Çocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian Manual
Çocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian ManualÇocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian Manual

Çocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian Manual

Akces Med Dalmatian Manual çocuklar ve gençler için üretilmiş çok fonksiyonlu bir rehabilitasyon sandalyesidir. Ayakta durma sandalyesi olarak da bilinir.

Ürün Açıklaması

Çocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian Manual

Akces Med Dalmatian Manual çocuklar ve gençler için üretilmiş çok fonksiyonlu bir rehabilitasyon sandalyesidir. Hasta üzerinde otururken pozisyon verilebilir. Ayrıca bu sandalye ile hasta ayakta dik şekilde durabilir. Genellikle ayakta durma sandalyesi olarak tanımlanır. Tekerleklidir, bu sayede hareket özgürlüğü sunar. Pedal sayesinde manuel olarak pozisyonlandırma yapılabilir. 3 farklı boy seçeneği vardır. Standart ve opsiyonel aksesuarları sayesinde kullanımı çok kolaydır. Polonya’da üretilmiştir.

Standart Donanım

Tekerleklerde fren sistemi
Ayarlanabilir koltuk
Çıkarılabilir ve ayarlanabilir abdüktör
Diz desteği
Sırtlık
Göğüs desteği
Yelek
Baş desteği
Ön kol destekleri
Masa

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Çocuk Ayakta Durma Sandalyesi Akces Med Dalmatian Manual” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fiyat Teklifi İste

Öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki formu doldurup “Teklif iste »” butonuna tıklayıp lütfen bekleyin. Mesajınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Dilerseniz iletişim sayfasından 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Ad soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Butona tıklayıp bekleyiniz.