, SGK 1 aylık 90 adet için ödeme yapar. Eğer reçeteniz 2 aylık yazıldıysa 180 adet için ödeme yapar.

 

Raporda 90, reçetede 120 adet yazıyor. SGK ödeme yapar mı?

 • Evet, SGK raporda yazan adet kadar ödeme yapar. Reçete de aylık 120 veya 2 aylık 240 adet yazsa da SGK aylık 90 adet veya 2 aylık 180 adet için ödeme yapar.

 

SGK’dan ödeme alabilmek için barkod şart mı?

 • Hayır, barkod gerekmiyor. Önceden barkod zorunluydu ancak yeni mevzuata göre artık SGK’ya barkod teslim edilmesi gerekmiyor.

 

Çocuk alt bezi, hasta alt bezi olarak değerlendiriliyor mu?

 • Evet. Çocuk alt bezi SGK tarafından hasta altı bezi olarak değerlendiriliyor ve ödeniyor.

 

Hasta altı bezlerini nereden temin edebilirim?

 • Hasta altı bezlerini medikal firmalardan temin edebilirsiniz.

 

Reçete tarihi ve fatura tarihi arası maksimum kaç gün olmalıdır?

 • Maksimum 10 iş günü olmalıdır.

 

Hasta başkası üzerinden bakılıyorsa SGK’dan hasta altı bezi ödemesi alabilir mi?

 • Evet, ödeme alabilir. SGK ödemeleri sigortalı kişi üzerine yapmaktadır.

 

Hasta altı bezi faturası kestirip başka malzeme alabilir miyim?

 • Hayır, başka ürün alamazsınız.

 

“Aslı gibidir” işlemi nedir?

 • Raporun aslının doktor tarafından görülüp fotokopisine “Aslı gibidir” yazıp kaşe imza işleminin yapılmasıdır. Böylece rapor fotokopisi asıl evrak gibi değerlendirilir. Bu işlemi aile hekimi veya ilgili birim doktoru yapabilir.

 

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Yeni reçeteyi kime yazdırabilirim?

 • Yeni reçeteyi aile hekimine veya ilgili birim doktoruna yazdırabilirsiniz.

 

Ödeme yapmadan hasta altı bezi alabilir miyim?

 • Hayır, alamazsınız. Hasta altı bezi alabilmek için öncelikle ödeme yapmanız gerekir. Daha sonra SGK’dan geri ödeme alabilirsiniz.

 

SGK’nın ödeme miktarından daha pahalı olan bezleri alabilir miyim?

 • Evet, alabilirsiniz.

 

SGK işlemleri hakkında bilgi almak için nereyi arayabilirim?

 • 24 saat boyunca 170 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Mesane pedini doğumdan sonra kullanabilir miyim?

 • Evet, kullanabilirsiniz.

 

Yatan hastam için emici külot kullanabilir miyim?

 • Evet, kullanabilirsiniz.

 

Tekstil yüzey ne işe yarar?

 • Tekstil yüzeyli hasta altı bezi cildin nefes almasını sağlar. Böylece yara riski en aza iner.

 

Reçeteyi aile hekimi yazabilir mi?

 • Evet, reçeteyi aile hekimi yazabilir.

 

Hasta altı bezinin sut kodu nedir?

 • Yetişkin hasta altı bezinin SUT kodu: A10049
 • Çocuk hasta altı bezinin SUT kodu: A10118

 

SGK ödemesi için fatura adet mi yoksa paket mi kesilmeli?

 • SGK’dan ödeme alabilmek için hasta altı bezi faturada adet olarak belirtilmeli.

 

Hasta altı bezini internetten sipariş edebilir miyim?

 • Evet, internetten sipariş edebilirsiniz.

 

Hasta altı bezini internetten sipariş edersem SGK geri ödeme yapar mı?

 • SGK mevzuatına uygun şekilde fatura kesildiyse ve gerekli evraklar eksiksiz şekilde hazırlandıysa ödeme alabilirsiniz.

 

SGK kaç günde ödeme yapar?

 • Genellikle 30 gün içinde ödeme yapmaktadır.

 

Hasta Altı Bezi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hasta altı bezi yara yapar mı?

 • Kalitesiz hasta altı bezleri kullanılırsa ciltte yara oluşabilir.

 

Yazar kaşa fişi ile SGK ödemesi alabilir miyim?

 • Yazar kasa fişi ile SGK ödemesi alamazsınız.

 

Reçete üzerinde hangi bilgiler olmalı?

 • Tarih, ürün adı (hasta altı bezi), miktarı (aylık 120 adet veya 2 aylık 240 adet), hasta adı soyadı ve TC kimlik numarası olmalıdır.

 

Belbantlı hasta altı bezi nedir?

 • Yan tarafında bantları olan bağlamalı hasta altı bezidir.

 

Emici külot nedir?

 • Külot şeklinde olan hasta altı bezidir.

 

Mesane pedi nedir?

 • Ped şeklinde olan hasta altı bezidir.

 

SGK mevzuatının detayları nelerdir?

 • (1) Uzman hekim raporu ile mesane veya rektum kontrolü olmaması (raporda idrar veya gaita inkontinansına neden olan primer tanının belirtilmesi kaydı ile) nedeni ile (çocuklar için en az 2 (iki) yaşını tamamlamış olmak kaydı ile) hasta alt bezi/külotlu hasta alt bezi veya çocuk alt bezi kullanması gerekli görülen hastalar için günde 4 (dört) adedi geçmemek üzere en fazla 2 (iki) aylık miktarlarda, rapora istinaden tüm hekimlerce reçetelendirilmesi durumunda Kurumca bedelleri karşılanır.
 • (2) Hasta alt bezi/külotlu hasta alt bezi ve çocuk alt bezi bedellerinin karşılanmasında, Kurum TİTUBB kayıt/bildirim işlemi tamamlanmış olma şartı aranmaz. Çocuk alt bezi bedelleri “hasta alt bezi/külotlu hasta alt bezi” için belirtilen fiyat üzerinden kurumca bedeli karşılanır.
 • (3) İdrar inkontinansı ve gaita inkontinansı olan hastalara hasta alt bezi/külotlu hasta alt bezi ve hidrofilik kendinden kayganlaştırıcılı sonda fatura edilmesi halinde kurumca bedeli karşılanır.
 • (4) Sadece idrar inkontinansı olan hasta alt bezi/külotlu hasta alt bezi kullanan hastalara hidrofilik kendinden kayganlaştırıcılı sonda fatura edilmesi halinde, hidrofilik kendinden kayganlaştırıcılı sonda kurumca bedeli karşılanmaz.
 • (5) Sağlık raporunda; kolostomili hastalarda idrar inkontinansı, ürostomili hastalarda gaita inkontinansı olduğunun belirtilmesi halinde hasta alt bezinin/külotlu hasta alt bezinin kurumca bedeli karşılanır.

MEDULA Üzerinden Satılacak Medikal Ürünlerin Listesi

MEDULA Üzerinden Satılacak Medikal Ürünlerin Listesi

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı 23.12.2016 Cuma günü bir duyuru yayınlamıştı. Bu duyuruya göre “Ayakta Tedavide Kullanılan Hazır Tıbbi Malzemeler” ödemeleriyle ilgili yeni bir sistem oluşturulduğu belirtilmişti. Yeni sistem 02.01.2017 tarihinde yürürlüğe girdi ve uygulanmaya başladı.

Bu süreçte MEDULA üzerinden satılacak medikal ürünler tam olarak netleşmemişti. Aslında hala tam olarak netleşmiş değil. MEDULA üzerinden satılacak medikal ürünlerin listesinde CPAP, BPAP, oksijen konsantratörü veya ev tipi mekanik ventilatör cihazı gibi iadeli tıbbi cihazlar da yer alıyor. Bu cihazların sorumluluğunun “Sağlık Bakanlığı”na geçeceği belirtilmişti. Bu sebeple iadeli tıbbi cihazlar geçici olarak MEDULA’ya eklenmiş olabilir. Bunlarla ilgili sistem Sağlık Bakanlığı’na devredilirse iadeli tıbbi cihazlar bu listeden silinecektir. Eğer sistem değişikliği olmazsa liste bu şekilde kalacaktır diye düşünüyorum.

İadeli tıbbi cihazlar hakkında aldığım bilgiye göre 2018’e kadar eski sistemle ödeme yapılmaya devam edilecek.

MEDULA üzerinden satılacak medikal ürünlerin listesine aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN LİSTESİ »

MEDULA üzerinden satılmayacak medikal ürünlerin listesine aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN LİSTESİ »

Güncel Kurum Ödemeleri

31.12.2016 değişiklik tebliği işlenmiş güncel 2013 SUT belgelerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/sgk/tr/kurumsal/merkez-teskilati/ana_hizmet_birimleri/gss_genel_mudurlugu/anasayfa_duyurular/degisiklik_tebligi_islenmis_guncel_sut_31122016

Regaip Kandili

Regaip Kandili

Regaip Kandili hicri takvime göre, yedinci ay olan “Receb-i Şerif”in ilk Cuma gecesidir. Yani Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece kandil gecesi olmaktadır.

Sesan Ailesi olarak İslam Alemi’nin Ragaip Kandili‘ni tebrik ediyoruz ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Evdeki Tıbbi Cihazlar İçin Kesintisiz Güç Kaynağının (UPS) Önemi

Evdeki Tıbbi Cihazlar İçin Kesintisiz Güç Kaynağının (UPS) Önemi

Sağlıklı bir yaşam her bireyin temel hakkıdır. Ancak her insan çeşitli dönemlerde sağlık sorunları yaşayabilmektedir. Bu sorunlar, basit ve geçici olabildiği gibi hayati önem taşıyan hastalıklardan da oluşabilir. Bazı hastalıklarsa insanı ev hayatına mahkum edebilmektedir. Hastaların tedavisine ve bakımına evlerinde devam edilebilir. Evde tedavi gören çoğu hasta için bazı tıbbi cihazlar kullanılır. Bunlar solunum veya yaşam destek cihazları olabilir. Bu yazıda evde kullanılan tıbbi cihazlar için kesintisiz güç kaynağının yani UPS cihazının öneminden ve sağladığı faydalardan bahsedeceğim.

HANGİ UPS UYGUN? »

Teknolojinin ilerlemesiyle tıbbi cihazlar da hızla gelişmektedir. Buna bağlı olarak hastalar ve aileleri çok büyük avantajlar sağlamaya başlamıştır. Hastaneye gitmeden ve sürekli doktor kontrolüne gerek kalmadan tıbbi cihazlar vasıtasıyla evde tedaviye ve bakıma devam edilebilir. Tıbbi cihazlarda kullanılan sensörler, valfler, elektronik kartlar, bataryalar ve aksesuarlar zamanla daha dayanıklı, hassas ve kaliteli hale gelmiştir. Bu da hastanın konforunu arttırmaktadır, ayrıca evde hasta bakım sürecini de kolaylaştırmaktadır. Bu sürecin elbette kesintisiz ve sorunsuz olması gerekmektedir.

Evdeki Tıbbi Cihazlar İçin Kesintisiz Güç Kaynağının (UPS) Önemi

Bahsettiğim tıbbi cihazlar elektrikle çalışır. Bazılarında dahili veya harici olarak batarya vardır ve elektrik kesintilerinde de kullanılabilir. Tıbbi cihazlar hayati önem taşıdığı için batarya süresi uzun olanlar tercih edilmelidir. Örneğin solunumun devam etmesi için kullanılan ev tipi mekanik ventilatör cihazlarının bazılarında 11-12 saate kadar bataryayla kullanım özelliği vardır. Bu durum uzun süreli elektrik kesintilerinde çok önem kazanmaktadır. Çünkü bu cihaz çalışmazsa hastanın nefes alıp vermesi durur ve hayati risk oluşur. Sadece mekanik ventilatör değil oksijen konsantratörü, aspirasyon (aspiratör) cihazı ve pulse oksimetre gibi cihazlar da hasta bakımında son derece önemlidir. Bu cihazlar da elektrikle çalışmaktadır. Bu nedenle elektrik kesintilerinde hastada hayati bir risk oluşmaması için bataryalı cihazlar tercih edilmelidir. Kullandığınız tıbbi cihazların bataryası yoksa veya bataryayla kullanım süresi kısaysa kesintisiz güç kaynağı (UPS) ile güçlendirebilirsiniz. Böylece elektrik kesintilerinde veya transfer esnasında bu aletleri çalıştırmaya devam edebilirsiniz.

HANGİ UPS UYGUN? »

Ayrıca elektrik şebekesinden gelebilecek yüksek voltaj riskine karşı da cihazları korumak gerekir. Yüksek veya dengesiz gelen voltaj cihazların arızalanmasına neden olabilir. Bu riski önlemek için birkaç farklı yöntem vardır. Bunlardan en güvenilir olanı kesintisiz güç kaynağı kullanmaktır.

Evdeki Tıbbi Cihazlar İçin Kesintisiz Güç Kaynağının (UPS) Önemi

Tıbbi Cihazları Nasıl Koruruz?

Tıbbi cihazların maliyeti oldukça yüksektir, bu nedenle özenle korunması gerekir. Bunların korunması ve düzenli çalışması için bazı tedbirler alabiliriz. En önemlisi şebekeden gelen dengesiz voltajdan cihazların zarar görmesini engellemektir. Bazen yıldırım düşmesi nedeniyle dahi evlerimize gelen voltaj değeri yükselebilir. Kesintisiz güç kaynakları diğer bir adıyla UPS cihazları şebekeden gelen elektriği dengeler ve bağlı olduğu tıbbi cihazları korur. Böylece arıza riski olmadan güvenle cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ev tipi mekanik ventilatör cihazı kullananlar için kurum UPS cihazına 473 TL + KDV ödemektedir. Bu ödemeden faydalandınız mı? Lütfen aşağıdaki butona basın ve anketimize katılarak araştırmamıza destek olun.

Anket »

Evdeki Tıbbi Cihazlar İçin Kesintisiz Güç Kaynağının (UPS) Önemi

Elektrik Kesintilerinde UPS Cihazının Önemi

UPS’in açılımı “uninterruptible power supply”dır. Bunun Türkçe’si “kesintisiz güç kaynağı”dır. Şebeke elektriğiyle tıbbi cihazlar arasında kullanılan ve cihazları elektriksel dalgalanmalardan koruyan bir sistemdir. Ayrıca UPS’lerin içinde aküler bulunur. Bu sayede elektrik kesintilerinde cihazlar çalışmaya devam eder. Bunun önemini evlerinde tıbbi cihaz kullanan hastalar ve aileleri çok iyi bilmektedir.

HANGİ UPS UYGUN? »

UPS cihazı kapasitesine göre belirli bir süre elektrik olmadan diğer cihazları kullanma imkanı sağlar. Bu kapasite “VA = VoltAmper” şeklinde belirtilir. Örneğin 500 VA, 1000 VA, 3000 VA veya 12000 VA gibi birçok kapasitede UPS çeşidi vardır. VA değeri ne kadar yüksek olursa aküler o kadar uzun süre kullanım sağlıyor demektir. Bu değer kesintisiz güç kaynaklarının performansını belirtir. Hastalar evde birkaç farklı tıbbi cihaz kullandığı için yüksek kapasiteli UPS’lerin tercih edilmesinde fayda vardır.

Ev tipi mekanik ventilatörler, oksijen konsantratörleri, aspirasyon (aspiratör) cihazları ve benzeri cihazların ihtiyacı olan elektriksel güç marka ve modele göre değişmektedir. Bu nedenle bu değerleri tespit edip ihtiyaca uygun bir UPS cihazı almanız gerekir. UPS’lerde verimlilik değeri vardır. Buna göre tıbbi cihazlarınızı kaç saat elektriksiz çalıştırmak istiyorsanız ona uygun bir kesintisiz güç kaynağı tercih etmelisiniz.

Size Yardımcı Olabiliriz

Size Yardımcı Olabiliriz

İhtiyacınız olan UPS cihazı hangisi? Formu doldurup gönderin, uzmanlarımız size yardımcı olsun. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona basıp lütfen bekleyin.

Kurum Ödemeleri Güncellendi 25.03.2017 Tarihli 30018 Sayılı Resmi Gazete

Kurum Ödemeleri Güncellendi 25.03.2017 Tarihli 30018 Sayılı Resmi Gazete

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde değişiklik yapılmıştır. Bazı ürünlerin kurum ödemesi değiştirilmiştir. Bu karar, 25 Mart 2017 tarihli ve 30018 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır.

Değişiklik Tebliği »

Aşağıdaki butona basarak güncel kurum ödeme listesine ulaşabilirsiniz.

Güncel Liste »

Kaynaklar

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/03/20170325.htm

Yukarı